קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


Rahel London Weisbart
לחברה ותיקה ומקצועית בתחום שיקום ושילוב נפגעי נפש בקהילה דרוש/ה רכז/ת חונכות / סומכות בחיפה והעמקים. העבודה מאתגרת ודינמית מספקת הזדמנויות רבות להתפתחות מקצועית וניהולית. התפקיד משלב ניהול צוות עובדים, ריכוז, הובלה ופיתוח התחום באזור, מתן הדרכה מקצועית לעובדי השיקום וליווי מקצועי של תהליכי השיקום בשרות. במסגרת התפקיד ניתנת הדרכה פרטנית וקבוצתית.
Rahel London... 4/12/2017  

Rahel London Weisbart
לחברה ותיקה ומקצועית בתחום שיקום ושילוב נפגעי נפש בקהילה דרוש/ה רכז/ת חונכות / סומכות בנתניה, פתח תקווה והשרון. העבודה מאתגרת ודינמית מספקת הזדמנויות רבות להתפתחות מקצועית וניהולית. משלב ניהול צוות עובדים, ריכוז, הובלה ופיתוח התחום באזור, מתן הדרכה מקצועית לעובדי השיקום וליווי מקצועי של תהליכי השיקום בשרות.
Rahel London... 4/12/2017  

עמית
דרושים אנשים עם ידע מניסיון לתוכנית עמיתים מומחים, שתפעל במרכז לבריאות הנפש באר יעקב נס ציונה. העמיתים ישולבו במחלקה פסיכיאטרית ויהוו חלק מהצוות הרפואי, יסייעו בקליטת מטופל במחלקה, בשינוי עמדות כלפי המחלה והטיפול התרופתי ועוד.
עמית 4/12/2017  

יאללה מבלים אחרת
כמדיי שנה, אנחנו שמחים להזמין אתכם למסיבות חנוכה הכי שוות בעיר! זו כבר מסורת- חג חנוכה בפתח ואתם מוזמנים לחגוג איתנו במסיבות חנוכה של יאללה מבלים אחרת ברחבי הארץ! הופעות, ד'יג'יי, ריקודים, שתייה קלה חופשית, סופגניות ועוד המון הפתעות מדליקות מחכות רק לכם! והכל במחירים מצחיקים. המסיבות יתקיימו...
יאללה מבלים אחרת 4/12/2017 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
רשות המסים מפשטת את הליך קבלת נקודות זיכוי להורים לילדים המוגדרים נטולי יכולת, וזאת מתוך כוונה להקל עליהם. הורים המקבלים גמלת ילד נכה מביטוח לאומי לא יידרשו עוד לצרף תעודה רפואית וכמו-כן, ניתן יהיה לקבל את נקודות זיכוי הללו ישירות מהמעסיק, ללא צורך להגיע למשרדי מס הכנסה.
מערכת ממ"נ 2/12/2017  

מערכת ממ“נ
נכון תמיד חלמתם על זה ? למצוא מרחב בו תוכלו להיפגש עם בני משפחותיכם. להרגיש לא רק שווים בין שווים, אלא אף להרגיש בקרקע בטוחה ? אז הנה ההזדמנות. אנו מתחילים קורס יישומי מחשב בסיסיים ומתקדמים. המיוחד הוא שהקורס מיועד לזוג- למתמודד ולבן משפחה/האחר המשמעותי שלו/ה. הרעיון הוא לעבור דרך משותפת חיובית ומהנה של למידה ועשיה, ביחד .הקורס יתקיים בירושלים.
מערכת ממ"נ 30/11/2017  

מערכת ממ“נ
הכנס השנה יעמוד בסימן "אופקים חדשים בדרכים למניעת אובדנות: מהמחקר למניעה בפועל". במסגרת הכנס נפנה זרקור לידע מחקרי חדשני שיאפשר שיפור בתהליכי איתור, הערכה, טיפול ומניעה מעשית של אובדנות בישראל. במוקד הכנס יעמדו מחקרים שיציגו גישות וממצאים מבטיחים אשר עשויים להוביל למציאת אופקים חדשים בדרך למניעת אובדנות ולתמיכה במשפחות שיקיריהן התאבדו.
מערכת ממ"נ 28/11/2017  

עוצמה - פורום משפחות
בעוד שבוע תיפתח בגלריית PsychArt שבבריסל תערוכה של יצירות שונות שנוצרו על ידי מתמודדים עם מחלת נפש מכל רחבי העולם.בין היצירות בתערוכה, יוצגו גם יצירותיו של גיל לוי ז"ל, בנם של חברי עוצמה, לאה ואריה לוי. לפרטים נוספים על האירוע וכן דוגמאות ליצירות נוספות שיוצגו...
עוצמה - פורום... 28/11/2017 |  אין תגובות לפוסט

יפית
בדיור מוגן מקסים במרכז כפר סבא התפנה מקום לדייר/ת. הדירה הנה מרווחת, מאובזרת וקרובה לשרותים הקהילתיים השונים.
יפית 26/11/2017  

מערכת ממ“נ
האדם (הנקרא "הממנה") בוחר מרצונו בשלב בו הוא מבין ומסוגל לקבל החלטות ולבצען מי יטפל בענייניו וכיצד יראו חייו אם וכאשר מצבו ישתנה לרעה (הידרדרות במצבו). הידרדרות במצבו יכולה לנבוע כתוצאה מתאונה, מחלות זקנה (כגון דמנציה), מוגבלות נפשית ומוגבלות שכלית העלולות לפגוע בכושר השיפוט של האדם.
מערכת ממ"נ 25/11/2017  

למעלה