קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


ממנ אירועים
הכנס בנושא "דרך משותפת ובה שבילים שונים - על בחירה, משמעות ומה שביניהן" הכנס השנתי של מרכזי יה"ל מיועד לבני משפחות של מתמודדים ויתקיים השנה לאחר חג הפסח במלון כפר המכבייה.
ממנ אירועים 1/04/2022  

מערכת ממ“נ
קריאות למוקד חירום בעיר דנוור בארה"ב בנוגע למתמודדי נפש או מכורים לסמים נענות בשליחת ניידת בריאות נפש במקום משטרה.
מערכת ממ"נ 31/03/2022  

ממנ מודעות
קורס QA - בדיקות איכות תכנה מיועד לאנשים עם מוגבלויות.הקורס הינו קורס בגדר תוכנית טרום שיקום של ביטוח לאומי ומועבר על ידי מכללת IITC.
ממנ מודעות 17/03/2022  

מערכת ממ“נ
תיקון חשוב לתקנות הנגישות לשירות בנושאי "פטור מתור" ו"פטור מתשלום עבור מלווה" אושר בוועדת העבודה והרווחה של הכנסת ויכנס לתוקף ב-16.6.2022 התיקון מרחיב את מעגל הזכאים לפטורים האמורים, בהתאם לצרכים שעולים מהשטח ולקריטריונים שנקבעו בעבודת מטה ארוכה קבוצת הזכאים תכלול בעקבות התיקון, בין השאר את מי שעונה על ההגדרה :אדם עם מוגבלות נפשית, שכלית או אוטיזם, שבשלה נקבעה לו נכות רפואית בשיעור 40 אחוזים או יותר.
מערכת ממ"נ 17/03/2022  

ממנ מודעות
נותרו מקומות אחרונים בדיור מוגן קבוצתי חדש למתמודדי נפש שנפתח בשכונת שרונה החדשה בכפר יונה. מופעל ע"י ע.ע שני דיור
ממנ מודעות 10/02/2022  

מערכת ממ“נ
הספר "אביב משוגע" מתאר את עולמו הסוער של צעיר רגיש שחווה התקף פסיכוטי בגיל 17, ומתאר אירועי קצה לאורך שנות העשרים של חייו. מתוך מודעות עצמית שבצדה הומור, מוזיקה ושירה של הסיקסטיז והסבנטיז מעניק הכותב קול למי שלרוב קולו אינו נשמע. בחלק השני של הספר מופיע קולה של אמו, העונה לו ומעבה את סיפור המשפחה. הספר נכתב ע"י חנן ונרי אלומה.
מערכת ממ"נ 24/01/2022  

ממנ אירועים
במיפגש בין עמרי מרידור לשוקי שטאובר-מחבר הספר יתקיים שיח על הסיבות שהביאו את שוקי לכתוב את הספר "בריאות הנפש בישראל", על התהליך שעבר בעת כתיבתו ועל התובנות שנצברו אצלו על אודות תחום מורכב ורגיש זה; תחום המשפיע מאד על חיינו ואשר רק קצה הקרחון שלו נחשף לעין הציבורית.
ממנ אירועים 23/01/2022   | 1 תגובות

מערכת ממ“נ
הספר "בריאות הנפש בישראל" יצא לאור בתחילת 2022 ומציג סקירה מקיפה, ראשונה מסוגה, על ההיבטים הקליניים, הטיפוליים והמערכתיים של בריאות הנפש בישראל. כלולים בו סקירות על אודות מחלות הנפש העיקריות ודרכי ההתמודדות עימן, על אודות מערכות הטיפול והשיקום ועל אודות מגוון הזכויות הרפואיות, השיקומיות, הכלכליות והמשפטיות שלהן זכאים מתמודדי נפש ובני משפחותיהם. נוסף על כך, בספר דיון על מקורותיה של הסטיגמה הקשה ועל הניסיונות להתמודד עימה.
מערכת ממ"נ 23/01/2022  

talishlivko
מדהים לגלות כי קצב החיים המטורף המאפיין את זמננו, משפיע גם על שיטות הטיפול הרגשי וגורם להן להתעדכן לטיפולים קצרי טווח, פתרונות מהירים ויעילים לעומת טיפולים רגשיים ארוכים ועמוקים כפי שהיה נהוג פעם. אחת השיטות היא CBT. מפרויד ועד קצב החיים העכשווי אבי תורת הפסיכואנליזה, זיגמונד פרויד, האמין כי כדי...
talishlivko 18/01/2022 |  תגובה אחת

מערכת ממ“נ
החל מדצמבר 2021 מופעל מוקד סיוע טלפוני בתחום בריאות הנפש שמאויש על ידי בני משפחה של מתמודדי נפש עם ידע מניסיון
מערכת ממ"נ 20/12/2021  

למעלה