קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


יה“ל - עמותת איכות בשיקום
לאחר פסח יפתח במרכז יה"ל בראשון לציון קורס מחשבים חדש וייחודי למתמודדים ובני משפחותיהם. לקורס מוזמנים זוגות של מתמודד/ת ובן/בת משפחה אשר מעוניינים ללמוד ביחד יישומי מחשב בסיסיים ומתקדמים.הקורס יערך במתכונת של חלק ראשון - לימוד מחשבים - יועבר על-ידי מדריך בתחום וחלק שני - עיבוד הדינמיקה והתהליך - יועבר על-ידי עו"ס ממרכז יה"ל. הקורס יתקיים בראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 8/02/2018  

משה
ראיתי בעבר מספר טלפםון של חנות משקפיים בתל אביב אבל מתברר שהטלפון הוא של חברת עורכי דין. האם יש שם למכון שבו אפשר לקבל הנחה עבור זכאי סל שיקום למשקפיים? ומה הטלפון העדכני?
משה 8/02/2018 |  תגובה אחת

עוצמה - פורום משפחות
מיה מניקו, נשיאת EUFAMI שלחה מכתב תודה לסיכום תערוכת האמנות בבריסל שהתקיימה לכבוד 25 שנה ליסוד EUFAMI. כזכור, ציוריו של גיל לוי ז"ל הוצגו שם וזכו להערכה רבה. משפחת לוי, פעילים בעוצמה, השתתפה באירועים שהפכו לנר תמיד לזכרו ולאמנותו של גילי. לקריאת המכתב היכנסו לקישור...
עוצמה - פורום... 7/02/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
בני המשפחות יעסקו במילוי שאלונים בראיונות אישיים של בני משפחה, המקבלים שרותים במרכזי בני המשפחות של מתמודדים בבריאות הנפש ברחבי הארץ. העבודה מיועדת לבני משפחה שאינם מקבלים שרות במרכזי המשפחות לפחות בחצי השנה האחרונה.
מערכת ממ"נ 4/02/2018  

מערכת ממ“נ
פרק שני בסדרה "מטפלים על הספה" עוסק במטפלים שמתמודדים בעצמם עם מחלת נפש. הפרק שודר בחדשות הערב, ערוץ 11 ב-29.1.2018
מערכת ממ"נ 2/02/2018  

מערכת ממ“נ
כתבה על תוכנית עמיתים מומחים בית חולים פסיכיאטרי "מזור" ליד עכו. התכנית משלבת מאושפזים לשעבר בצוותי בית החולים הפסיכיאטרי.
מערכת ממ"נ 1/02/2018  

טליתא קומי
שלום רב, אני חדשה כאן בקהילה. אז אני מקווה שאני בכלל מעלה את הפוסט הזה במקום הנכון. הייתי שמחה לשמוע וללמוד מהנסיון של א/נשים שלקחו תרופות פסיכיאטריות במשך תקופה ארוכה ובחרו להפסיק. את הדוגמאות הקשות והשליליות אני דווקא מכירה. מחפשת לשמוע ממי שזה כן הצליח לו/ה. ואם כן, אז באילו דרכים אחרות מלבד...
טליתא קומי 1/02/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
נשארו מספר מקומות בקורס קשת לבני משפחה, המעוניינים ללמוד תקשורת מקדמת. הקורס ייפתח ביום שני הקרוב בקריה האקדמית אונו ומנחה אותו ד"ר נעמי הדס לידור. יינתנו מילגות לפי הצורך.
מערכת ממ"נ 18/01/2018  

מערכת ממ“נ
שירות "מחלקה ראשונה" של ביטוח לאומי מסייע למאושפזים בכל בתי החולים של שירותי בריאות כללית (כולל 2 בתי חולים פסיכיאטריים), כמו גם במרכזים רפואיים גדולים נוספים, ליהנות מטיפול אישי במיצוי זכויותיהם לקצבאות הביטוח הלאומי בלי טרחה מיותרת. מי זכאי לו, איך בדיוק זה עובד והיכן ניתן לקבל את השירות ?
מערכת ממ"נ 18/01/2018  

אודי
אנשים מסתכלים על מצבים דומים בצורות שונות. אנחנו יכולים לראות אדם שלא מתקבל לעבודה מתנהג כאילו נעשה לו עוול אישי ועוצר הכל, בעוד שאדם אחר מגיב לאותו מצב בשליחת עשרה קורות חיים למעסיקים שונים עוד באותו היום.      גם במקרים קיצוניים יותר של משבר אישי למשל, ישנם הסתכלויות שונות...
אודי 5/01/2018 |  אין תגובות לפוסט

למעלה