קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


ממנ אירועים
ערב העיון מתקיים ע"י לשכת עורכי הדין בישראל. ריכוז אקדמי ע"י הסיוע המשפטי במשרד המשפטים. ערב העיון יתקיים בראשון לציון.
ממנ אירועים 23/10/2019  

ממנ אירועים
כנס "כשגוף ונפש מתמודדים עם אפליה" לזכרה של פרט שומרי יעסוק בהשפעת הסטיגמה במפגש בין מתמודדים והרפואה הציבורית. הכנס של עמותת ״משפחות בריאות הנפש״ יתקיים בתל אביב.
ממנ אירועים 22/10/2019  

ממנ מודעות
הקורס במסגרת מסלול שפותח על ידי עמותת itworks על מנת לסייע לאנשים עם מוגבלות לפתח את יכולתם לממש את הפוטנציאל האישי שלהם לתעסוקה בהייטק. בקורס יילמדו כלים במסגרת קבוצתית לעבודת צוות, להצגת עצמך לתקשורת בין אישית ודרכים לפתרון בעיות. המסלול ילווה על ידי פסיכולוגית קלינית בעמותת itworks , האחראית על שילוב אנשים עם מוגבלות בהייטק וצוות העמותה אשר מתמחה בגיוון תעסוקתי בהייטק.
ממנ מודעות 21/10/2019  

ממנ אירועים
הסדנה המבואית ה-5 של דפ"י עם תרגום לעברית! לאחר 4 סדנאות מבואיות מוצלחות ומרגשות דפ"י (דיאלוג פתוח ישראל) עושה צעד נוסף קדימה ומציעה את הסדנה החמישית עם תרגום סימולטני בעל-פה לעברית! הסדנה תתקיים בתל אביב. זו הזדמנות נהדרת ללמוד ממרצות מבוקשות ופרקטיקניות מנוסות בסדנה מרוכזת בת יומיים. הסדנה מעניקה ידע תאורטי וכן תרגול מעשי שפותח צוהר לפרקטיקה דיאלוגית יותר.
ממנ אירועים 21/10/2019  

ממנ אירועים
מרכז יה"ל (יעוץ והכוונה למשפחות בתחום בריאות הנפש) ראשון לציון מקיים את יום העיון השנתי - "שיח משפחתי בצלו של משבר". ביום העיון נהנה מהרצאתו של הרצל כחלון - מטפל זוגי ומשפחתי שמוכר לכולנו מן הטלוויזיה, נלמד ונקבל השראה מבני משפחה שונים בפאנל המשפחתי, נשמע ונחכים מד"ר רבקה מושונוב על התמודדותם של האחים והאחיות ונתרגש כולנו יחד עם קבוצת הפלייבק של מרכז יה"ל.
ממנ אירועים 18/10/2019  

מערכת ממ“נ
תוכנית שמיושמת במחלקה הפסיכיאטרית ברמב"ם הצליחה להפחית את מספר האנשים שמנסים לשים קץ לחייהם בשנית ל-1 מתוך 231 מטופלים - "סיוע מהיר מטה את הכף". הכתבה של מיטל יסעור בית-אור פורסמה בעיתון "ישראל היום".
מערכת ממ"נ 18/10/2019  

הקול שבפנים
הסרט "ג'וקר" מעניק הצצה לעולמו המסויט של ארתור פלק, אדם בודד ומנוכר שהופך לרוצח אלים. הפער בין העדינות והרוך הראשוניים לבין הרוע המתפרץ בהמשך מזמין את הצופים לבחון את אמונותיהם לגבי שפיות ושיגעון והשפעת החברה מול תכונות מולדות. לקריאת המאמר: http://bit.ly/2MV8Aid שבת שלום הקול שבפנים
הקול שבפנים 18/10/2019 |  אין תגובות לפוסט

הקול שבפנים
ביולי 2015 נכנסה לתוקף הרפורמה בבריאות הנפש. דו"ח של המועצה הלאומית לבריאות הנפש, שיצא ביולי 2019, שופך אור על הפערים בשירותים הקהילתיים. מתוך עיון בממצאי הדו"ח עולה כי "כיום התורים דומים לאלו שהיו טרם הרפורמה. כתוצאה מכך אנשים רבים נותרים ללא טיפול ונוצרת אווירה של אוזלת יד ושחיקה של צוותי...
הקול שבפנים 13/10/2019 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
כשליש מהאוכלוסייה יזדקק בשלב מסוים במהלך חייו לטיפול נפשי. אף אחד לא מחוסן בפני זה. ובכל זאת יש עדיין רתיעה מלדבר על בריאות הנפש כמו על כל תחום בריאות אחר. היום הבינלאומי לבריאות הנפש נזכיר שבריאות הנפש זה הסיפור של כולנו.
מערכת ממ"נ 10/10/2019  

מערכת abiliko
טור של ד"ר אמיר קריבוי באתר וואלה
מערכת abiliko 10/10/2019  

למעלה