קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
יום העיון מיועד בעיקר למי שעובד בשטח עם אנשים שחוו משבר נפשי. אנחנו יודעים שישנן מעט הזדמנויות למדריכי שיקום וחונכים לצאת לימי עיון, לכן הכנו בוקר מיוחד רק לכם/ן ! בואו ללמוד איתנו על סטיגמה, החלמה ועל המודל הקהילתי של הקלאבהאוס. יום העיון מתקיים לציון יום בריאות הנפש הבינלאומי. המפגש יתקיים בירושלים.
מערכת ממ"נ 21/09/2018  

מערכת ממ“נ
הכנס ה- 2 לחרדה חברתית יעסוק בנושא "זוגיות ויחסים בין אישיים בראי חרדה חברתית". הכנס יתקיים בתל אביב.
מערכת ממ"נ 20/09/2018  

מערכת ממ“נ
הטיול מתקיים במסגרת מועדון המשפחות.
מערכת ממ"נ 18/09/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מספר קבוצות הורים למתמודדים עם פגיעה נפשית יפתחו בחודשים אוקטובר ונובמבר 2018 ע"י מרכז יה"ל בראשל"צ וברמלה. הקבוצה תאפשר קבלת מידע לצד התייחסות רגשית לתהליכים ולנושאים כמו: המחלה הנפשית, ממשבר להתמודדות סטיגמה ובושה, גילוי והסתרה, התמודדות עם מצבי לחץ, שיקום והחלמה, זכויות וסל שיקום, התמודדות האחים הבריאים, היציאה מבית-ההורים לקהילה ועוד.
יה"ל - עמותת... 18/09/2018  

מערכת ממ“נ
לראשונה במילם תל אביב, נפתחת קבוצה להורים דוברי רוסית. פתיחת הקבוצה מותנית במספר משתתפים ובראיון אישי.
מערכת ממ"נ 17/09/2018  

מערכת ממ“נ
מקום בדירת נשים מקסימה! שכונת נווה סביון באור יהודה. שכונה יפה, חדישה ונעימה עם נגישות לתחבורה ולקניות. הדירה מוארת, מאווררת ומאובזרת.הדיירות בליווי צוות "כוכבי קהילה".
מערכת ממ"נ 17/09/2018  

עוצמה - פורום משפחות
  עוצמה מצטרפת למאבקם הצודק של העובדים הסוציאלים בתחום השיקום הפסיכיאטרי, בדרישתם להחיל עליהם את צו ההרחבה המיושם ביחס לכלל העובדים הסוציאליים ולעדכן בהתאם את תעריף העסקתם על ידי משרד הבריאות!!בהפגנה שהתקיימה אתמול, ה16.9.18, השתתפו לילי בלאס, בוגרת קורס הפעילים של עוצמה, שאף נשאה בה דברים...
עוצמה - פורום... 17/09/2018 |  אין תגובות לפוסט

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
הקבוצה מיועדת לבנות משפחה של מתמודדים לנוע, להרגיש, להתחבר, לחוות, לחוש, לזרום, להישען, לתת, לקבל, להקשיב לעצמי, לגופי, למוסיקה, לנשים האחרות. הקבוצה מיועדת לבנות משפחה של מתמודדים ותתקיים במרכז יה"ל בכפר סבא.
יה"ל - עמותת... 16/09/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
במשפחות בהן ישנה התמודדות עם מחלה נפשית התקשורת מורכבת ומאתגרת. בקורס תקשורת בין אישית נלמד כיצד לתקשר עם הסובבים אותנו, להקשיב בצורה פעילה יותר, ולרכוש כלים שיאפשרו לנו לבטא את עצמנו בצורה טובה יותר. הקורס בן 6 מפגשים יתקיים במרכז יה"ל בכפר סבא.
יה"ל - עמותת... 16/09/2018  

NEABPD Israel
הקבוצה כוללת 12 מפגשים ותתקיים ברעננה ע"י הארגון הישראלי החינוכי למען טיפול בהפרעת אישיות גבולית.ההשתתפות בקבוצה ללא תשלום.
NEABPD Israel 15/09/2018  

למעלה