יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

סושי פירות – מתנה קטנה שהיא כל כולה מחשבה


dan מתוך הבלוג של dan 

 

איך כל כך הרבה דרכים שבהן אנחנו יכולים להעניק מתנה לאנשים יקרים ואהובים. יש מי שרוצה להעניק מתנות פיזיות, ויש מי שיבקש לייצר זיכרונות משותפים. הדרך לייצר זיכרונות משותפים עובר טבעי יצירת חוויות שקשורות לכם ולאנשים הקרובים שלכם. מה שאומר שאם יש לכם רצון להפתיע את החברה הכי קרובה במתנה מיוחדת ללידה, ליום ההולדת או לקידום בעבודה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להזמין מגשי פירות עד למקום העבודה של החברה וכך להעניק לה את הזיכרון הטוב ביותר מיום מיוחד ומרגש מאוד בחיים שלה.

 

אם אי אפשר סושי אז למה לא סושי פירות

 

אם עד היום, הטרנד החם בעולם המתנות היה מגשי פירות תפסיק עכשיו יש לכם אפשרות לקחת את העיצוב והאומנות בתחום הפירות לשלב הבא. מגשי סושי הם מגשים שבהם נעשה שימוש בפירות מסוגים שונים על מנת לייצר קינוח סושי, בעיצוב מוקפד תוך מחשבה על כל הפרטים הקטנים. יחד עם זאת, מדובר על מוצר שצריך לתכנן בצורה זהירה ולהבין איך אתם שומרים על הטריות ועל האיכות של הסושי עד שהוא מגיע למקבלי המתנה. עבודה מקצועית של הצוות שאיתו בחרתם לעבוד על יצירת סושי פירות, מתחילה בעבודת החיתוך והעיצוב, ומסתיימת כל הדרך בבית או במקום העבודה של האנשים הכי יקרים ואהובים בחיים שלכם.

 

עם ברכה או מתנה נוספת – סושי פירות הוא המגש המושלם

 

חדשות מאוד נבונות לומר שבמידה בלתי מבוטלת להפסיק יהיה קל מאוד בקטע של להזמין סושי פירות בתור מתנה מרכזית כמעט לכל אירוע. יחד עם זאת, מאוד חשוב לכם להשקיע בפרטים הקטנים ואתם רוצים להעניק לאנשים יקרים תחושה שהם נמצאים במרכז תשומת הלב, לפחות ליום אחד. זאת אומרת, שאפשר לשלב את העבודה המוקפדת והיוקרתית על יצירת סושי פירות ביחד עם מתנות נוספות שקשורות לאירוע אותו אתם רוצים לציין. עם ברכה או בלי ברכה, בלונים, פרחים ואפילו מתנות. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבקש עזרה מאנשי המקצוע והם כבר ימצאו את הפתרונות המתאימים לכם.

 


תגובות
אין תגובות לפוסט

למעלה