קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


Rinat
בחור בן 23 מעוניין להצטרף לדירת שותפים באזור המרכז 0545990200
Rinat 24/02/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
בעקבות הסכם הנכים שאושר בכנסת, יועלו הקצבאות הבאות: נכות כללית, שירותים מיוחדים, ילד נכה וקצבת אזרח ותיק (למי שעבר מקצבת נכות כללית לאזרח ותיק). הקצבאות יעלו ב-3 פעימות: הראשונה בחודש מרץ 2018, השנייה בשנת 2020 והשלישית בשנת 2021. בכתבה מופיע פירוט השינויים בפעימה הראשונה.
מערכת ממ"נ 23/02/2018  

מערכת ממ“נ
הקבוצה תקנה ידע, כלים ומקום לשיתוף סביב התמודדות עם בן משפחה המתמודד עם תחלואה כפולה. הקבוצה תפגש ל- 15 מפגשים, המפגשים יתקיימו בקריית גת.
מערכת ממ"נ 19/02/2018  

Shlomi Cohen
שלום שמי שלומי ואני עובד במרכז רבדים – מרכז הכוונה תעסוקתית לאנשים עם מוגבלויות.  אנחנו נותנים שירות (חינמי) לאנשים עם מוגבלויות ובעלי 20%  נכות (פיזית או נפשית) לפחות, ועוזרים להם למצוא כיוון ועבודה    מי אנחנו?   מרכז ייחודי וראשון מסוגו בארץ לשילוב אנשים עם...
Shlomi Cohen 14/02/2018 |  אין תגובות לפוסט

אודי
אם אתה מרגיש שאתה בא לידי ביטוי באופן הכי מדויק כשאתה על הבמה יש מקום בשבילך בקבוצת "חולה במה"! הצטרפו לגבש יחד קבוצת תאטרון פלייבק ייחודית, עובדת, מתפרנסת,שוברת חומות, סטיגמות וסטריאוטיפים. הקבוצה תהווה מרחב של מפגש, העצמה ולמידה של הכלים הדרמתיים שמסייעים לפתח יכולות חיוניות. מפגשי הקבוצה יתקיימו בכפר סבא.
אודי 13/02/2018  

מערכת ממ“נ
תכנית עמיתים לנוער הינה תכנית חדשנית של החברה למתנ"סים בשיתוף משרד הבריאות ומשרד החינוך, המציעה מערך חברתי שיקומי בקהילה ומיועדת לבני 12-18 המתמודדים עם הפרעה נפשית.
מערכת ממ"נ 11/02/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
לאחר פסח יפתח במרכז יה"ל בראשון לציון קורס מחשבים חדש וייחודי למתמודדים ובני משפחותיהם. לקורס מוזמנים זוגות של מתמודד/ת ובן/בת משפחה אשר מעוניינים ללמוד ביחד יישומי מחשב בסיסיים ומתקדמים.הקורס יערך במתכונת של חלק ראשון - לימוד מחשבים - יועבר על-ידי מדריך בתחום וחלק שני - עיבוד הדינמיקה והתהליך - יועבר על-ידי עו"ס ממרכז יה"ל. הקורס יתקיים בראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 8/02/2018  

משה
ראיתי בעבר מספר טלפםון של חנות משקפיים בתל אביב אבל מתברר שהטלפון הוא של חברת עורכי דין. האם יש שם למכון שבו אפשר לקבל הנחה עבור זכאי סל שיקום למשקפיים? ומה הטלפון העדכני?
משה 8/02/2018 |  תגובה אחת

עוצמה - פורום משפחות
מיה מניקו, נשיאת EUFAMI שלחה מכתב תודה לסיכום תערוכת האמנות בבריסל שהתקיימה לכבוד 25 שנה ליסוד EUFAMI. כזכור, ציוריו של גיל לוי ז"ל הוצגו שם וזכו להערכה רבה. משפחת לוי, פעילים בעוצמה, השתתפה באירועים שהפכו לנר תמיד לזכרו ולאמנותו של גילי. לקריאת המכתב היכנסו לקישור...
עוצמה - פורום... 7/02/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
בני המשפחות יעסקו במילוי שאלונים בראיונות אישיים של בני משפחה, המקבלים שרותים במרכזי בני המשפחות של מתמודדים בבריאות הנפש ברחבי הארץ. העבודה מיועדת לבני משפחה שאינם מקבלים שרות במרכזי המשפחות לפחות בחצי השנה האחרונה.
מערכת ממ"נ 4/02/2018  

למעלה