קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
כנס בנושא עמיתים מומחים - עמית של מי ? מומחה במה ? על שילוב ידע מנסיון אישי בצוות רב מקצועי במערך האשפוז בבריאות הנפש. הכנס יתקיים בכפר המכביה, רמת גן.
מערכת ממ"נ 30/03/2018  

מערכת ממ“נ
משרד הבריאות חנך היום בבית החולים איכילוב את המרכז הראשון למיצוי זכויות מטופלים שיוקם בכל בתי החולים.המערך יפעל בבתי חולים כלליים ופסיכיאטריים ויסייע למטופלים באופן יזום במתן מידע, בירור זכויות, הגשת בקשות, פניות וערעורים ומעקב עד למימוש הזכויות במלואן.
מערכת ממ"נ 27/03/2018  

מערכת ממ“נ
שירותי הסומכות באגף בריאות הנפש של 'עזר מציון' מתרחבים וזקוקים לעובדים מקצועיים. אם את/ה מעוניין בתפקיד מאתגר, מספק ומאפשר צמיחה מקצועית בתחום הניהול בשיקום בסביבת עבודה אנושית ומקצועית – יש לך ולנו סיכוי להיפגש.
מערכת ממ"נ 20/03/2018  

שירותי התעסוקה של אגף בריאות הנפש בעזר מציון, גדלים ומתרחבים בפיתוח מענים לעבודה בשוק הפתוח. המעברית היא עוד נדבך. שירות התעסוקה המעברית יפעל באזור התעשייה קסם במספר בתי עסק העוסקים בתחומי: היצור, המיון, האריזה והמחסנאות.
20/03/2018  

מערכת ממ“נ
הסקר האנונימי נועד למפות את דפוסי השימוש בטכנולוגיות דיגיטליות (כגון: מחשב, סמארטפון, טאבלט) בקרב כלל האוכלוסייה ובפרט בקרב אנשים המתמודדים עם בעיות נפשיות. הסקר הוא ראשון מסוגו בישראל ומטרתו לקדם פיתוח של יישומים טכנולוגיים אשר יקדמו את בריאות הנפש של כלל האוכלוסייה.
מערכת ממ"נ 19/03/2018  

מכון חיבורים
 OCD של רגישות מוסרית, מופיע אצל אנשים בעלי אמונה דתית חזקה עם חוקים קפדניים של הלכות דת, מוסר ואתיקה. חוקים אילו מעוררים רגשי אשם כבדים כאשר ההקפדה לא מתאפשרת, גישה זו גם מעוררת רגשות חרדה עזים מפני העונש הצפוי. אחת השאלות החוזרות היא "איך אוכל לדעת אם מה שאני חווה זה OCD ולא באמת חטא או...
מכון חיבורים 19/03/2018 |  אין תגובות לפוסט

NEABPD Israel
נפתחות שתי קבוצות חדשות לבני משפחות, אחת באנגלית ואחת בעברית, בירושלים אחרי פסח. מספר המקומות מוגבל, אתם מוזמנים להירשם בהקדם: www.neabpd.co.il!    
NEABPD Israel 14/03/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
בסדנה נלמד לחפש מידע באינטרנט ולגלוש באתרים העוסקים בבריאות הנפש, להתנהל מול המוסדות השונים באופן מקוון, נשמע פודקאסטים ונצפה בתוכניות העוסקות בתחום. הסדנה, בהנחיית וועד הפעילים של מילם נתניה, תתקיים בנתניה.
מערכת ממ"נ 13/03/2018  

יאללה מבלים אחרת
שירות חברה ופנאי מבית "יאללה מבלים אחרת" בשיתוף האגודה למען הלהט'ב בישראל המיועד עבור זכאי סל שיקום מהקהילה הלהטב"קית או הנמצאים בשלבי גיבוש זהות להטב"קית. המפגש הראשון יתקיים ביום ג', 13.3.18 בחנות "סיפור חוזר", רח' מנחם בגין 55, בתל אביב יש להירשם מראש
יאללה מבלים אחרת 12/03/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
מחפשת שותפה לדיור מוגן לדירה מרווחת מוארת ושקטה בצפון תל אביב. עובדים סוציאליים או חברות שיקום המכירות שותפות שמתאימות מוזמנות ליצור קשר.
מערכת ממ"נ 12/03/2018  

למעלה