קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

המדריך לחופשה נגישה
המומחים של אביליקו
אהבה בלי מגבלות
עבודה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
להעלות למודעות הציבורית שדיכאון וחרדה יכולים להיות מצב זמני, ושניתן להתמודד איתם ולהתגבר עליהם. היום מיועד לאנשי מקצוע בקהילת החינוך ובריאות הנפש: פסיכולוגים, יועצים חינוכיים, רופאי משפחה וילדים, פסיכיאטרים, עובדים סוציאליים, פסיכותרפיסטים, סטודנטים ולקהל הרחב. הכנס יתקיים בסינמטק בתל אביב, ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום.
מערכת ממ"נ 23/09/2017  

מערכת ממ“נ
הד-ספייס (headspace) הינו ארגון הפועל במטרה לסייע לבני נוער וצעירים בגילאי 12-25. במרכזי הד-ספייס מעניקים טיפול פסיכולוגי קצר מועד פרטני לצעירים, הדרכות הורים וקבוצות. הטיפול בהד-ספייס הינו אישי ומותאם לכל אחד שחווה תקופה קשה בחייו כמו בעיות חברתיות בבית הספר, דיכאון ועוד, וכמובן סיוע באתגרים וקשיים – החל משלב ההתבגרות ועד להשתלבות בחברה לאחר הצבא והלימודים.
מערכת ממ"נ 23/09/2017  

מערכת ממ“נ
תכנית נוויגייט נועדה לצמצם השלכות ונזקים שכיחים של פסיכוזה ראשונה ולשנות את מהלכה על ידי התערבות אינטנסיבית מוקדמת.ההתערבות פותחה, כפרי יוזמה של המכון הלאומי לבריאות הנפש בארה"ב והותאמה ליישום בישראל.
מערכת ממ"נ 22/09/2017  

מערכת ממ“נ
המכינה ללימודים על תיכוניים היא הזדמנות משמעותית לפיתוח קריירה והתפתחות אישית. המכינה מיועדת עבור מתמודדים, זכאי סל שיקום ושיקום מקצועי של ביטוח לאומי, בגילאי 18-35, המעוניינים בהכנה לקראת שילוב בלימודים אקדמיים או מקצועיים והכנה לעולם עבודה דינמי ומשתנה.
מערכת ממ"נ 22/09/2017  

מערכת ממ“נ
מחפשת דיור מוגן לבודדים או להכנס בדחיפות לדירת שותפות באזור רמת גן, גבעתיים או תל אביב. קלרה ברזילי. אימייל clarabarzilai74@gmail.com. טלפון 050-4479796
מערכת ממ"נ 22/09/2017  

מערכת ממ“נ
בדיור מוגן מקסים במרכז כפר סבא התפנה מקום לדייר או דיירת. הדירה הינה מרווחת, מאובזרת וקרובה למרכז העיר. יינתן ליווי ע"י צוות מקצועי ומיומן. נדרש אישור סל שיקום לדיור מוגן. ניתן ליצור קשר עם יפית בטלפון: 054-5563033
מערכת ממ"נ 22/09/2017  

מערכת ממ“נ
מטרת מסגרת זו היא לנסות לצמצם את הצורך באשפוז פסיכיאטרי בקרב אנשים המתמודדים עם משבר נפשי חריף על ידי ליווי,טיפול ותמיכה באופן מכיל המסייע להם בניהול המשבר שלא במסגרת אשפוז תוך צמצום מרכיב הנכות הנפשית והצורך באשפוז.
מערכת ממ"נ 21/09/2017  

מערכת ממ“נ
הסקר מספק תמונת מצב בנוגע לשימוש שעשו נכי הנפש בשירותי ברה"נ בראשית יישומה של הרפורמה. שירותים אלה כוללים אשפוז פסיכיאטרי, שיקום פסיכיאטרי (סל שיקום) וטיפול נפשי בקהילה. נבחנו היקף השימוש בשירותים, דפוסי השימוש בהם וחווית המטופל – מנקודת המבט של הצרכנים עצמם.
מערכת ממ"נ 21/09/2017  

איתן טמיר
  כולנו חווים שינויים במצבי הרוח שלנו. יש ימים שבהם אנו עצבניים ומתוסכלים, ויש ימים שבהם אנו שמחים ונלהבים. לעומת זאת, אנשים עם הפרעה דו-קוטבית חווים שינויים קיצוניים במצבי הרוח הפוגעים בשגרת היומיום ומשפיעים באופן שלילי על מערכות היחסים שלהם. לפי הנתונים של המכון הלאומי לבריאות הנפש, קרוב...
איתן טמיר 17/09/2017 |  אין תגובות לפוסט

איתן טמיר
  פעמים רבות, אנשים הסובלים מהפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD) מגיעים לטיפול עם בעיות משמעותיות ורבות כמו אובדנות, פגיעות עצמיות, דיסוציאציה חמורה, שימוש בחומרים והפרעות אישיות.           דר׳ מלני הרנד, אונ׳ וושינגטון   למעשה 65% מהסובלים מהפרעת דחק פוסט...
איתן טמיר 10/09/2017 |  אין תגובות לפוסט

למעלה