קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

המדריך לחופשה נגישה
המומחים של אביליקו
אהבה בלי מגבלות
עבודה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


אביחי
שלום רב,  במסגרת תואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית בירושלים, אנו עורכים מחקר בנושא חוויות הורות והתמודדות. מטרת המחקר הינה למידה אודות חוויותיהם של הורים לילדים המאובחנים כמתמודדים עם מחלה פסיכיאטרית.  במידה והנך הורה למתמודד, נשמח מאוד אם תוכל לענות על השאלון הקצר...
אביחי 21/03/2017 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
נוהל עבודה עם משפחות של מטופלים באשפוז פסיכיאטרי הינו ייחודי וחסר תקדים, הוא מעגן את זכות המשפחה להיות מעורבת בטיפול בקרובם באשפוז הפסיכיאטרי ואת הזכאות לקבלת תמיכה עבור עצמם במהלך האשפוז. הנוהל מנחה את הצוותים הרב מקצועיים במרכזים לבריאות הנפש ובחטיבות הפסיכיאטריות בבתי החולים הכלליים על אופן שיתוף המשפחה בתהליך הטיפול.
מערכת ממ"נ 20/03/2017  


מערכת ממ“נ
פנייה למרואיינים בנושא התמודדות עם טראומה צבאית עבור עבודת דוקטורט לעבודה סוציאלית בבר אילן.
מערכת ממ"נ 7/03/2017  

מערכת ממ“נ
עמותת ITWorks משיקה קורס טכנולוגי נוסף של בדיקות תוכנה עבור אנשים עם מוגבלויות, הזכאים לשיקום מקצועי מטעם הביטוח הלאומי. הקורס בהדרכת המרכז הישראלי לטכנולוגית QA .
מערכת ממ"נ 7/03/2017  

מערכת ממ“נ
הגראז' פותח את מסלולי האמנות למועמדים חדשים. המכינה היא מסגרת לימודית שנועדה להכין צעירים המתמודדים עם משברים נפשיים ללימודים גבוהים במגוון תחומי אמנות, עיצוב, מוזיקה, כתיבה, מדיה ותקשורת, וכן לסייע להם להשתלב בשוק העבודה. הלימודים מוכרים לזכאי אגף השיקום של המוסד לביטוח לאומי ולזכאי סל שיקום של משרד הבריאות.
מערכת ממ"נ 7/03/2017  

מערכת ממ“נ
המעבדה לטוקסיקולוגיה, פרמקולוגיה ופרמקוגנטיקה בקריה הרפואית רמב"ם החלה, לראשונה בארץ, לבצע בדיקות לניטור רמת Clozapine (לפונקס) בפלסמה. Clozapine (לפונקס) שייכת למשפחת ה- tricyclic dibenzodiazepine ומשמשת לטיפול בהפרעות פסיכוטיות. ניטור רמת ה - Clozapine (לפונקס) בפלסמה משפרת את סיכויי הצלחת הטיפול וממזערת תופעות הלוואי.
מערכת ממ"נ 19/02/2017  

מערכת ממ“נ
קורס קש"ת מטרתו לשפר את איכות חיי ההורה והמשפחה כולה, לשם כך הוא מקנה להורה כלים להבין, להסביר, להתמודד בבית ומחוצה לו, ובכך הקורס מאפשר למשפחה כולה, לחיות חיים באופן המתחבר אל הבריאות במקום אל המוגבלות.הקורס יתקיים בקרייה האקדמית אונו.
מערכת ממ"נ 18/02/2017  

עוצמה - פורום משפחות
משפחות יקרות  – רוצות להשפיע כדי לשפר את תנאי הטיפול והשיקום של בן משפחתכם?  בואו למפגש למידה עם עמותת עוצמה בואו ללמוד איך דברים קורים, כיצד משפחות יכולות להשפיע על קובעי המדיניות ואיך אתם יכולים להיות חלק מהעשייה. המפגש יכלול הרצאה/דברי הסבר על ייפוי כוח מתמשך שיינתן על...
עוצמה - פורום... 14/02/2017 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
במסגרת קבוצת עניין להורים למתמודדים עם תחלואה כפולה יתקיימו 5 מפגשים במהלך פברואר-מרץ 2017. המפגשים יתקיימו במילם כרמיאל.
מערכת ממ"נ 13/02/2017  

למעלה