קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


עוצמה - פורום משפחות
משרד הבריאות עומד בפתחו של תהליך הסדרת שירותי השיקום התעסוקתי לזכאי סל שיקום, המופעלים ומפוקחים על ידו. על מנת לדייק את המענה הניתן לזכאים, בשירותי התעסוקה, כפי שיבוא לידי ביטוי במכרזים, משרד הבריאות מעוניין לשתף את בני משפחות המתמודדים בחשיבה על שירותי השיקום התעסוקתי: הצרכים הקיימים, המענים...
עוצמה - פורום... 5/06/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
יום העיון "מביטים קדימה" מתמקד במגמות חדשות בטיפול ובשיקום בבריאות הנפש. יום העיון מתקיים ע"י מילם נתניה וצוות סל שיקום במחוז מרכז-צפון ומיועד לבני משפחות, מתמודדים ואנשי מקצוע ויתקיים בנתניה.
מערכת ממ"נ 31/05/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
יום העיון יעסוק בנושא משמעות וכוח הבחירה בבריאות הנפש.יום עיון המיועד לבני משפחה של מתמודדי נפש, מתמודדים, בעלי עניין ואנשי מקצוע.יום העיון יתקיים בחדרה.
יה"ל - עמותת... 29/05/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
ההרצאה תתקיים על ידי מרכז יה"ל כפר סבא, מרכז ליעוץ והכוונה למשפחות בתחום בריאות הנפש. ההרצאה תתקיים בכפר סבא ומיועדת לבני משפחות, מתמודדים, אנשי מקצוע והקהל הרחב.
יה"ל - עמותת... 29/05/2018  

יוזמה דרך הלב
דרוש/ה מלווה מקצועי/ת ל"סוקרי איכות" (חברת יוזמה דרך הלב)- פרויקט ייחודי בתחום השיקום בבריאות הנפש. תפקיד המלווה עוסק במתן כלים מקצועיים ותמיכה רגשית למתמודדים העובדים בהעברת סקר שביעות רצון בקרב מתמודדים המקבלים שירותי שיקום בקהילה.
יוזמה דרך הלב 29/05/2018  

מערכת ממ“נ
אחת לשנה אנו מפיקים פסטיבל לאנשים עם צרכים מיוחדים, פסטיבל שבו יש סדנאות הופעות מתחם טיפולים, יצירה, מסיבות ועוד המון. מדובר על 3 ימים בסוף יוני של פעילויות חוויתיות לאנשים עם צרכים מיוחדים.
מערכת ממ"נ 29/05/2018  

מערכת ממ“נ
הטיפול כזה ניתן בשתי המרפאות המחוזיות שמצויות בראשל"צ וכולל טיפול קבוצתי ואישי להורים שתכליתו להעניק הדרכה ותמיכה וסיוע סביב מיצוי זכויות לבני משפחה של אנשים שמוגדרים כבעלי בעיות נפשיות.
מערכת ממ"נ 29/05/2018  

NEABPD Israel
הקבוצות לתמיכה והדרכה יפתחו אחרי החגים (אוקטובר 2018) ויתקיימו בעברית. הקבוצות יפתחו בירושלים וברעננה.
NEABPD Israel 26/05/2018  

NEABPD Israel
הארגון הישראלי החינוכי לטיפול בהפרעת אישיות גבולית פותח קבוצה לתמיכה והדרכה עבור בני משפחה של מתמודדים עם הפרעת אישיות גבולית ב-4.7.2018 ברעננה. הקבוצה תתקיים באנגלית.
NEABPD Israel 26/05/2018  

NEABPD Israel
הארגון הישראלי החינוכי לטיפול בהפרעת אישיות גבולית פותח קבוצה לתמיכה והדרכה עבור בני משפחה של מתמודדים עם הפרעת אישיות גבולית ב-1.7.2018 בירושלים. הקבוצה תתקיים באנגלית.
NEABPD Israel 26/05/2018  

למעלה