קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת abiliko
סרטון ברשת מנסה להביא למודעות את ההרגשה שמאחורי המילים "התקף חרדה".
מערכת abiliko 2/04/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מחלתו של הורה משנה את "כללי המשחק" שבין הורים לילדיהם, ואתם, הבנות והבנים, מתמודדים עם מציאות מורכבת, בלתי צפויה ותובענית. בסדנה נוכל לקיים שיח פתוח, תומך ומלמד, לתרום ולהיתרם, לתת ולקבל. הסדנה תתקיים במרכז יה"ל בראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 2/04/2018  

מערכת ממ“נ
שמרו את התאריך !! כנס בנושא עמיתים מומחים - עמית של מי ? מומחה במה ? על שילוב ידע מנסיון אישי בצוות רב מקצועי במערך האשפוז בבריאות הנפש. הכנס יתקיים בכפר המכביה, רמת גן.
מערכת ממ"נ 30/03/2018  

מערכת ממ“נ
משרד הבריאות חנך היום בבית החולים איכילוב את המרכז הראשון למיצוי זכויות מטופלים שיוקם בכל בתי החולים.המערך יפעל בבתי חולים כלליים ופסיכיאטריים ויסייע למטופלים באופן יזום במתן מידע, בירור זכויות, הגשת בקשות, פניות וערעורים ומעקב עד למימוש הזכויות במלואן.
מערכת ממ"נ 27/03/2018  

מערכת ממ“נ
שירותי הסומכות באגף בריאות הנפש של 'עזר מציון' מתרחבים וזקוקים לעובדים מקצועיים. אם את/ה מעוניין בתפקיד מאתגר, מספק ומאפשר צמיחה מקצועית בתחום הניהול בשיקום בסביבת עבודה אנושית ומקצועית – יש לך ולנו סיכוי להיפגש.
מערכת ממ"נ 20/03/2018  

שירותי התעסוקה של אגף בריאות הנפש בעזר מציון, גדלים ומתרחבים בפיתוח מענים לעבודה בשוק הפתוח. המעברית היא עוד נדבך. שירות התעסוקה המעברית יפעל באזור התעשייה קסם במספר בתי עסק העוסקים בתחומי: היצור, המיון, האריזה והמחסנאות.
20/03/2018  

מערכת ממ“נ
הסקר האנונימי נועד למפות את דפוסי השימוש בטכנולוגיות דיגיטליות (כגון: מחשב, סמארטפון, טאבלט) בקרב כלל האוכלוסייה ובפרט בקרב אנשים המתמודדים עם בעיות נפשיות. הסקר הוא ראשון מסוגו בישראל ומטרתו לקדם פיתוח של יישומים טכנולוגיים אשר יקדמו את בריאות הנפש של כלל האוכלוסייה.
מערכת ממ"נ 19/03/2018  

מכון חיבורים
 OCD של רגישות מוסרית, מופיע אצל אנשים בעלי אמונה דתית חזקה עם חוקים קפדניים של הלכות דת, מוסר ואתיקה. חוקים אילו מעוררים רגשי אשם כבדים כאשר ההקפדה לא מתאפשרת, גישה זו גם מעוררת רגשות חרדה עזים מפני העונש הצפוי. אחת השאלות החוזרות היא "איך אוכל לדעת אם מה שאני חווה זה OCD ולא באמת חטא או...
מכון חיבורים 19/03/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
יום העיון עוסק בבריאות של צעירים וצעירות והיכולת שלנו לסיייע בתחום זה. המפגש הוא הזדמנות למפגש ,ליצירת קשרים ולדיון פורה ,בין עובדים מארגונים שונים. יום העיון יתקיים בהוד השרון.
מערכת ממ"נ 16/03/2018  

NEABPD Israel
נפתחות שתי קבוצות חדשות לבני משפחות, אחת באנגלית ואחת בעברית, בירושלים אחרי פסח. מספר המקומות מוגבל, אתם מוזמנים להירשם בהקדם: www.neabpd.co.il!    
NEABPD Israel 14/03/2018 |  אין תגובות לפוסט

למעלה