נושאים נבחרים בקהילה

הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
קבוצת תמיכה להורים שילדיהם מאובחנים עם הפרעת אישיות גבולית על פי גישת DBT נפתחת בינואר 2017 במילם תל אביב.
מערכת ממ"נ אתמול 22:05  


מערכת ממ“נ
פרטים על אירועים וקבוצות שנפתחות.
מערכת ממ"נ אתמול 15:27  

מערכת ממ“נ
תוכנית של מד"א ומשרד הבריאות תכשיר פרמדיקים בבריאות הנפש ובמניעת התאבדויות.הקורס הראשון - בתחילת 2017.
מערכת ממ"נ אתמול 13:54  

עוצמה - פורום משפחות
  "נקדים ונאמר כי מרבית הטענות אינן נסבות על חידושי המכרז. שכר הדירה החסר וכוח האדם החסר הינן בעיות מרכזיות גם היום, בטרם יצא המכרז החדש לדרך, אלא שהמכרז, תחת ליתן פתרון לאותם קשיים, המאיימים על המשך קיומו של מערך השיקום בדיור, מנציח ומעמיק אותם לתקופה ארוכה (...) מבנה המכרז בכללותו לא...
עוצמה - פורום... 6/12/2016 |  אין תגובות לפוסט

מיל“ם ירושלים
תתקיים הרצאה בנושא:חרדה ודיכאון-תסמינים, אבחון והתמודדות תתקיים במילם ירושלים. המרצה: ד"ר אילן טל פסיכיאטר מומחה, מנהל "הקליניקה", מרכז לתמיכה רגשית ונפשית .
מיל"ם ירושלים 6/12/2016  

מערכת ממ“נ
חוברת שפרסמה הנציבות מתארת התאמות בשירות להן זכאי אדם עם מוגבלות. החוברת אינה מהווה תחליף לייעוץ משפטי, ואינה כוללת את כל הזכויות ואת כל התנאים לקבלתן. למידע נוסף ניתן לפנות לאתר "מרכז המידע לנגישות" של נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות.
מערכת ממ"נ 3/12/2016  מערכת ממ“נ
ביולי 2015 נכנסה הרפורמה בבריאות הנפש לתוקף והנציבות נערכה לטפל בקבילות בתחום זה. בדוח זה, יוחד פרק מיוחד לקבילות בתחום. אמנם, מספר הקבילות בתחום בריאות הנפש בתקופת הדוח אינו רב, אולם בהחלט ניתן ללמוד מהן על יישום הרפורמה בשטח. יש לציין לשבח את פעילות הקופות ומשרד הבריאות בהכנה ויישום הרפורמה. הנציבות תמשיך לעקוב ולדווח על קבילות בתחום זה.
מערכת ממ"נ 2/12/2016  

למעלה