קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


NEABPD Israel
הארגון הישראלי החינוכי למען טיפול בהפרעת אישיות גבולית נוסד ע"י קרובי משפחה של אנשים הלוקים בהפרעה זו יחד עם מטפלים המנוסים בטיפולה.הארגון שם לעצמו מטרה להעלות על נס את המודעות וההבנה להפרעה זו ברחבי הארץ, הן בקרב מטפלים והן בקרב הציבור הרחב. בנוסף הארגון שואף לחנך, לתמוך, וללמד מיומנויות לבני המשפחה דרך "קשרי משפחה", תכנית ייעודית וייחודית שנבנה עבורם על ידי ה-NEABPD האמריקאי.
NEABPD Israel 30/10/2017   | 1 תגובות


תמי קויפמן
המאמר עוסק במשפחות בתחום בריאות הנפש ובטיפול מבוסס חמלה וחמלה עצמית כמשאב.על-פי הפסיכולוגיה הבודהיסטית החמלה היא כרטט של הלב למראה כאב. זוהי היכולת לראות את הקשיים שלנו ב"עיניים טובות". אנחנו זקוקים לחמלה, לא לכעס, כדי ללמוד לפתח רכות ועדינות אל מול הקשיים שלנו במקום להיסגר מולם בפחד.כך מתרחש הריפוי.
תמי קויפמן 30/10/2017  

מכון טמיר
כחלק מהדומיננטיות של הרשתות החברתיות כאמצעי זמין ומהיר להעברת מידע, אנו נחשפים ליותר ויותר אפשרויות לאירועים ומפגשים חברתיים. מאחר וכמות הזמן לעסוק בבילויים, תחביבים או פעילות חברתית כזו או אחרת לא עלתה בהתאם לכמות המידע שעובר תחת עינינו, מרבית ההזדמנויות החברתיות שאנו נחשפים אליהם, ייערכו קרוב...
מכון טמיר 29/10/2017 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
נפתחה מחלקת אשפוז לגברים הסובלים מתחלואה כפולה, הנותנת מענה למאובחנים במקביל עם מחלת נפש ומחלת ההתמכרות. האשפוז ללא הגבלת אזור מגורים.
מערכת ממ"נ 26/10/2017  

מערכת ממ“נ
הניסיון בשטח ומחקרים מוכיחים שמעורבות בני המשפחה מהווים גורם מרכזי בהצלחתו ובשיקומו של מטופל בריאות הנפש ובייחוד בתחלואה כפולה.קבוצת משפחות תחלואה כפולה מתקיימת בקמפוס נס ציונה, מרכז הרפואי באר יעקב - נס ציונה בהנחיית ד"ר אביבה וולף.
מערכת ממ"נ 25/10/2017  

מערכת ממ“נ
הקבוצה לבני משפחה תעסוק בהתמודדות עם נושא הסטיגמה בבריאות הנפש דרך שיח, לימוד משותף וכלים אמנותיים. הקבוצה תתקיים במילם נתניה.
מערכת ממ"נ 23/10/2017  

מערכת ממ“נ
המיזם הישראלי שנקרא openmind 360 נועד למגר את הסטיגמה סביב מצוקות נפשיות,להנגיש ידע, ליצר אמפטיה ולהניע את המתמודדים עם מצוקות לפנות לעזרה.להפוך את השיח על מצוקות נפשיות עם צעירים ללגיטימי.
מערכת ממ"נ 20/10/2017  

יפה
שלום, האם מישהו מכיר וממליץ על פסיכיאטר מומחה לדכאון וחרדה ועושה גם ביקורי בית?
יפה 16/10/2017 |  אין תגובות לפוסט

גשר
דיור מוגן "גשר לקהילה" - מחפשים שותפים לדירת גברים במרכז חדרה. דירה מצויידת, כולל מרפסות.
גשר 9/10/2017  

למעלה