קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

אהבה בלי מגבלות
עבודה נגישה
המדריך לחופשה נגישה
המומחים של אביליקו
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
כנס "פיקוח נפש" - מוגבלות נפשית, הלכה ושילוב בקהילה ייערך בקריה האקדמית תל אביב יפו ובשיתוף עמותת בית הלל והוא מיועד לרבנים אנשי טיפול ומתמודדים.
מערכת ממ"נ 18/08/2017  

מכון טמיר לפסיכותרפיה
אובססיות של מיקוד מוגזם בגוף איתן טמיר אחד מן התסמינים הנפוצים בהפרעה אובססיבית-קומפולסיבית הוא מודעות מוגברת, אקוטית, ומתסכלת, לתחושות גופניות שונות הנקראות גם אובססיות ממוקדות-גוף או אובססיות סנסורי-מוטוריות. ברוב המקרים תשומת הלב  "נתקעת" למעשה על איזושהי פעולה אוטונומית, שלרוב מתרחשת...
מכון טמיר... 18/08/2017 |  אין תגובות לפוסט

איתן טמיר
ספקות וחוסר ודאות ב-OCD (הפרעה אובססיבית קומפולסיבית) איתן טמיר נדמה לי, ואולי אני טועה, שכל שבוע מביא אותו בשורות רעות כלשהן. בין אם מדובר בתאונת דרכים או אקט של טרור, אי אפשר לפתוח את העיתון מבלי להיתקל במשהו מעורר פחד. עבור רוב האנשים עובדת היות העולם מקום מסוכן לא מפריעה לתפקוד היומיומי....
איתן טמיר 18/08/2017 |  אין תגובות לפוסט

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
ממש לפני החגים, רגע לפני שהשנה מתחילה- נדבר על חרטות, חלומות שטרם הגשמנו, טעויות, החמצות ודברים שאפשר לעשות אחרת כדי להיות מעט יותר שלמים עם עצמנו.הסדנה תתקיים במרכז יה"ל ראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 17/08/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
סדנה והרמת כוסית חגיגית לכבוד ראש השנה - פרטים נוספים בקרוב. המפגש יתקיים ביה"ל חדרה.
יה"ל - עמותת... 17/08/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מפגש חוויתי שבו נשלב מוסיקה, תנועה ועבודת קבוצה. נאפשר לעצמנו זמן של הקשבה לגוף, מנוחה והתמלאות באנרגיות מחדש.הסדנה תתקיים ביה"ל אשדוד.
יה"ל - עמותת... 17/08/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
בואו לגלות ולחזק את כוחות היצירה השמחה והספונטניות שלכם אשר נותנים לנו כוח, בריאות ושמחת חיים. בסדנה נלמד באיזה תפקידים בחיינו אנחנו "תקועים" ואיך להשתחרר. נתחזק בעזרת גילוי כוחותינו הפנימיים ובעזרת התמיכה בקבוצה.הסדנה תתקיים ביה"ל אשדוד.
יה"ל - עמותת... 17/08/2017  

מערכת ממ“נ
"המשפחה שבלב" - תמיכה וטיפול במשפחה במרכז רפואי לבריאות הנפש לב-השרון מזמינים בני משפחות להצטרף לקהילת המשפחות של המרכז.המפגש יתקיים במרכז הרפואי "לב השרון".
מערכת ממ"נ 16/08/2017  

מערכת ממ“נ
המפגש מתקיים על ידי פעילי עמותת לשמ"ה - סניף גוש דן ויעסוק בחוק טיפול בחולי נפש – שינוי החוק ועיצוב העתיד, דרכים לפעולה. המפגש יתקיים בתל אביב.
מערכת ממ"נ 15/08/2017  

מערכת ממ“נ
עמותת "בשביל החיים" מקיימת צעדה שנתית ברחובות המרכזיים של תל אביב, בסמוך ליום הבינלאומי למניעת התאבדויות. המשתתפים צועדים בחשכה על-מנת לבטא את החושך והמצוקה בהם מצויים אנשים עם מחשבות אובדניות. כמו כן, נערכת הצעדה בדממה מוחלטת על-מנת לבטא את השתקת השיח בחברה בנושא התאבדויות. הצעדה מהווה אמירה ברורה לגבי שבירה של הסטיגמה החברתית, שהיא כל כך חשובה לצורך שיקום והתמודדות.
מערכת ממ"נ 9/08/2017  

למעלה