יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

מה מסלול הקריירה המתאים לי?

אנו באשנב מאמינים בזכותך לממש את הדרך האישית שלך. פיתחנו עבורך ארגז כלים לבניית מסלול קריירה, החל מאבחון מקצועי ועד כלים יישומים להשגת עבודה.

באשנב צוות מיומן של אנשי מקצוע מתחום השיקום התעסוקתי עם ידע וכלים לעזור לך לבנות מסלול קריירה אישי בהתאם לשאיפות והיכולות שלך, ובהתחשב בתמיכות להן אתה זקוק בכדי להצליח.

בין השירותים המוצעים: איתור והשתלבות במקום עבודה המתאים לך,  איתור והשתלבות במקום לימודים המתאים לך, וכן תוכנית המכינה ללימודים על תיכוניים בשיתוף עם משרד הבריאות וביטוח לאומי. כל אלה מלווים בתמיכה רגשית וקוגניטיבית לאורך כל הדרך.


למידע נוסף
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם:


אודות המומחה
השירותים שאנו מציעים
אשנב
תעסוקה נתמכת
חברת אשנב מפתחת ומטמיעה מודלים בפיתוח קריירה ושיקום תעסוקתי של אנשים עם מוגבלות. בעשר השנים בהן החברה פועלת היא שותפה במגוון רחב של פרויקטים לקידום העסקה של אנשים עם מוגבלויות שונות. צוות אשנב מורכב מאנשי מקצוע מומחים בתחום השיקום: מרפאים בעיסוק, ע"ס, מומחים בבריאות נפש קהילתית, מורשי נגישות השירות, פסיכולוגיה ובוגרי וחינוך מיוחד.
החברה מתמקדת בפיתוח שירותים העוסקים בפיתוח קריירה בשוק החופשי בלבד.

אשנב מאמינה בחשיבות השיח הכלכלי-חברתי ככלי מרכזי לשילוב מוצלח של אנשים עם מוגבלות בשוק העבודה. אשנב מחויבת לפיתוח רב-שיח, שיאפשר להכיר את היכולות, להבין את המגבלה ולסלול את הדרך להתאמה והנגשה של מסלולי העסקה ולימודים.
למעלה