קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


יה“ל - עמותת איכות בשיקום
אנו שמחים להזמינכם לקבוצת הורים שם נתמודד ביחד, נלמד, נקשיב, נתבונן, נפתח כלים להתמודדות עם היומיום.מפגשי הקבוצה יתקיימו בשלוחת יה"ל בפתח תקווה.
יה"ל - עמותת... היום 09:58  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מרכז יה"ל כפר סבא מזמין אתכם להשתתף בקבוצת אחים ואחיות של מתמודדים עם בעיות נפשיות. "סוף סוף אני יושב עם אנשים שמבינים בדיוק מה עובר עליי","הקבוצה עודדה אותי להמשיך ולחיות במלוא העוצמה למרות שמצבה לא משתפר","מרגיז אותי שאפילו ההורים שלי חושבים שהחיים שלי לא הושפעו בכלל מזה שיש לי אח כזה", "ההשתתפות בקבוצה היתה אחת המתנות הכי גדולות שנתתי לעצמי"
יה"ל - עמותת... היום 09:47  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מרכז משפחות יה"ל כפר סבא גאה להזמינכם לקורס ייחודי.בקורס נלמד גישות לגביי גבולות וסמכות המבוססות על מחקרים, נדבר על משמעת, בטחון, פרטיות, פחד וחוסר אונים, נבין מדוע מול מתמודדים עם בעיות נפשיות האתגר מורכב יותר, נתרגל וננתח מקרים מחיי היומיום של המשתתפים, נתמודד עם סוגיות רגישות כגון מניפולציות, אלימות, איומי אובדנות, נבדוק מהן נקודות התורפה של כל אחד מאתנו וכיצד לשפרן.נשתף בקשיים ונגבש פתרונות ותגובות יעילות יותר לעתיד.
יה"ל - עמותת... היום 09:35  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
"יש דברים שרציתי לומר..." - מסע אל המילים ואל מה שמאחוריהן בשירה, פרוזה, סיפורי ילדים ותמונות. נקרא, נכתוב, נשתף ונשוחח ונמצא את המילים הנכונות לכל אחד מאתנו. הקבוצה נערכת במרכז משפחות יה"ל בכפר סבא.
יה"ל - עמותת... היום 09:26  

מערכת ממ“נ
הנכם מוזמנים לסדנת בוקר במרכז "יחד" למשפחות באשקלון.
מערכת ממ"נ היום 09:01  

מערכת ממ“נ
הנכם מוזמנים לסדנת בוקר במרכז "יחד" למשפחות באשקלון.
מערכת ממ"נ היום 09:00  

מערכת ממ“נ
הנכם מוזמנים לסדנת בוקר במרכז "יחד" למשפחות באשקלון.
מערכת ממ"נ היום 08:58  

משפחות בריאות הנפש
הקורס מיועד לבני/ות משפחה של מתמודדים עם מוגבלות פסיכיאטרית ו/או מתמודדים גם עם התמכרות או מוגבלויות נוספות. הקורס מתאים למי שמעוניינים לקדם את הזכויות של אנשים המתמודדים עם מוגבלויות אלו. הקורס מציע ידע בתחום בריאות הנפש והיכרות עם מערכות התמיכה הקיימות בארץ ובעולם, נותן כלים לבני המשפחה המטפלים בקרוביהם להבין ולהתמודד עם האתגרים העומדים בפניהם.
משפחות בריאות... היום 08:08  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מועדון המשפחות בראשל"צ מזמין אתכם לצפייה משותפת בסרט הקולנוע המלבישה ודיון בעקבות הסרט : משבר, טראומה, החלמה ומה שביניהם. המפגש יתקיים במרכז משפחות יה"ל בראשון לציון.
יה"ל - עמותת... אתמול 22:47  

מערכת ממ“נ
שיעור ספרות נוסף עם: ציונה פיורקו מורה לספרות. במפגש נסיים את קריאת "פרנהיים" תוך כדי זיהוי ה"לייט מוטיב", ננחש האם הכותב הוא יודע כל, או משתתף. עוד ועוד רמזים ששותל עגנון בין השורות. המפגש יתקיים במרכז משפחות מיל"ם כרמיאל. מומלץ ביותר.
מערכת ממ"נ אתמול 22:41  

למעלה