יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

מימוש זכות השכלה אקדמאית במסגרת סל שיקום.


רוני
תאריך:19/04/2017
תגיות:בריאות הנפש 
ב"ה שלום וברכה. אני קיבלתי אישור השכלה+ליווי השכלה במסגרת סל שיקום, אני רוצה לממן את התואר השני, פניתי לביטוח לאומי והם לא יכלו לעזור לי. איך אני יכולה לממש זכות זו? חייבת עזרה כי כבר צריכה לשלם, תודה.

תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אמנם אנו לא יודעים האם המקצוע שאת בחרת עומד בקריטריון של "תעסוקה מפרנסת". בכל אופן אנו רוצים ליידע אותך שהיית אמורה לקבל ליווי ע"י הגורם שהפנה אותך לבקש זכאות מוועדת סל שיקום לקבלת אישור להשכלה גבוהה. אותו גורם היה אמור לפנות בעצמו לרכז שיקום אזורי ולבקש לאשר לך אישור לניהול תכנית שיקומית, שאמורה ללוות אותך במגעיך עם ביטוח לאומי.
הנה הקישור לרשימת רכזי השיקום ודרכי הקשר:
http://www.health.gov.il/Subjects/mental_health/rehabilitation/Pages/R_sal.aspx

אך במצב שנוצר יש לך צורך לליווי מיידי למימושה המהיר של התכנית. לפיכך פנינו עבורך לגב' יעל לפידות נייד - 052-3886373 (שהינה גורם מקצועי) שמוכנה לעזור לך במיידי וללוות אותך בכל הקשור בתיאום בכדי להשיג את התמיכה מביטוח לאומי.

עוצמה - פורום משפחות, 25.01.17 23:34
<a href="index2.php?id=9015&lang=HEB">עוצמה - פורום משפחות</a>

היי רוני, לצערי אני לא אשת בשורות לגבי המימון של התואר, סל שיקום אכן נותן ליווי מצויין אך ביטוח לאומי הוא הגוף היחיד שנותן מימון ללימודים. מציעה לפנות לקרנות / מילגות רגילות ולנסות להשיג מימון (לפחות חלקי). מוזמנת לפנות אלי 054-6852344 ואנסה לסייע. בברכה אורלי

אורלי צבר, 24.01.17 06:24
<a href="index2.php?id=6491&lang=HEB">אורלי צבר</a>

למעלה