קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

המדריך לחופשה נגישה
עבודה נגישה
המומחים של אביליקו
אהבה בלי מגבלות
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
באירוע יופיעו להקת תיסלם והקומיקאי אדיר מילר. כל ההכנסות מהאירוע, יוקדשו לתמיכה במגוון שירותי השיקום, אותם אנו מעניקים למתמודדים עם מגבלה נפשית, לבני משפחותיהם ולמאבקנו בסטיגמה.את הערב תנחה ותוביל, כמו בכל שנה - צופית גרנט, נשיאת אנוש.האירוע יתקיים בהיכל התרבות בתל אביב.
מערכת ממ"נ 2/08/2017  

מערכת ממ“נ
כמעט מדי יום מתרחש אירוע אלים במחלקות הפסיכיאטריות הסגורות. נתונים שהוצגו בפני הוועדה למיגור אלימות במערכת הבריאות מתייחסים לאלימות בין מטופלים לבין עצמם וכלפי אנשי צוות • היום: משרד הבריאות ישיק "קו חם" לציבור המטופלים ולאנשי הצוות.
מערכת ממ"נ 2/08/2017  

מערכת ממ“נ
עמותת "אור ירושלים" פתחה לאחרונה בית מדרש שיקומי עבור גברים חרדים המעונינים ללמוד במסגרת שיקום ייחודית.
מערכת ממ"נ 31/07/2017  

milamca
סדנא חווייתית ויצירתית של שימוש באמצעי הקולאז' להתמודדות רגשית. הסדנא תאפשר יצירה בקולאז' ושיח על הכלי כאמצעי טיפולי. הסדנא תתקיים במילם כרמיאל.
milamca 30/07/2017  

מערכת ממ“נ
מטרתו של המחקר היא לנסות למצוא דרך לזיהוי מוקדם של אדם העלול להתאבד, עוד לפני שניסה לעשות זאת. כמובן, שזיהוי מוקדם יאפשר יעוץ נפשי מתאים לשֵם בחירת דרך להתמודדות יעילה במצבי לחץ ולמציאת פתרון של חיים.
מערכת ממ"נ 30/07/2017  

איתן טמיר
מתי להיות אסרטיביים ומתי מוטב לסתום את הפה? חשוב להיות אותנטיים בחיים, אבל במערכות יחסים עלינו להיות גם חכמים ואסטרטגיים. אסטרטגיה זו מילה גדולה לכאורה, אבל אפשר לתרגם אותה לרמה יומיומית. עם כל הידע הפסיכולוגי שלמדתי בשנים שלי במקצוע, זכור לי משפט מפתח מצוין שכתב לי אחד החוקרים והמטפלים הידועים...
איתן טמיר 28/07/2017 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
למחקר בנושא חוויות האשפוז הפסיכיאטרי, מבקשים לראיין לאנשים ששהו לפחות שבוע רצוף ב-5 השנים האחרונות באשפוז בבית חולים פסיכיאטרי (אשפוז מלא כולל לינה), ומעוניינים לספר את הסיפור האישי שלהם משם. המחקר נעשה במסגרת תואר שני לעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית בירושלים.
מערכת ממ"נ 27/07/2017  

מערכת ממ“נ
מה באמת קורה בין הקירות של אברבנאל ? לא מה שחשבתם ? אברבנאל הפך להיות לוקיישן לצילומי אופנה, גהה הפך להיות ספא ורזורט יוקרתי. התפוסה ב"אתרים המבוקשים" האלו גם ככה מלאה כל השנה !! ומה דעתם של ה"נופשים" ?
מערכת ממ"נ 24/07/2017   | 1 תגובות

יאללה מבלים אחרת
יאללה מבלים אחרת מזמינים אותך להשתתף בסדרת מפגשים בנושא ניהול הפנאי. במפגשים נלמד על: * משמעויות הפנאי ולמה הוא כל כך חשוב. * נכיר את אפשרויות הפנאי השונות. * נכיר כלים דיגטליים שיסעייו בצריכת פנאי. * נזהה את תחומי העניין שלנו. * נקבל כלים להפוך את הזמן הפנוי שלנו למשמעותי ומהנה...
יאללה מבלים אחרת 24/07/2017 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
סרטון חדש שהופק לרגל 75 שנה למרכז לבריאות הנפש גהה, מנסה לשבור את כל הסטיגמות הקיימות בתחום הפסיכיאטריה. האמנם ?
מערכת ממ"נ 23/07/2017  

למעלה