קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


יה“ל - עמותת איכות בשיקום
בהרצאה המרתקת נברר מהי הפרעת אישיות ? אילו סוגים קיימים ? מה מאפיין אנשים בעלי הפרעות אישיות ? האם זה שונה ממחלה נפשית ? כיצד מטפלים בה ? נרחיב ונתמקד בהפרעת אישיות גבולית. ההרצאה תתקיים בכפר סבא ומיועדת לבני משפחות, מתמודדים ואנשי מקצוע.
יה"ל - עמותת... 23/11/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
בקורס קש"ת יחודי זה, ניתנת לך ההזדמנות ללמוד לתקשר בתקשורת שמאפשרת לפתור בעיות בחיי היומיום, להיות פעיל/ה ומעורב/ת וליצור שינוי בחייך הפרטיים, המשפחתיים והחברתיים. כל זאת תוך התייחסות ייחודית להתמודדות עם תחלואה כפולה. הקורס יתקיים במרכז יה"ל ראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 23/11/2017  

מערכת abiliko
כל אחד הרגיש מדוכדך לפעמים. דיכאון זה משהו אחר לגמרי. הסרטון המאויר הזה מסביר מה זה דיכאון קליני ואיך ניתן לטפל בו.
מערכת abiliko 23/11/2017  

NEABPD Israel
נפתחת עוד קבוצת תמיכה והדרכה לבני משפחה של המתמודדים עם הפרעת אישיות גבולית בסוף נובמבר 2017 (28.11.2017)  
NEABPD Israel 23/11/2017 |  אין תגובות לפוסט

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
התקווה היא אחת מהאבנים החשובות בתהליך ההתמודדות. בהרצאה נעמיק בהבנת המושג תקווה, משמעותו וחשיבותו וכן נבין כיצד בונים תקווה! ההרצאה להעיר את ניצוץ התקווה תעסוק גם בפנטזיה, אמונה, אופטימיות. ההרצאה תתקיים בשלוחת יה"ל ברמלה.
יה"ל - עמותת... 21/11/2017  

מערכת ממ“נ
בהרצאה נדבר על האופן בו היחס למחלה השתנה בעשרות השנים האחרונות כתוצאה מהבנת הבסיס המוחי-פיזיולוגי שלה.כמו כן נסקור את התיאוריות המוחיות העדכניות ביותר לגבי המחלה והטיפולים שנגזרים מתיאוריות אלו. לבסוף, נשאל איפה אנחנו רוצים להיות ביחס להבנה והטיפול במחלה בעתיד וכיצד אפשר להתקדם לשם.ההרצאה תתקיים במילם נתניה.
מערכת ממ"נ 21/11/2017  

מערכת ממ“נ
קש"ת לבני משפחה הוא קורס שפותח ע"י ד"ר נעמי הדס לידור, על בסיס עקרונות תורתו של פרופ' פוירשטיין שזכתה להכרה בינלאומית. קש"ת היא התערבות קצרת מועד, מוכחת ראייתית שנמצאה משפרת איכות חיים למשתתפים בה, מלמדת בני משפחה להפוך כל אינטראקציה במשפחה למצב לימודי מעצים.התוכנית מיועדת להורים ובני משפחה לבן משפחה עם מגבלה פסיכיאטרית.הקורס יתקיים בקרייה האקדמית אונו.
מערכת ממ"נ 19/11/2017  

מערכת ממ“נ
במסגרת קורס לסטודנטים לרפואה בשנה ג' בפקולטה לרפואה באונ' ת"א, מתקיים פרויקט, שבמהלכו נפגשים סטודנטים עם משפחות בקהילה, המתמודדות עם מחלה כרונית/לקות/נכות של אחד/ת מבני המשפחה.הפרויקט מאפשר יצירת קשרים אישיים הדדיים של למידה, נתינה והעצמה.
מערכת ממ"נ 19/11/2017  

מערכת ממ“נ
המרכז נותן שירות לבני משפחות של אנשים המתמודדים עם קשיים נפשיים ללא תשלום ובמימון משרד הבריאות.
מערכת ממ"נ 18/11/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
ייעוץ משפטי עם עו"ד ללא עלות, השירות יעסוק סביב נושאים/שאלות משפטיות הקשורים לבריאות הנפש כגון: מיצויי זכויות, אפוטרופסות, ירושה/צוואות ועוד.הייעוץ יינתן החל מחודש נובמבר 2017.
יה"ל - עמותת... 18/11/2017  

למעלה