קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

אהבה בלי מגבלות
עבודה נגישה
המומחים של אביליקו
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
הנכם מוזמנים לסדנת בוקר במרכז "יחד" למשפחות באשקלון.
מערכת ממ"נ 18/10/2017  

משפחות בריאות הנפש
הקורס מיועד לבני/ות משפחה של מתמודדים עם מוגבלות פסיכיאטרית ו/או מתמודדים גם עם התמכרות או מוגבלויות נוספות. הקורס מתאים למי שמעוניינים לקדם את הזכויות של אנשים המתמודדים עם מוגבלויות אלו. הקורס מציע ידע בתחום בריאות הנפש והיכרות עם מערכות התמיכה הקיימות בארץ ובעולם, נותן כלים לבני המשפחה המטפלים בקרוביהם להבין ולהתמודד עם האתגרים העומדים בפניהם.
משפחות בריאות... 18/10/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מועדון המשפחות בראשל"צ מזמין אתכם לצפייה משותפת בסרט הקולנוע המלבישה ודיון בעקבות הסרט : משבר, טראומה, החלמה ומה שביניהם. המפגש יתקיים במרכז משפחות יה"ל בראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 17/10/2017  

מערכת ממ“נ
שיעור ספרות נוסף עם: ציונה פיורקו מורה לספרות. במפגש נסיים את קריאת "פרנהיים" תוך כדי זיהוי ה"לייט מוטיב", ננחש האם הכותב הוא יודע כל, או משתתף. עוד ועוד רמזים ששותל עגנון בין השורות. המפגש יתקיים במרכז משפחות מיל"ם כרמיאל. מומלץ ביותר.
מערכת ממ"נ 17/10/2017  

מערכת ממ“נ
בהרצאה זו נתייחס לשאלות כמו: האם יש החלטות שעלינו לקבל היום לגבי הטיפול במתמודד אחרי לכתנו ? אילו פעולות מעשיות כדאי לבצע כבר עכשיו ? איך בונים רשת ביטחון של משפחה וחברים ? איך מתווכים את השיח למתמודד ולבני המשפחה האחרים ? ההרצאה תתקיים במרכז משפחות מיל"ם בנתניה.מרצה : אורית ירושלמי, מתנדבת בארגון "עוצמה".
מערכת ממ"נ 17/10/2017  

יפה
שלום, האם מישהו מכיר וממליץ על פסיכיאטר מומחה לדכאון וחרדה ועושה גם ביקורי בית?
יפה 16/10/2017 |  אין תגובות לפוסט

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
הרצאה זו נוגעת בסוגיה משמעותית ומורכבת ואנו מזמינים אתכם להעמיק ולדון בה. בהרצאה נדבר על מתי נכון לצאת מהבית ? האם ידאגו לבני/ביתי כמוני ? כיצד ישפיע עליי השינוי ? כיצד ישפיע על הבן/ת ? ההרצאה תתקיים במרכז יה"ל בחדרה.
יה"ל - עמותת... 12/10/2017  

מערכת ממ“נ
הורים המתמודדים עם בעיות נפשיות מוזמנים לשיח הקפה במרכז ציפור הנפש. מפגשים המאפשרים הזדמנות להכרות ולשיח בין הורים מתמודדים, על הורות ובכלל ולהעשרת הידע בנושאים משפחתיים, הוריים וזוגיים.המפגשים מתקיימים במרכז ציפור הנפש בכפר סבא.
מערכת ממ"נ 10/10/2017  

מערכת ממ“נ
הסדנה בת 4 מפגשים תתקיים בחודש נובמבר בבית החולים כפר שאול בירושלים. הסדנה מיועדת לבני משפחות אשר מי מיקיריהן מאושפז באיתנים או בכפר שאול, או השתחרר משם בחודשים האחרונים.
מערכת ממ"נ 9/10/2017  

גשר
דיור מוגן "גשר לקהילה" - מחפשים שותפים לדירת גברים במרכז חדרה. דירה מצויידת, כולל מרפסות.
גשר 9/10/2017  

למעלה