קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
הסקר האנונימי נועד למפות את דפוסי השימוש בטכנולוגיות דיגיטליות (כגון: מחשב, סמארטפון, טאבלט) בקרב כלל האוכלוסייה ובפרט בקרב אנשים המתמודדים עם בעיות נפשיות. הסקר הוא ראשון מסוגו בישראל ומטרתו לקדם פיתוח של יישומים טכנולוגיים אשר יקדמו את בריאות הנפש של כלל האוכלוסייה.
מערכת ממ"נ 19/03/2018  

מכון חיבורים
 OCD של רגישות מוסרית, מופיע אצל אנשים בעלי אמונה דתית חזקה עם חוקים קפדניים של הלכות דת, מוסר ואתיקה. חוקים אילו מעוררים רגשי אשם כבדים כאשר ההקפדה לא מתאפשרת, גישה זו גם מעוררת רגשות חרדה עזים מפני העונש הצפוי. אחת השאלות החוזרות היא "איך אוכל לדעת אם מה שאני חווה זה OCD ולא באמת חטא או...
מכון חיבורים 19/03/2018 |  אין תגובות לפוסט

NEABPD Israel
נפתחות שתי קבוצות חדשות לבני משפחות, אחת באנגלית ואחת בעברית, בירושלים אחרי פסח. מספר המקומות מוגבל, אתם מוזמנים להירשם בהקדם: www.neabpd.co.il!    
NEABPD Israel 14/03/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
בסדנה נלמד לחפש מידע באינטרנט ולגלוש באתרים העוסקים בבריאות הנפש, להתנהל מול המוסדות השונים באופן מקוון, נשמע פודקאסטים ונצפה בתוכניות העוסקות בתחום. הסדנה, בהנחיית וועד הפעילים של מילם נתניה, תתקיים בנתניה.
מערכת ממ"נ 13/03/2018  

יאללה מבלים אחרת
שירות חברה ופנאי מבית "יאללה מבלים אחרת" בשיתוף האגודה למען הלהט'ב בישראל המיועד עבור זכאי סל שיקום מהקהילה הלהטב"קית או הנמצאים בשלבי גיבוש זהות להטב"קית. המפגש הראשון יתקיים ביום ג', 13.3.18 בחנות "סיפור חוזר", רח' מנחם בגין 55, בתל אביב יש להירשם מראש
יאללה מבלים אחרת 12/03/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
מחפשת שותפה לדיור מוגן לדירה מרווחת מוארת ושקטה בצפון תל אביב. עובדים סוציאליים או חברות שיקום המכירות שותפות שמתאימות מוזמנות ליצור קשר.
מערכת ממ"נ 12/03/2018  

מערכת abiliko
לאנשים עם מוגבלות עם רקע טכנולוגי המעוניינים בסיוע בהשתלבות בעבודה ומוכנים להתחייב לתהליך חצי שנתי של ליווי תעסוקתי ואישי במרכזי אינטל בפתח תקווה או בחיפה ייתכן שהתוכנית היא בשבילכם!
מערכת abiliko 8/03/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
בני משפחה - שמחים לבשר על פתיחת קבוצה להורים במרכז יה"ל חדרה בנושא: הורות בצל פגיעה נפשית. הקבוצה תתקיים במרכז יה"ל בחדרה.
יה"ל - עמותת... 4/03/2018  

יוזמה דרך הלב
סקר שביעות רצון של בני משפחות מקבלי שירותים במרכזי המשפחות בבריאות הנפש יוצא לדרך. הסקר יערך במסגרת תכנית "סוקרי איכות" שמופעלת ע"י "יוזמה דרך הלב" ונועד לזהות דרכים לשיפור שירותים קיימים וכן לפתח שירותים חדשים במקרה הצורך.
יוזמה דרך הלב 3/03/2018  

עוצמה - פורום משפחות
שלום רב, צוותי הפעולה השונים של עוצמה פועלים ללא הרף בפעילות לובי וסינגור בעד המתמודדים ובני משפחותיהם. אנו שמחים לשלוח אליך עדכון ובו דיווח על פעילות עוצמה בחודשים האחרונים. בעדכון זה תמצאו קישורים לנושאים הבאים: ·         נגישות...
עוצמה - פורום... 27/02/2018 |  אין תגובות לפוסט

למעלה