קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


elisaban
בני נוער בישראל עלולים למצוא את עצמם בהפרש של מספר חודשים במקומות שונים לגמרי בחייהם - בגיל 18, עם תום הבגרויות, הם יהיו במקרים רבים בתקופה נטולת דאגות, של בילויים והנאות וחודשים לא רבים לאחר מכן, כחיילים, הם עלולים למצוא את עצמם חלק מסיטואציות קשות ומורכבות ואף להיות עדים למותם של חבריהם בשדה...
elisaban 15/04/2019 |  אין תגובות לפוסט

מערכת abiliko
מיזם בשם Wear Your Meds מנסה לשנות סטיגמות ולהסיר את מחסום הבושה שמתלווה לנטילת תרופות פסיכיאטריות על ידי ענידת סיכות עם שמות התרופות.
מערכת abiliko 13/04/2019  

ממנ אירועים
הקורס יסביר את מבנה החוק, את הגישות העומדות ביסודו, ואת הדרכים לתיקון הקלקלות הקיימות בחוק. המפגשים יתקיימו אחת לשבועיים בתל אביב בחסות עמותת לשמ"ה. אשפוז כפוי הינו אחת הצורות הקשות והחמורות של פגיעה בזכויות הפרט לחירות ולכבוד. פגיעתו הרעה של האשפוז הכפוי נמשכת שנים לאחר שהאשפוז התרחש, כטראומה מתמשכת. אשפוז כפוי פוגע בפרט גם כחרב מתהפכת מעל לראשו של מי שאושפז פעם אחת וחי בחשש מאשפוז נוסף.
ממנ אירועים 13/04/2019  

מערכת ממ“נ
הסדנה "כמה דלתות יש לארון ?" תעסוק במשמעויות השונות של הארון הכפול וביטוייו בחיי המשפחה. הסדנה תערך בימי חמישי במילם תל אביב
מערכת ממ"נ 12/04/2019  

ממנ אירועים
הרצאה מרתקת מפי עינת שמל, זמרת ויוצרת אשר מספרת את סיפור חייה לצד בעלה אור המתמודד עם הפרעה דו קוטבית (מאניה דפרסיה). ההרצאה תתקיים ב"קפה טוב" בלוד.
ממנ אירועים 11/04/2019  

ממנ מודעות
קורס חדש וייחודי בביה"ס לשיקום - מבוא לפסיכיאטריה: מחלות, תרופות והשפעותיהן.הקורס מיועד לכל המעונין בידע בסיסי ועדכני באפיוני והשפעות מחלות הנפש וכולל למידה בנושאי בסיס בפסיכיאטריה, יום סיור לימודי במחלקה באחד המרכזים לבריאות הנפש, למידה בנושאי שיקום קהילתי. הקורס יתקיים בקריית אונו, באר שבע וחיפה.
ממנ מודעות 10/04/2019  

ממנ אירועים
ההרצאה תעסוק בנושא בניית זהות של צעירים בבריאות הנפש, הקשיים והאתגרים של מתמודדים צעירים, עקרונות מנחים בתהליך השיקום ומושגים של החלמה בבריאות הנפש. ההרצאה תתקיים במילם נתניה.
ממנ אירועים 10/04/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
משפחות, מתמודדים ואנשי מקצוע בבריאות הנפש, מרכז יה"ל חדרה שמח להזמין בני משפחות, מתמודדים ואנשי מקצוע בבריאות הנפש ליום עיון: "מעבר למילים" - התמודדות עם אתגרים במשפחה בדרכים יצירתיות. יום העיון יתקיים בחדרה.
יה"ל - עמותת... 10/04/2019  

עוצמה - פורום משפחות
שלום רב, צוותי הפעולה ב”עוצמה” ממשיכים בפעילות לובי וסנגור בנושאים המשמעותיים לנו.  אנו גאים לפרסם את העדכון הדו חודשי לגבי פעילויות “עוצמה” בחודשים ינואר-פברואר 2019. לקריאת העדכון המלא: לחצו כאן, בברכה, עוצמה - פורום משפחות ארצי  
עוצמה - פורום... 10/04/2019 |  אין תגובות לפוסט

ממנ אירועים
שמרו את התאריכים !! הנופש השלישי לבני משפחות של :ידיד נפש" יוצא לדרך. בסימן "יחד שותפים לתקווה". הנופש יתקיים במלון יערים, מעלה החמישה. פרטים נוספים יפורסמו בהמשך.
ממנ אירועים 2/04/2019  

למעלה