קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מיכלי
ירושלים 3.5.2018 ה ח מ ר ה אני זוכרת את ראשית תהליך ההחמרה במצבו של בני במועד של יום העצמאות לפני שנה, הלכנו למופע מבוקש בתאטרון, ולפתע, באופן בלתי צפוי בני נעלם. במהלך השנה ההיעלמויות הפתאומיות והלא מוסברות שלו הלכו ותכפו. בשלב מסוים, בני נשאר לישון בחוץ, לא אכל באופן מסודר, לא לקח תרופות...
מיכלי 7/05/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת abiliko
אלימים? מסוכנים? פיצול אישיות? ישנם הרבה מיתוסים ודעות קדומות הנוגעים לסכיזופרניה ולאנשים המתמודדים עמה. בואו נפרק את המיתוסים האלה אחד-אחד ונשנה את התפיסות החברתיות.
מערכת abiliko 2/05/2018  

מערכת ממ“נ
לקהילה תומכת "בארי" ברחובות דרושה מתאמת שיקום ב50% למילוי מקום לחופשת לידה. תחילת עבודה מיידית (עם אופציה להישאר כיוון שהקהילה בצמיחה). התפקיד כולל ליווי דיירים המתגוררים בדירות שותפים בקהילה, בתהליך השיקומי שלהם, כתיבת תוכניות שיקום, הדרכת מדריכי שיקום. קיום שיחות פרטניות וקבוצתיות, קיום קשרים עם גורמי השיקום בקהילה.
מערכת ממ"נ 29/04/2018  

עוצמה - פורום משפחות
עוצמה משתפת פעולה עם ארגונים רבים נוספים למניעת חקיקה שתפגע בשילוב תלמידים עם מוגבלויות בחינוך הרגיל, ובלימת מהלכים נוספים שמתרחשים כרגע במשרד החינוך במטרה לצמצם את השירותים השונים שאמורים להנתן לתלמידים שיש להם צרכים מיוחדים. אנו פונים בעצומה לשר החינוך בנט:בנט, השילוב בידיים שלך! אל תעביר חוק...
עוצמה - פורום... 28/04/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
פרטי מרפאות בריאות הנפש שמופעלות על ידי מגוון ספקים: קופות חולים, בתי חולים ציבוריים, עמותות או ספקים פרטיים. עבור כל אחת מהמרפאות מצוינות קופות החולים שעבור מבוטחיהן ניתן השירות. המידע מתעדכן ע"י משרד הבריאות.
מערכת ממ"נ 25/04/2018  

מערכת ממ“נ
התכנית פועלת כיום בערים ראשון לציון ורחובות. אנחנו מחפשות אנשים עם מוגבלויות שזקוקים לתמיכה בחיבור לארגונים ולמקומות (תעסוקה, פנאי, דיור, השכלה, זוגיות עוד) אשר באמצעותם יוכלו לממש את עצמם.התכנית מיועדת לכל סוגי המוגבלויות.
מערכת ממ"נ 18/04/2018  

מערכת ממ“נ
בני משפחה של אנשים עם סכיזופרניה מוזמנים לענות לשאלון במסגרת מחקר חשוב שמיועד לאתר צרכים וקשיים ייחודיים של הקרובים לאנשים שנפגעו כתוצאה מהמחלה.
מערכת ממ"נ 12/04/2018  

מערכת ממ“נ
הגבלת מכנית של מטופל או בידודו הינם אמצעים קיצונים, ועל המערכת לשאוף לצמצום השימוש באמצעים אלה ככל האפשר. יש לייחד שימוש באמצעים אלה למקרים חריגים ביותר, במידה הנדרשת בלבד, ורק לצורך מניעת סכנה פיזית ממשית מיידית למטופל או זולתו.
מערכת ממ"נ 10/04/2018  

משפחות בריאות הנפש
הכנס "הזכות לזוגיות" יעסוק בזכות לזוגיות אצל מתמודדי נפש בהתאם לכתוב באמנה לשוויון זכויות אנשים עם מוגבלויות. הכנס מיועד לבני משפחה של מתמודדי נפש, מתמודדים, בעלי עניין ואנשי מקצוע נערך ע"י עמותת "משפחות בריאות הנפש" ויתקיים בתל אביב.
משפחות בריאות... 3/04/2018  

מערכת abiliko
סרטון ברשת מנסה להביא למודעות את ההרגשה שמאחורי המילים "התקף חרדה".
מערכת abiliko 2/04/2018  

למעלה