קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
המומחים של אביליקו
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
עמותת ITWorks משיקה קורס טכנולוגי נוסף של בדיקות תוכנה עבור אנשים עם מוגבלויות, הזכאים לשיקום מקצועי מטעם הביטוח הלאומי. הקורס בהדרכת המרכז הישראלי לטכנולוגית QA .
מערכת ממ"נ 7/03/2017  

מערכת ממ“נ
הגראז' פותח את מסלולי האמנות למועמדים חדשים. המכינה היא מסגרת לימודית שנועדה להכין צעירים המתמודדים עם משברים נפשיים ללימודים גבוהים במגוון תחומי אמנות, עיצוב, מוזיקה, כתיבה, מדיה ותקשורת, וכן לסייע להם להשתלב בשוק העבודה. הלימודים מוכרים לזכאי אגף השיקום של המוסד לביטוח לאומי ולזכאי סל שיקום של משרד הבריאות.
מערכת ממ"נ 7/03/2017  

מערכת ממ“נ
המעבדה לטוקסיקולוגיה, פרמקולוגיה ופרמקוגנטיקה בקריה הרפואית רמב"ם החלה, לראשונה בארץ, לבצע בדיקות לניטור רמת Clozapine (לפונקס) בפלסמה. Clozapine (לפונקס) שייכת למשפחת ה- tricyclic dibenzodiazepine ומשמשת לטיפול בהפרעות פסיכוטיות. ניטור רמת ה - Clozapine (לפונקס) בפלסמה משפרת את סיכויי הצלחת הטיפול וממזערת תופעות הלוואי.
מערכת ממ"נ 19/02/2017  

מערכת ממ“נ
קורס קש"ת מטרתו לשפר את איכות חיי ההורה והמשפחה כולה, לשם כך הוא מקנה להורה כלים להבין, להסביר, להתמודד בבית ומחוצה לו, ובכך הקורס מאפשר למשפחה כולה, לחיות חיים באופן המתחבר אל הבריאות במקום אל המוגבלות.הקורס יתקיים בקרייה האקדמית אונו.
מערכת ממ"נ 18/02/2017  

עוצמה - פורום משפחות
משפחות יקרות  – רוצות להשפיע כדי לשפר את תנאי הטיפול והשיקום של בן משפחתכם?  בואו למפגש למידה עם עמותת עוצמה בואו ללמוד איך דברים קורים, כיצד משפחות יכולות להשפיע על קובעי המדיניות ואיך אתם יכולים להיות חלק מהעשייה. המפגש יכלול הרצאה/דברי הסבר על ייפוי כוח מתמשך שיינתן על...
עוצמה - פורום... 14/02/2017 |  אין תגובות לפוסט

שיחות בבריאות הנפש
ראיון עם פרופ' יולי ברסודסקי, פסיכיאטר (MD-P.h.d), מנהל השירות לטיפול בנזעי חשמל ומנהל המרפאה להפרעות אפקטיביות במרכז בריאות הנפש בבאר שבע. השיחה עוסקת במועמדים לעבור טיפול נזעי חשמל, בתופעות הלוואי, בביקורת על הטיפול ואופן התנהלותו.
שיחות בבריאות... 9/02/2017  

מערכת ממ“נ
מנהל המחלקה לבריאות הנפש 'מרבה דעת' של בית הרפואה 'מעייני הישועה', פרופסור ישראל שטראוס מספר על המהפכה האדירה בהקמת המחלקה – "גם מבחינת הצוות הרפואי וגם מבחינת התנאים הפיזיים – אין משהו שמתקרב בכלל למה שיש פה. זה כמו מלון חמשה כוכבים".
מערכת ממ"נ 9/02/2017  

מערכת ממ“נ
עמותת "בזכות" וסדנאות הבית – בית הספר לכתיבה של אשכול נבו ואורית גידלי מזמינים אתכם לכתוב את הסיפור שלכם על המאבק של אנשים עם מוגבלות בישראל לשוויון.
מערכת ממ"נ 7/02/2017  

מערכת ממ“נ
עמותת "עוצמה" הינה ארגון ארצי חוץ ממסדי, המוכר על ידי קובעי המדיניות, הפועל לייצוג בני משפחותיהם של נפגעי הנפש ברחבי הארץ במגוון תחומים. עמותת "עוצמה" פועלת לחקיקה חדשה ומתוקנת בתחום בריאות הנפש. היא מקיימת מאבק צרכני-פוליטי לביטוי נאות של זכויות נפגעי הנפש בחקיקה ומקיימת בקרה צרכנית ומעורבות במסגרות טיפול, מגורים ושיקום של נפגעי נפש.
מערכת ממ"נ 4/02/2017  

מערכת ממ“נ
"משפחות בריאות הנפש" היא עמותת בני ובנות משפחה של מתמודדי/ות נפש בישראל. מטרת העמותה היא לפעול למען המתמודדים ולמען משפחותיהם למימוש ולהרחבת זכויות, לטיפול מיטבי, להכלה ולשיקום בקהילה ולהסברה בקרב מקבלי החלטות, בקרב הממסד ובקרב הציבור. הכלים באמצעותם פועלת העמותה הם קידום חקיקה, קידום תקנות וסיוע ישיר למשפחות.
מערכת ממ"נ 2/02/2017  

למעלה