יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
כתבות נוספות במגזיןיה“ל - עמותת איכות בשיקום
התקווה היא אחת מהאבנים החשובות בתהליך ההתמודדות. בהרצאה נעמיק בהבנת המושג תקווה, משמעותו וחשיבותו וכן נבין כיצד בונים תקווה! ההרצאה להעיר את ניצוץ התקווה תעסוק גם בפנטזיה, אמונה, אופטימיות. ההרצאה תתקיים בשלוחת יה"ל ברמלה.
יה"ל - עמותת... היום 13:28  

מערכת ממ“נ
בהרצאה נדבר על האופן בו היחס למחלה השתנה בעשרות השנים האחרונות כתוצאה מהבנת הבסיס המוחי-פיזיולוגי שלה.כמו כן נסקור את התיאוריות המוחיות העדכניות ביותר לגבי המחלה והטיפולים שנגזרים מתיאוריות אלו. לבסוף, נשאל איפה אנחנו רוצים להיות ביחס להבנה והטיפול במחלה בעתיד וכיצד אפשר להתקדם לשם.ההרצאה תתקיים במילם נתניה.
מערכת ממ"נ היום 09:43  

מערכת ממ“נ
מפגשים המאפשרים הזדמנות להכרות ולשיח בין הורים מתמודדים, על הורות ובכלל ולהעשרת הידע בנושאים משפחתיים, הוריים וזוגיים. והפעם : כיצד נעודד את הילדים להשתתף במטלות הבית ? המפגש יתקיים בכפר סבא.
מערכת ממ"נ 19/11/2017  

מערכת ממ“נ
קש"ת לבני משפחה הוא קורס שפותח ע"י ד"ר נעמי הדס לידור, על בסיס עקרונות תורתו של פרופ' פוירשטיין שזכתה להכרה בינלאומית. קש"ת היא התערבות קצרת מועד, מוכחת ראייתית שנמצאה משפרת איכות חיים למשתתפים בה, מלמדת בני משפחה להפוך כל אינטראקציה במשפחה למצב לימודי מעצים.התוכנית מיועדת להורים ובני משפחה לבן משפחה עם מגבלה פסיכיאטרית.הקורס יתקיים בקרייה האקדמית אונו.
מערכת ממ"נ 19/11/2017  

מערכת ממ“נ
במסגרת קורס לסטודנטים לרפואה בשנה ג' בפקולטה לרפואה באונ' ת"א, מתקיים פרויקט, שבמהלכו נפגשים סטודנטים עם משפחות בקהילה, המתמודדות עם מחלה כרונית/לקות/נכות של אחד/ת מבני המשפחה.הפרויקט מאפשר יצירת קשרים אישיים הדדיים של למידה, נתינה והעצמה.
מערכת ממ"נ 19/11/2017  

למעלה