קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

עבודה נגישה
המומחים של אביליקו
המדריך לחופשה נגישה
אהבה בלי מגבלות
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
ברוב מדינות ה־OECD ההשקעה בתחום כפולה. לאחר שנים כה רבות של קיפוח והזנחה, הגיע הזמן שממשלת ישראל תתקצב באופן ראוי את שירותי בריאות הנפש. כך תתאפשר הקצאת משאבים להקמת מעונות יום וחלופות אשפוז הומניות יותר, ונעלה על דרך שיש בה חמלה ואנושיות.
מערכת ממ"נ 15/06/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מרכז יה"ל ראשון לציוןנמזמין ליום עיון מרתק ויחודי למשפחות, מתמודדים, אנשי מקצוע והקהל הרחב. יום העיון יתקיים בראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 14/06/2017  

מערכת ממ“נ
"עכשיו הזמן לאהבה" יום עיון למשפחות, מתמודדים ואנשי מקצוע בבריאות הנפש.מתקיים בנתניה
מערכת ממ"נ 14/06/2017  

איתן טמיר
  5 טיפים יצירתיים לארגון וסידור הבית כמה פעמים בדיוק לפני שיצאתם מהבית לא מצאתם את המפתחות לרכב או הארנק? כמה זמן אתם מבזבזים בחיפוש אחר חפצים שונים בבית? יצא לכם לקנות משהו ורק אחר כך לגלות שכבר היה לכם אותו ופשוט לא זכרתם?   בית מאורגן הופך את החיים לקלים ופשוטים יותר. הוא...
איתן טמיר 14/06/2017 |  אין תגובות לפוסט

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
בסדנה ניפגש וניתן מקום לקולם של אחים/אחיות למתמודדים עם מחלה נפשית. מוזמנים הורים ואחים/אחיות שמעוניינים לקיים שיח ודיאלוג, להתבונן אלו באלו, להקשיב להשמיע ולהיות יחד. הסדנה מתקיימת ביה"ל אשדוד.
יה"ל - עמותת... 13/06/2017  

יאללה מבלים אחרת
אז מה יהיה לנו ? הרצאה מרתקת וקלילה של מיכאל פינק על זוגיות ואהבה, הופעה מקפיצה של להקת הציפיות, נשנושים שתייה קלה וזמן חופשי בשבילכם לשיח חופשי והכרות. וכל זה באווירה נינוחה ונעימה. האירוע מתקיים בתל אביב.
יאללה מבלים אחרת 12/06/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
בסדנא נדון בסטיגמה הנוגעת למחלה הנפשית ובהשפעותיה על המתמודד ומשפחתו ונגבש כלים להתמודדות עם ההסתרה והבורות.הסדנה תתקיים במרכז יה"ל בחדרה.
יה"ל - עמותת... 8/06/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מועדון משפחות במרכז יה"ל בכפר סבא מארח את הגב' תניה ינאי, מנהלת מחלקת שיקום בביטוח לאומי, סניף כפר סבא.
יה"ל - עמותת... 8/06/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
בסדנא נחווה תהליך של דמיון מודרך ממנו נצא ליצירת מסכות או מנדלות סביב עולמנו הפנימי בהנחיית מוות "עמיתים". נסיים בשיח על התוצר ומשמעותו עבורינו.המפגש יתקיים ביה"ל חדרה.
יה"ל - עמותת... 8/06/2017  

איתן טמיר
סוגיות אתיות בטיפול מרחוק באמצעות האינטרנט רבים הזקוקים לסיוע נפשי לא יכולים לממן טיפול כאמור, באזורים רבים יש מחסור באנשי מקצוע ובשירותי בריאות נפש, ואפילו באזורים עשירים באנשי מקצוע, רבים מתקשים למצוא את הזמן להגיע לטיפול. בנוסף, פעמים רבות יש חשש מסטיגמה הנלווית לבקשת עזרה בתחום. צמיחת מכונים...
איתן טמיר 8/06/2017 |  אין תגובות לפוסט

למעלה