יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

ויטמינים מומלצים לנשים בהריון לחיזוק כללי


שמשי גליקסמן מתוך הבלוג של שמשי גליקסמןמרגישים חולשה במהלך ההיריון? זה קורה כמעט לכל אחת, חשוב לצרוך קפסולות של מולטי ויטמין - פרנטל.

 

אני אומר זאת לכל אחד ואחת חד משמעי, הפרנטל של טבעון ביוטק הוא הטוב ביותר והנמכר ביותר בישראל. הביקוש אליו בתפוצות הולך וגובר עם הזמן. קונה לעצמו שם טוב בכל מקום לשם הוא מצליח להגיע. לא תמצאו נשים שהתאכזבו מצריכתו היומיומית.


הקלק עלי

 

הויטמינים שבפרנטל עשויים לחזק כל אישה בין אם היא בהריון או בהנקה. אפילו נשים שרוצות להיכנס להריון זה מאוד מומלץ עבורם. לא כדאי לזלזל בזה, בכלל יש המון בנשים שלא מצליחות להיכנס להריון רק בגלל שחסר להם ויטמינים מסוימים כמו ברזל וכיוצא בהם.


תוספי תזונה

 

בבית טבע תמצאו כמה סוגים של הויטמין והפרנטל מכמה חברות ובדירוגי מינון שונים לצריכה היומית. בשורות הבאות ננסה לעזור לכם לבחור האחד מביניהם, לא לפני שנשב יחד ונפרט לכם מעלות וחסרונות של כל מארז מהם. נתחיל מהקל ונגמור בקשה: סולגאר סופהרב הדס או ביו-טק וטבעון.


צמחי מרפא להנקה

 

בפרנטל המקורי אינו סתם מוצר כמו כל המוצרים ג'ינקו בילובה עלי פטל סירפד ועלי זית קלציום וסידן. הביו מילק והמומיו ניו הייר טבעון בכלורלה הפרוביוטיקה שאנטי מיגרן ותה הירוק, שבמאקה והסטיביה ושבדיאטת HCG סטיוויה ואכינצאה ג'ימנמה צמח חמוציות ברזל רימון ויטמין C למציצה, איזונית ובקונג'אק.


ויטמין

 

המולטי הויטמין של טבעון הוא משהוא מיוחד במינו שלא ניתן להשוותו לשום במולטי מכל חברה שהיא, גדולה כקטנה היות וכאן הושקע מאמצים רבים על ידי מחקרים עמוקים, בכדי להביא לתוצאה מושלמת ומיוחדת שנספגת היטב ובמהירות עמוק בגוף. מה גם שזה בא בתוספת ייחודית המבוססת על צמחי מרפא.


ויטמינים לאישה הרה

 

פרנטל לי


תגובות
אין תגובות לפוסט

למעלה