קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


איתן טמיר
רובנו נוטים לסגל לעצמנו הרגלים וסדר יום מוכר, מה שיוצר תחושת שליטה. אבל אנחנו יודעים כבר ש״הדבר הקבוע היחיד הוא שינוי...״. לכן, כשהחיים מזמנים לנו הפתעות אנו נוטים לחוש חרדים ולחוצים. אמריקאים רבים מצביעים על תחושת חוסר וודאות בעקבות המשטר הנשיאותי החדש והלא שגרתי, המחאות החברתיות ואסונות הטבע...
איתן טמיר 13/11/2017 |  אין תגובות לפוסט

אנוש רמת גן
מהכשרה מקצועית – לתעסוקה בשוק החופשי! הכשרה למתמודדים במקצועות המטבח ובמכונאות אופניים. מעל 80% מבוגרי ההכשרות משתלבים בשוק החופשי! ההכשרה מתקיימת ברמת גן.
אנוש רמת גן 12/11/2017  

מירב
רוצים לרדת במשקל ? מחפשים לעצמכם מקום טוב לפרוק לחץ, דאגות ומתח ? זקוקים לדחיפה ולעידוד לחזור לכושר ? הצטרפו למיליוני האנשים בעולם שמצאו את התרופה הטבעית למרץ ולחיוניות, לחידוש האופטימיות, לפריקת מתחי היומיום, לאתגר ועניין ולהתמודדות עם דיכאון.בקבוצה נעסוק בפעילות גופנית ובמקביל נרחיב את הידע והעשייה בנושא אורח חיים בריא.פעילות הקבוצה מתקיימת בכפר סבא.
מירב 7/11/2017  

מערכת ממ“נ
הבית ממוקם במושב בשרון ומיועד לקליטה של אנשים במצבי משבר נפשי חמורים, מתוך מטרה לעזור להם לעבור אותו בצורה הטובה ביותר האפשרית, וללא צורך באשפוז פסיכיאטרי. הבית ערוך לקליטה של עד 10 דיירים, גברים ונשים.
מערכת ממ"נ 5/11/2017  

מערכת ממ“נ
בתום החגים והחזרה לשגרה, ניחוחות הגשם הראשון ברוח, הסתוונית והכרכומים פורחים בדרך ותחושה של בוא החורף.לצד כל אלה, החודש תפתח קבוצת תקשורת וקבוצת אימהות. יתקיימו מספר הרצאות בנושא חידושים בתחום הטיפול התרופתי ומבט נוסף על הרפורמה, בעפולה חצור ונהריה. בחרנו לשתף אתכם החודש בתכנית "הנוויגייט" הקיימת באנוש ונפתחת בביה"ח מזור.
מערכת ממ"נ 2/11/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
בני משפחה רבים של אנשים עם מוגבלות נפשית מתמודדים עם שאלות הנוגעות לזכויות, אפוטרופסות, ירושות, צוואות, חובות ועוד. מרכז יה"ל מציע ייעוץ משפטי לבני משפחה בהתייחס למצב המשפחתיים הקשורים לתחום בריאות הנפש.
יה"ל - עמותת... 2/11/2017  

יספר“א
הכנס השנתי של יספר"א 2017 יעסוק בנושא תרופות פסיכיאטריות בקרב אנשים עם הפרעות פסיכיאטריות קשות : מחקר, ידע מניסיון, גישות ובחירה. הכנס יתקיים באוניברסיטת חיפה.
יספר"א 2/11/2017  

מערכת ממ“נ
שמרו את התאריך !! הכנס השנתי של בית חם יעסוק בהתמודדות והתבוננות בסוגיות בטראומה. הכנס יתקיים במרכז הרפואי שיבא, תל השומר.
מערכת ממ"נ 2/11/2017  

מערכת ממ“נ
לרגל יציאתו לאור של הספר "אנטומיה של מגפה" בעברית מגיע לארץ מחבר הספר, העיתונאי והחוקר עטור הפרסים, רוברט וויטאקר.לראשונה בישראל יתקיים כנס העוסק בביקורת העדכנית על הטיפול הפסיכיאטרי הקונבציונאלי, המבוסס רובו ככולו על תרופות פסיכיאטריות. בנוסף יוצגו גישות עדכניות לטיפול בקהילה ובמשפחה.הכנס יתקיים בתל אביב.
מערכת ממ"נ 2/11/2017  

NEABPD Israel
הארגון הישראלי החינוכי למען טיפול בהפרעת אישיות גבולית נוסד ע"י קרובי משפחה של אנשים הלוקים בהפרעה זו יחד עם מטפלים המנוסים בטיפולה.הארגון שם לעצמו מטרה להעלות על נס את המודעות וההבנה להפרעה זו ברחבי הארץ, הן בקרב מטפלים והן בקרב הציבור הרחב. בנוסף הארגון שואף לחנך, לתמוך, וללמד מיומנויות לבני המשפחה דרך "קשרי משפחה", תכנית ייעודית וייחודית שנבנה עבורם על ידי ה-NEABPD האמריקאי.
NEABPD Israel 30/10/2017   | 1 תגובות

למעלה