קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


אודות


ברוכים הבאים ל"קהילת בריאות הנפש"

בריאות הנפש נוגעת לכולנו : על פי אומדנים שונים, ניתן להעריך שמספרם של האנשים הסובלים ממחלות נפש קשות וממושכות בישראל מגיע  לכ-120,000. לנתון זה ראוי להוסיף גם את בני המשפחה הקרובים המטפלים באנשים עם מוגבלות נפשית, שכן העול הפיזי, הנפשי, הבריאותי והכלכלי הכרוך בטיפול ובדאגה לבן משפחה הסובל ממחלת נפש הוא גדול ביותר. על פי אומדני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מספרם של נכי הנפש והקרובים המטפלים בהם מגיע לכ-350,000 איש.

אנו בממ"נ (משפחות מתמודדי נפש)  הקמנו את "קהילת בריאות הנפש" לאור החזון שלנו
לקדם קהילה מפתחת ותומכת  להעצמת הצרכנים, מתמודדים בבריאות הנפש ובני משפחותיהם באמצעות שיתוף והנגשת מידע וידע בהתאמה לצרכיהם ובשילוב הידע והנסיון של אנשי המקצוע בתחומי התמחותם השונים.

"קהילת בריאות הנפש" פונה לכלל הקהילה – מתמודדים, בני משפחות ואנשי מקצוע. אתם מוזמנים להצטרף אלינו.

הקהילה הוקמה כמיזם משותף של ממ"נ ואביליקו על מנת לקרב אנשים מתמודדי נפש ובני משפחותיהם  למידע מקצועי ומהימן העונה על הצרכים המגוונים שלהם, להיות עבורם רשת של תמיכה ומקום מפגש משמעותי עם אנשים נוספים, המתמודדים עם אתגרים דומים. 


ב"קהילת בריאות הנפש" ניתן למצוא מידע בתחומי הטיפול, השיקום וההחלמה, בנושא זכויות, מאמרים של מטפלים ומומחים נוספים, אינדקס מומחים ונותני שירותים, יעוץ מומחים – שאלות ותשובות ועוד.

"קהילת בריאות הנפש" מציעה לקהילת המטפלים ליהנות משיתוף ידע משמעותי בתחומי המומחיות שלהם. המטפלים מוזמנים להשתתף בדיונים, להתעדכן במאמרים חדשים שהתפרסמו, לפרסם את תחומי הפעילות שלהם ועוד.

הסביבה החדשנית, הנגישה והידידותית, הכלים הזמינים, המידע האמין וחווית השיתוף – כל אלו הופכים את "קהילת בריאות הנפש" לשער המרכזי למתמודדי נפש, לבני משפחותיהם ולאנשי המקצוע בתחום ולכלל הקהילה.

לדף הבית של הקהילה >


למעלה