קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
שני שותפים מחפשים שני שותפים נוספים לדירה שתפתח בכפ"ס (במרכז העיר. נגישות לתחבורה ציבורית ולכל השירותים) בליווי עמותת דרור.
מערכת ממ"נ 9/10/2017  

מערכת ממ“נ
ב-10 לאוקטובר יצוין ,כמידי שנה, יום המודעות הבינלאומי לבריאות הנפש. הנושא המרכזי שנבחר השנה ע"י ארגון הבריאות העולמי (WHO) הוא "בריאות הנפש בסביבת העבודה".
מערכת ממ"נ 6/10/2017  

עוצמה - פורום משפחות
שלום לכם,אנו שמחים לשתף אתכם עם הניוזלטר הראשון לשנת תשע"ח של "עוצמה - פורום ארצי של משפחות מתמודדים". את פני השנה החדשה קיבלנו בפעילות מוגברת של נציגי עוצמה במאבק הנכים, בד בבד עם המשך פעילות הסנגור והלובי הקבועה שלנו. להלן חדשות ועדכונים שונים: 1. מתווה העלאת קצבת הנכות. לאחר...
עוצמה - פורום... 6/10/2017 |  אין תגובות לפוסט

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
במפגש "מגע כשפה של קירבה" נלמד כיצד לגעת במי שנרתע ממגע ? איך יכול המגע לאפשר תקשורת במקום שאין בו מילים ? נלמד ונתרגל יחד בהנחיית גב' אורלי בלסיאנו, רפלקסולוגית. המפגש מיועד לבני המשפחות בלבד ויתקיים במרכז יה"ל בכפר סבא.
יה"ל - עמותת... 3/10/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מועדון המשפחות של יה"ל כפר סבא מזמין למפגש חשיפה למגוון מסגרות פנאי בסל שיקום:מועדונים חברתיים, חוגים, בילויים, היכרויות ועוד. לדעת ולהכיר מה קיים עבור המתמודדים במרחב השיקומי. המפגש יתקיים במרכז יה"ל בכפר סבא.
יה"ל - עמותת... 3/10/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
שיח בין הורים, אחים, בני זוג וילדים של מתמודדים : כיצד נראית ההתמודדות מנקודות מבט שונות, מה רוצים לדעת ולא מעיזים לשאול ? מה מובן לי מאליו ובעצם אינו כזה כלל ? הזדמנות חשובה להיות לרגע בנעליים של האחר וגם לבקש, להעיר ולהאיר.מפגש מועדון המשפחות יתקיים במרכז יה"ל בכפר סבא.
יה"ל - עמותת... 3/10/2017  

מערכת ממ“נ
על התהליכים שקדמו להקמת בתי מאזן. מה זה איזון ? מי יצא מאיזון ? ביחס למה נוצר איזון ואת מי צריך לאזן ? .אולי אפשר היה לכנות את המודל, בית קהילתי למניעת אשפוז יעל עדן ברוך משתפת אותנו בתהליך הקמתו של "בית של תקווה" שמתוכנן להיפתח בדצמבר 2017 בכרמיאל.
מערכת ממ"נ 1/10/2017  

איתן טמיר
תתי-סוגים של הפרעת אישיות גבולית החדשות הטובות הן שיש תקווה – הפרעת אישיות גבולית ניתנת לטיפול. עם זאת, חשוב לאבחן את תת-הסוגים של הפרעת האישיות הגבולית, על מנת שהמטפל יוכל להתמודד איתה כראוי וישפר את סיכויי השיפור.     הפרעת אישיות גבולית (בורדרליין, או BPD) היא מצב נפשי שבו...
איתן טמיר 30/09/2017 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
בתום מאבק של חודשים שלווה בחסימות צירים מרכזיים ברחבי הארץ, נחתם הלילה, יום ו' 29.9.2017 הסכם בין ארגוני הנכים לבין נציגי הממשלה להעלאת קצבאות הנכות. על פי ההסכם, שיעוגן בחקיקה, תוגדל קצבתם של כל הנכים בעלי אי כושר השתכרות בשיעורים שונים עד לכ-4,000 שקלים בחודש בארבע פעימות, מינואר 2018 ועד ינואר 2021.
מערכת ממ"נ 29/09/2017  

מערכת ממ“נ
מסלול כתיבה ומדיה בגראז' מפתח מיומנויות בכתיבה אישית, בתחביר קולנועי, כתיבה ולרשת וכתיבה לטלויזיה וקולנוע.
מערכת ממ"נ 26/09/2017  

למעלה