קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
בני המשפחות יעסקו במילוי שאלונים בראיונות אישיים של בני משפחה, המקבלים שרותים במרכזי המשפחות. העבודה מיועדת לבני משפחה שאינם מקבלים שרות במרכזי המשפחות לפחות בשנה האחרונה.
מערכת ממ"נ היום 08:04  

מערכת ממ“נ
הורים המתמודדים עם בעיות נפשיות מוזמנים לשיח הקפה במרכז "ציפור הנפש" בשרון-מפגשים המאפשרים הזדמנות להכרות ולשיח בין הורים מתמודדים, על הורות ובכלל ולהעשרת הידע בנושאים משפחתיים, הוריים וזוגיים. המפגש יתריים במרכז ציפור הנפש בכפר סבא.
מערכת ממ"נ היום 07:54  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
** שמרו את התאריך ** כנס המשפחות הארצי של מרכזי יה"ל יוצא לדרך. הכנס מיועד לבני משפחות בתחום בריאות הנפש. פרטים נוספים והרשמה בקרוב. הכנס יתקיים בנווה אילן.
יה"ל - עמותת... אתמול 08:30  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
בסדנה נתבונן ונאיר את הטוב והחיובי בחיינו ובעצמנו בתוך השגרה וההתמודדות היומיומית קיימים רגעים בהם קשה לנו לעצור או להבחין ביכולות, בכל מה שיש בנו ובסביבתנו. בסדנה נתרגל ונכיר מושגים מהפסיכולוגיה החיובית ונלמד כיצד ניתן ליישם אותם בחיינו למען אורות חיים ותחושת רווחה טובה יותר, נדליק יחדיו נר שני של חנוכה. הסדנה תתקיים במרכז יהל בחדרה.
יה"ל - עמותת... 10/12/2017  

אלישבע
בתוך כל הסבך בחיי, נטענו עליי הרבה דברים על ידי אינסוף אנשי מקצוע שמידי פעם התבקשו לחוות דעה. המצב הנפשי שלי היה לא ברור. היו את אנשי המקצוע שאמרו שאני רק במתחים ולחצים, היו את אנשי המקצוע שאמרו שרק חסר לי חום ואהבה, והיו את אנשי המקצוע שאמרו שהקשיים שלי הם תוצאה של הפרעה או מחלה. בתוך תוכי הרגשתי...
אלישבע 9/12/2017 |  אין תגובות לפוסט

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
בקבוצה נדון בנושאים הקשורים לגיל, למאפיינים, למצב בהווה ולמחשבות על העתיד, תוך התייחסות להיבטים משפטיים, מידע לגבי שירותים וזכויות, כלים להתמודדות, אפוטרופסות, צוואות וירושות, האחים ה"בריאים" ועוד. הקבוצה תלווה את חבריה ותאפשר חשיבה משותפת, הבנה והעמקה בנושאים אלו, תוך למידה, תמיכה ויעוץ הדדי. הקבוצה תתקיים במרכז יה"ל בראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 7/12/2017  

מערכת ממ“נ
במפגש יוצגו שירותי השיקום של עמותת 'אנוש' באשכול רמת גן-פתח תקווה-קריית אונו. המפגש מיועד לבני משפחות של מתמודדים ויתקיים בסניף 'אנוש' ברמת גן.
מערכת ממ"נ 7/12/2017  

עוצמה - פורום משפחות
מזה כחמש שנים נמנע משרד הבריאות מלפרסם את הנתונים הסטטיסטיים הנוגעים לעולם בריאות הנפש. הנתונים הללו הם תנאי לכל חשיבה ושיח ברמת המדיניות וכן לקיומו של דיון ציבורי בנושאים הנוגעים לעולם בריאות הנפש.במשך השנים, חזרה עוצמה ודרשה את פרסום השנתון, שהיה מפורסם דרך קבע בעבר, ואשר הפעם האחרונה...
עוצמה - פורום... 5/12/2017 |  אין תגובות לפוסט

Rahel London Weisbart
לחברה ותיקה ומקצועית בתחום שיקום ושילוב נפגעי נפש בקהילה דרוש/ה רכז/ת חונכות / סומכות בחיפה והעמקים. העבודה מאתגרת ודינמית מספקת הזדמנויות רבות להתפתחות מקצועית וניהולית. התפקיד משלב ניהול צוות עובדים, ריכוז, הובלה ופיתוח התחום באזור, מתן הדרכה מקצועית לעובדי השיקום וליווי מקצועי של תהליכי השיקום בשרות. במסגרת התפקיד ניתנת הדרכה פרטנית וקבוצתית.
Rahel London... 4/12/2017  

Rahel London Weisbart
לחברה ותיקה ומקצועית בתחום שיקום ושילוב נפגעי נפש בקהילה דרוש/ה רכז/ת חונכות / סומכות בנתניה, פתח תקווה והשרון. העבודה מאתגרת ודינמית מספקת הזדמנויות רבות להתפתחות מקצועית וניהולית. משלב ניהול צוות עובדים, ריכוז, הובלה ופיתוח התחום באזור, מתן הדרכה מקצועית לעובדי השיקום וליווי מקצועי של תהליכי השיקום בשרות.
Rahel London... 4/12/2017  

למעלה