נושאים נבחרים בקהילה

הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:
מיל“ם ירושלים
ההרצאה תעסוק בהשלכות של ההתמודדות עם משבר נפשי על איכות החיים הפיסית והנפשית של בני המשפחה והאתגרים הכרוכים בשמירה על בריאות בני המשפחה בהתמודדות עם משבר נפשי. ההרצאה תתקיים בשלוחת מילם בעפולה.
מיל"ם ירושלים 21/07/2016  

מערכת ממ“נ
במידף שפורסם ע"י משרד הבריאות מידע חשוב על סל שיקום - זכאות, אופן פנייה ושירותי השיקום, מידע על זכויות בני המשפחות ומרכזי היעוץ עבורן.מידע על לשכות הבריאות המחוזיות ודרכי פניות הציבור.
מערכת ממ"נ 21/07/2016  

מערכת ממ“נ
מרכזי יה"ל – יעוץ והכוונה למשפחות – נותנים שירות מקצועי ללא תשלום לבני משפחה של אנשים המתמודדים עם קשיים נפשיים. הפעילות בפיקוח ובמימון משרד הבריאות, וכוללת שיחות, קבוצות, סדנאות, הרצאות, ימי עיון, נופשונים ועוד.
מערכת ממ"נ 21/07/2016  


משפחות בריאות הנפש
בכנס ישתתפו החברים והפעילים בעמותה, ראשי מערך בריאות הנפש במשרד הבריאות, האחראים על תחומי השיקום והמשפחות, אנשי מקצוע ובעלי עניין בתחומי בריאות הנפש והמשפחות. נושא מרכזי בכנס 'אחרי - מי ידאג ?'. הכנס יתקיים בתל אביב.
משפחות בריאות... 21/07/2016  

עוצמה - פורום משפחות
הכנס, שמטרתו הייתה להשמיע את קולם של המתמודדים בנושאים הקשורים לתמיכת עמיתים ולעודד שיח בין משרד הבריאות לבין התנועה הצרכנית והציבור הרחב בסוגיות חשובות בבריאות הנפש, היה מרשים ומפרה והצליח לרגש ולהעמיק את ההבנה בין הצדדים.   מתנדבי עמותת "עוצמה" מברכים גם את מקבלי "אות התנועה הצרכנית"...
עוצמה - פורום... 10/07/2016 |  אין תגובות לפוסט

מערכת abiliko
"דיכאון איננו כולו אבדון, הוא הזדמנות להתבוננות עצמית וזאת התוצאה של הליכה למקומות שאתה הכי שונא את עצמך ולמצוא בהם את היופי"
מערכת abiliko 7/07/2016  


למעלה