קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


ממנ מודעות
בדיור מוגן של חב׳ א.ב שיקום, בדירת שותפים במרכז כפ״ס, התפנה מקום לדייר (בחור) . הדירה הינה מרווחת, מרוהטת וקרובה לתחנה המרכזית בכפ״ס.
ממנ מודעות 27/12/2018  

ממנ אירועים
על ההתפתחויות המרגשות האלו תדבר בהרצאה שלה רייצ'ל וואדינגהאם תדבר בהרצאתה על ההתפתחויות בדיאלוג פתוח. רייצ'ל מבוגרות תוכנית ההכשרה הראשונה ומרצה ומנחת סדנאות מבוקשת, בעלת ניסיון חיים בשמיעת קולות ואשפוז פסיכיאטרי, חברת הוועד המרכזי של ארגון שומעי הקולות הבריטי. ההרצאה תתקיים בתל אביב.
ממנ אירועים 27/12/2018  

הקול שבפנים
 *פתיח, למי שלא קרא פוסטים קודמים* אני אוריה, המנהל המקצועי של הקול שבפנים. אנחנו מספקים שירות למשפחות של צעירים במשבר נפשי, ומגיעים עד לבית המשפחה, שם ההתערבות מתקיימת בסביבה הטבעית. המטרה שלנו לאפשר לעבור את המשבר האישי והמשפחתי עם תמיכה אפקטיבית, להוריד את רמות הסטרס בבית ולעזור ביצירת סדר,...
הקול שבפנים 27/12/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
המיזם "בואי אמא" מזמן מרחבים קהילתיים של הקשבה לאימהות, לבני משפחה, לאנשי מקצוע ולמתמודדים במטרה לזהות ולחבר פיסות ידע אשר יחד יהפכו לעולם תוכן מואר המתאר את הבית והמשפחה כמרחבי החלמה. "בואי אמא" הוא מיזם שמטרתו לאסוף, לארגן ולהנגיש את הידע הקיים בקרב אימהות למתמודדים בוגרים נפגעי נפש לגבי תפקידה ומקומה של האם והמשפחה בתהליך ההתמודדות ועל הבית כמרחב החלמה ומקום של שמחה ונחת.
מערכת ממ"נ 27/12/2018  

מערכת ממ“נ
לראשונה בישראל! חדש בגהה. מחלקת יום גם לילדים בגילאי ביה"ס היסודי, 8-12. החל מינואר 2019 חטיבת הילדים והנוער בגהה תספק רצף טיפולי מגיל הגן ועד גיל 18.
מערכת ממ"נ 24/12/2018  

ממנ מודעות
הבית הקבוצתי של "אגם" בפתח תקווה, באזור צומת גנים. הבית מטופח ומתוחזק ונמצא במקום מרכזי ונגיש תחבורתית.
ממנ מודעות 24/12/2018  

מערכת ממ“נ
נפתחת קבוצת תמיכה לבני משפחה של מתמודדים בגישת "מיינדפולנס". הקבוצה מיועדת למשפחות שהיו בעבר בקבוצות -במילם.הקבוצה תתקיים במילם נתניה.
מערכת ממ"נ 23/12/2018  

מערכת ממ“נ
בינואר 2019 יפתח "תאנה", בית מאזן ראשון בנגב. הבית יציע חלופה לאשפוז פסיכיאטרי עבור אנשים הסובלים ממשבר נפשי. כל מטופל יקבל תכנית טיפול אישית וייחודית לו בהתאם לאבחון תוך התחשבות ברצונותיו ושיתופו בתהליך. מטרת הבית היא לתמוך באלו החווים משבר נפשי ולהעניק להם טיפול מותאם אישית, יחד עם מסגרת חמה ותומכת ותנאים ברמה הגבוהה ביותר. בראש הצוות המקצועי של הבית יעמוד ד"ר אומנסקי.
מערכת ממ"נ 23/12/2018  

הקול שבפנים
שוב סופ"ש חורפי...אני מאוד אוהב. מקווה שגם אתם. *פתיח, למי שלא קרא פוסטים קודמים*אני אוריה, המנהל המקצועי של הקול שבפנים.אנחנו מספקים שירות למשפחות של צעירים במשבר נפשי, ומגיעים עד לבית המשפחה,שם ההתערבות מתקיימת בסביבה הטבעית.המטרה שלנו לאפשר לעבור את המשבר האישי והמשפחתי עם תמיכה אפקטיבית,להוריד...
הקול שבפנים 20/12/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
"שמישהו יהיה גם בשבילך " - זהו סרטה האחרון של ישראלית רובינשטיין בטלוויזיה הקהילתית בכפר סבא. סרט חשוב ומשמעותי על בני המשפחה של מתמודדים בתחום בריאות הנפש ושרות נפלא וחשוב העומד לרשותם. עם תום הצילומים, חלתה ישראלית ולא יכלה להביא את הסרט לידי סיום. הסרט הושלם ע"י חברה מקבוצת הטלויזיה הקהילתית ומספר שבועות לפני מותה, זכתה ישראלית לצפות בו, ממיטת חוליה.
מערכת ממ"נ 14/12/2018  

למעלה