קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

המדריך לחופשה נגישה
המומחים של אביליקו
אהבה בלי מגבלות
עבודה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
המקום שלך אצלנו ! תכנית להנגשת הלימודים במכינות קדם צבאיות עבור צעירים עם מוגבלות.
מערכת ממ"נ 30/04/2017  מערכת ממ“נ
משתתפי הקורס יקבלו ידע ומיומנויות הקשורים בתהליכי מיצוי זכויות, העברת מסרים ועשיית שינוי. הידע והמיומנויות שיינתנו לך במסגרת קורס זה יוכלו לעמוד לרשותך כמשאב ייחודי, ובאמצעותו תוכל/י לסייע למתמודדים אחרים למצות את זכויותיהם. הקורס יתקיים בחיפה ובירושלים.
מערכת ממ"נ 20/04/2017  

מערכת ממ“נ
התפקיד משלב תמיכה והדרכה בתהליכי שיקום, החלמה ושילוב בקהילה של דיירים המתגוררים בהוסטל ובדירות קבוצתיות בקהילה תומכת "בארי" ברחובות.
מערכת ממ"נ 18/04/2017  

הדס פלודה
 אנו שמחים לעדכן כי חברת שלו פותחת דיור מוגן לצעירים השירות כולל דירות שותפים אשר יפתחו בערים רמת גן, גבעתיים, חולון ובת-ים, המיועדות לצעירים בגילאי 18-35 בעלי אישור לסל שיקום. השירות נבנה על מנת לתת מענה לצרכים הייחודים של אוכלוסיית הצעירים. יינתן מענה נרחב בתחומי תעסוקה, השכלה,...
הדס פלודה 3/04/2017 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
בניין האשפוז החדש בקמפוס כפר שאול של המרכז הירושלמי לבריאות הנפש נחנך ע"י שר הבריאות, הרב יעקב ליצמן.
מערכת ממ"נ 2/04/2017  

אביחי
שלום רב,  במסגרת תואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית בירושלים, אנו עורכים מחקר בנושא חוויות הורות והתמודדות. מטרת המחקר הינה למידה אודות חוויותיהם של הורים לילדים המאובחנים כמתמודדים עם מחלה פסיכיאטרית.  במידה והנך הורה למתמודד, נשמח מאוד אם תוכל לענות על השאלון הקצר...
אביחי 21/03/2017 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
נוהל עבודה עם משפחות של מטופלים באשפוז פסיכיאטרי הינו ייחודי וחסר תקדים, הוא מעגן את זכות המשפחה להיות מעורבת בטיפול בקרובם באשפוז הפסיכיאטרי ואת הזכאות לקבלת תמיכה עבור עצמם במהלך האשפוז. הנוהל מנחה את הצוותים הרב מקצועיים במרכזים לבריאות הנפש ובחטיבות הפסיכיאטריות בבתי החולים הכלליים על אופן שיתוף המשפחה בתהליך הטיפול.
מערכת ממ"נ 20/03/2017  


למעלה