יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

כתבות נוספות במגזיןמערכת ממ“נ
התכנית הלאומית למניעת אובדנות הוקמה בשנת 2013 בעקבות הכרזת הממשלה כי מניעת אובדנות הינה יעד לאומי. התוכנית פועלת למניעת אובדנות באמצעות מגוון אסטרטגיות מוכחות מחקרית, ופועלת הלכה למעשה כתכנית בין-משרדית בהובלת היחידה למניעת אובדנות, משרד הבריאות, ובשותפות של משרדי ממשלה נוספים.
מערכת ממ"נ 14/04/2022  

מערכת ממ“נ
"השביל", הבית המאזן של חב' קידום פרויקטים משמש חלופה לאשפוז פסיכיאטרי. הבית אושר על ידי משרד הבריאות ונמצא תחת פיקוחו, ופועל על פי אמות המידה להפעלת בית מאזן של המשרד. הבית מתנהל כקהילה טיפולית, באווירה ביתית ומכילה, תוך הימנעות ככל האפשר מסממנים מוסדיים. תכנית הבית ממוקם במרכזה של חולון
מערכת ממ"נ 14/04/2022   | 1 תגובות

מערכת ממ“נ
רשימה מעודכנת של בתים מאזנים בישראל (משרד הבריאות - אפריל 2022)
מערכת ממ"נ 14/04/2022  

ממנ מודעות
במסגרת לימודים לתואר שני בבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן, איטה קאופמן בהנחיית ד"ר רנה בינה, עורכת מחקר העוסק בתרומתם של משתנים שונים לשימוש בשירותי שיקום פסיכיאטרים ('סל שיקום') בקרב זכאי שירותי 'סל שיקום'. ממצאי המחקר יסייעו לספק שירותים מותאמים יותר לזכאי שירותי 'סל שיקום'.   
ממנ מודעות 5/04/2022   | 1 תגובות

ממנ אירועים
כנס נוויגייט הבינלאומי הראשון COME TOGETHER יתקיים בפורמט דיגיטאלי (זום) בשני מפגשים בני שעתיים כל אחד.  ההשתתפות הינה ללא תשלום אך כרוכה בהרשמה מוקדמת. נוויגייט היא תוכנית טיפול ייחודית לצעירים שחווים משבר פסיכוטי ראשון שפותחה בארה"ב ומיושמת גם בישראל.
ממנ אירועים 3/04/2022  

למעלה