נושאים נבחרים בקהילה

הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:שחר שטלריד
 מה יכול הורה לעשות כשילדו מסרב לקבל סל שיקום,והוא מתמודד עם מחלה נפשית? כששמעתי לראשונה על אפשרות של סל שיקום,עבור הילד שלי,ליבי התמלא שמחה. מישהו יוביל את הילד שלי לתהליך של שיקום ואולי החלמה,והכל במימון מלא של משרד הבריאות. קראתי והבנתי שסל השיקום ניתן לאחר התכנסות של וועדה,הנקראת וועדת...
שחר שטלריד 19/10/2016 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
הזמנה לקבוצת אחים - מה טוב ומה נעים שבת אחים גם יחד, האומנם? אולי כן, ואולי לא, ואולי גם וגם. מרכז יה"ל בראשון לציון פותח קבוצה נוספת לכם האחים והאחיות, מתוך הבנה כי הקול שלכם צריך ורוצה להישמע.הקבוצה נפתחת בנובמבר 2016.
מערכת ממ"נ 19/10/2016  

מערכת ממ“נ
ציון ראש השנה הוא הזדמנות לעצור, ולהתבונן על המשפחה, על היקרים לנו וגם על עצמנו. נעשה זאת בערב חוויתי שיעורר שאלות וגם תשובות לשאלה "מה נשתנה?" ערב שמדבר על תקווה ושינוי. המפגש יתקיים ברמלה.
מערכת ממ"נ 19/10/2016  

אורית
  אמהות יקרות,   שמי אורית יער ואני סטודנטית לתואר שלישי בעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל-אביב. במסגרת הלימודים אני עורכת מחקר על חוויות של אמהות שבנותיהן חלו בסכיזופרניה בבגרות, בהנחייתה של פרופסור עינת פלד. אמהות פעמים רבות הן המטפלות העיקריות בילדים חולים. יחסים בין אמהות...
אורית 16/10/2016 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
אם את/ה אן בן/בת משפחתך נוטל/ת לפונקס נודה לך אם תשיבו לשאלון המצורף כדי שנוכל לסייע לקדם הסדר זה בכל קופות החולים עבור כל מי שמעוניין.
מערכת ממ"נ 13/10/2016  

שיחות בבריאות הנפש
גב' דליה וירצברג-רופא, מתמודדת נפש, דוקטורנטית בביה"ס למדעי התרבות באוניברסיטת תל-אביב, עורכת לשון ותוכן ופעילה למען זכויות מתמודדי נפש מספרת על עצמה, על החיים לצד צביאל, על חלופות אשפוז ובפרט על מאבקם המשפטי של בני הזוג לאפשר למתמודדי נפש לבחור את מקום אשפוזם.
שיחות בבריאות... 8/10/2016  

אורלי צבר
סדרת סרטונים שיענו לכם על השאלות כמו למה כדאי לפנות לסל שיקום ? מהו התהליך לקבלת סל שיקום ? איך פונים ? איך בוחרים את השירותים המתאימים ? ועוד.הסדרה הוכנה ע"י אורלי צבר.
אורלי צבר 7/10/2016  

מערכת ממ“נ
לראשונה חודרת מצלמה אל המרכז לבריאות הנפש אברבאנל, ואל חייהם של שלושה מטופלים חוסים, המנסים לצאת משם, ולחזור לחיים נורמליים בסביבה רגילה. לראשונה, בין שעריו של מתקן סגור לפגועי נפש, מתועדים במשך שנה, חייהם של החוסים בין קירותיו.
מערכת ממ"נ 7/10/2016  

מערכת ממ“נ
ההרצאה מיועד לבני משפחות מהאוכלוסיה הערבית. ההרצאה תינתן ע"י פסיכיאטר בשפה הערבית ותתקיים ע"י מרכז המשפחות בכפר קרע.
מערכת ממ"נ 6/10/2016  

למעלה