קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
לקהילה תומכת "בארי" ברחובות דרושה מתאמת שיקום ב50% למילוי מקום לחופשת לידה. תחילת עבודה מיידית (עם אופציה להישאר כיוון שהקהילה בצמיחה). התפקיד כולל ליווי דיירים המתגוררים בדירות שותפים בקהילה, בתהליך השיקומי שלהם, כתיבת תוכניות שיקום, הדרכת מדריכי שיקום. קיום שיחות פרטניות וקבוצתיות, קיום קשרים עם גורמי השיקום בקהילה.
מערכת ממ"נ 29/04/2018  

עוצמה - פורום משפחות
עוצמה משתפת פעולה עם ארגונים רבים נוספים למניעת חקיקה שתפגע בשילוב תלמידים עם מוגבלויות בחינוך הרגיל, ובלימת מהלכים נוספים שמתרחשים כרגע במשרד החינוך במטרה לצמצם את השירותים השונים שאמורים להנתן לתלמידים שיש להם צרכים מיוחדים. אנו פונים בעצומה לשר החינוך בנט:בנט, השילוב בידיים שלך! אל תעביר חוק...
עוצמה - פורום... 28/04/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
פרטי מרפאות בריאות הנפש שמופעלות על ידי מגוון ספקים: קופות חולים, בתי חולים ציבוריים, עמותות או ספקים פרטיים. עבור כל אחת מהמרפאות מצוינות קופות החולים שעבור מבוטחיהן ניתן השירות. המידע מתעדכן ע"י משרד הבריאות.
מערכת ממ"נ 25/04/2018  

מערכת ממ“נ
התכנית פועלת כיום בערים ראשון לציון ורחובות. אנחנו מחפשות אנשים עם מוגבלויות שזקוקים לתמיכה בחיבור לארגונים ולמקומות (תעסוקה, פנאי, דיור, השכלה, זוגיות עוד) אשר באמצעותם יוכלו לממש את עצמם.התכנית מיועדת לכל סוגי המוגבלויות.
מערכת ממ"נ 18/04/2018  

מערכת ממ“נ
בני משפחה של אנשים עם סכיזופרניה מוזמנים לענות לשאלון במסגרת מחקר חשוב שמיועד לאתר צרכים וקשיים ייחודיים של הקרובים לאנשים שנפגעו כתוצאה מהמחלה.
מערכת ממ"נ 12/04/2018  

מערכת ממ“נ
הגבלת מכנית של מטופל או בידודו הינם אמצעים קיצונים, ועל המערכת לשאוף לצמצום השימוש באמצעים אלה ככל האפשר. יש לייחד שימוש באמצעים אלה למקרים חריגים ביותר, במידה הנדרשת בלבד, ורק לצורך מניעת סכנה פיזית ממשית מיידית למטופל או זולתו.
מערכת ממ"נ 10/04/2018  

מערכת abiliko
סרטון ברשת מנסה להביא למודעות את ההרגשה שמאחורי המילים "התקף חרדה".
מערכת abiliko 2/04/2018  

מערכת ממ“נ
משרד הבריאות חנך היום בבית החולים איכילוב את המרכז הראשון למיצוי זכויות מטופלים שיוקם בכל בתי החולים.המערך יפעל בבתי חולים כלליים ופסיכיאטריים ויסייע למטופלים באופן יזום במתן מידע, בירור זכויות, הגשת בקשות, פניות וערעורים ומעקב עד למימוש הזכויות במלואן.
מערכת ממ"נ 27/03/2018  

מערכת ממ“נ
שירותי הסומכות באגף בריאות הנפש של 'עזר מציון' מתרחבים וזקוקים לעובדים מקצועיים. אם את/ה מעוניין בתפקיד מאתגר, מספק ומאפשר צמיחה מקצועית בתחום הניהול בשיקום בסביבת עבודה אנושית ומקצועית – יש לך ולנו סיכוי להיפגש.
מערכת ממ"נ 20/03/2018  

שירותי התעסוקה של אגף בריאות הנפש בעזר מציון, גדלים ומתרחבים בפיתוח מענים לעבודה בשוק הפתוח. המעברית היא עוד נדבך. שירות התעסוקה המעברית יפעל באזור התעשייה קסם במספר בתי עסק העוסקים בתחומי: היצור, המיון, האריזה והמחסנאות.
20/03/2018  

למעלה