קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
שני שותפים מחפשים שני שותפים נוספים לדירה שתפתח בכפ"ס (במרכז העיר. נגישות לתחבורה ציבורית ולכל השירותים) בליווי עמותת דרור.
מערכת ממ"נ 9/10/2017  

מערכת ממ“נ
ב-10 לאוקטובר יצוין ,כמידי שנה, יום המודעות הבינלאומי לבריאות הנפש. הנושא המרכזי שנבחר השנה ע"י ארגון הבריאות העולמי (WHO) הוא "בריאות הנפש בסביבת העבודה".
מערכת ממ"נ 6/10/2017  

עוצמה - פורום משפחות
שלום לכם,אנו שמחים לשתף אתכם עם הניוזלטר הראשון לשנת תשע"ח של "עוצמה - פורום ארצי של משפחות מתמודדים". את פני השנה החדשה קיבלנו בפעילות מוגברת של נציגי עוצמה במאבק הנכים, בד בבד עם המשך פעילות הסנגור והלובי הקבועה שלנו. להלן חדשות ועדכונים שונים: 1. מתווה העלאת קצבת הנכות. לאחר...
עוצמה - פורום... 6/10/2017 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
על התהליכים שקדמו להקמת בתי מאזן. מה זה איזון ? מי יצא מאיזון ? ביחס למה נוצר איזון ואת מי צריך לאזן ? .אולי אפשר היה לכנות את המודל, בית קהילתי למניעת אשפוז יעל עדן ברוך משתפת אותנו בתהליך הקמתו של "בית של תקווה" שמתוכנן להיפתח בדצמבר 2017 בכרמיאל.
מערכת ממ"נ 1/10/2017   | 1 תגובות

איתן טמיר
תתי-סוגים של הפרעת אישיות גבולית החדשות הטובות הן שיש תקווה – הפרעת אישיות גבולית ניתנת לטיפול. עם זאת, חשוב לאבחן את תת-הסוגים של הפרעת האישיות הגבולית, על מנת שהמטפל יוכל להתמודד איתה כראוי וישפר את סיכויי השיפור.     הפרעת אישיות גבולית (בורדרליין, או BPD) היא מצב נפשי שבו...
איתן טמיר 30/09/2017 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
בתום מאבק של חודשים שלווה בחסימות צירים מרכזיים ברחבי הארץ, נחתם הלילה, יום ו' 29.9.2017 הסכם בין ארגוני הנכים לבין נציגי הממשלה להעלאת קצבאות הנכות. על פי ההסכם, שיעוגן בחקיקה, תוגדל קצבתם של כל הנכים בעלי אי כושר השתכרות בשיעורים שונים עד לכ-4,000 שקלים בחודש בארבע פעימות, מינואר 2018 ועד ינואר 2021.
מערכת ממ"נ 29/09/2017  

מערכת ממ“נ
מסלול כתיבה ומדיה בגראז' מפתח מיומנויות בכתיבה אישית, בתחביר קולנועי, כתיבה ולרשת וכתיבה לטלויזיה וקולנוע.
מערכת ממ"נ 26/09/2017  

מערכת ממ“נ
הד-ספייס (headspace) הינו ארגון הפועל במטרה לסייע לבני נוער וצעירים בגילאי 12-25. במרכזי הד-ספייס מעניקים טיפול פסיכולוגי קצר מועד פרטני לצעירים, הדרכות הורים וקבוצות. הטיפול בהד-ספייס הינו אישי ומותאם לכל אחד שחווה תקופה קשה בחייו כמו בעיות חברתיות בבית הספר, דיכאון ועוד, וכמובן סיוע באתגרים וקשיים – החל משלב ההתבגרות ועד להשתלבות בחברה לאחר הצבא והלימודים.
מערכת ממ"נ 23/09/2017  

מערכת ממ“נ
תכנית נוויגייט נועדה לצמצם השלכות ונזקים שכיחים של פסיכוזה ראשונה ולשנות את מהלכה על ידי התערבות אינטנסיבית מוקדמת.ההתערבות פותחה, כפרי יוזמה של המכון הלאומי לבריאות הנפש בארה"ב והותאמה ליישום בישראל.
מערכת ממ"נ 22/09/2017  

מערכת ממ“נ
המכינה ללימודים על תיכוניים היא הזדמנות משמעותית לפיתוח קריירה והתפתחות אישית. המכינה מיועדת עבור מתמודדים, זכאי סל שיקום ושיקום מקצועי של ביטוח לאומי, בגילאי 18-35, המעוניינים בהכנה לקראת שילוב בלימודים אקדמיים או מקצועיים והכנה לעולם עבודה דינמי ומשתנה.
מערכת ממ"נ 22/09/2017  

למעלה