קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
הבית המאזן נפתח בנובמבר 2021 ע"י ד"ר אביבה וולף וענבל קרייזר
מערכת ממ"נ 24/11/2021  

ממנ אירועים
ד"ר ענת שליו תרצה על עבודת הדוקטורט שלה העוסקת במשפחות המתמודדים, השקועים במציאות הטיפולית היומיומית המורכבת במתמודדים, כשבני המשפחות חווים בעצמם חוויה טראומתית והם בעלי סיכון לפתח תסמינים פוסט טראומטיים ואפילו תסמיני טראומה מורכבת. יחד עם זאת, ד"ר שליו מצאה שדווקא הקושי הרב הכרוך בטיפול במתמודדים מזמן אפשרות לפתח התפתחות אישית בתחומים רבים ואף לחוות צמיחה ויותר לכידות משפחתית.
ממנ אירועים 24/11/2021  

מערכת ממ“נ
ביה"ד הארצי לעבודה קבע לראשונה כי ב"מפעל מוגן" שבו מועסקים אנשים עם מוגבלות בשיקום מתקיימים יחסי עובד-מעביד, והעובדים בו זכאים לזכויות סוציאליות רגילות. התובע קיבל שכר מופחת במשך 12 שנים אך לא יהיה זכאי לשכר מינימום בדיעבד כוון שלפי ביה"ד יש צורך בשינוי חקיקה.
מערכת ממ"נ 19/10/2021  

מערכת ממ“נ
החוברת נערכה ע"י מית"ל - מרכז יעוץ ותמיכה למשפחות ב"מרחבים - המרכז הרפואי לטיפול במוח ובנפש - באר יעקב/נס ציונה". מרכז מית"ל הוקם על מנת לתת מענה תמיכתי וטיפולי למשפחות בהתמודדות עם מחלות נפש במשפחה. צוות מית"ל הנו צוות רב מקצועי בעלי רקע והכשרה מתחומי השיקום, הטיפול המשפחתי והאינדיבידואלי.
מערכת ממ"נ 17/10/2021  

מערכת ממ“נ
היריד שיקום ברחבת הדשא של בית חולים שלוותה. ביריד יתארחו רוב גורמי השיקום באזור השרון. ניתן להגיע, להסתובב בין הדוכנים, להתרשם ולשאול שאלות.היריד מיועד לכולם - מטופלים, בני משפחות, חברים ואנשי צוות בית החולים.
מערכת ממ"נ 17/10/2021  

מערכת ממ“נ
בית מאזן שני בכרמיאל - "הבית בהדס" נפתח באוקטובר 2021 . הבית בניהולה של יעל עדן ברוך מצטרף לבית המאזן הראשון - בית של תקווה.
מערכת ממ"נ 12/10/2021  

מערכת ממ“נ
לרגל שבוע בריאות הנפש העולמי עמותת "איכות בשיקום" , מזמינה אתכם למיצג "קול הנפשות הפועלות" במטרה להעלות את המודעות בקרב הציבור הכללי לקיומן של של מצוקות הפרעות ומחלות נפשיות וכן במטרה למגר את הסטיגמה אשר ממנה סובלים אנשים המתמודדים עם בעיות נפשיות על ידי חשיפה של הקהל הרחב לנושא.
מערכת ממ"נ 6/10/2021  

מערכת ממ“נ
כנסת ישראל תציין במגוון אירועים את יום בריאות הנפש הבינלאומי. ביום שלישי 12.10.21 תציין כנסת ישראל את יום בריאות הנפש הבינלאומי שחל יומיים קודם לכן, ב-10.10.21 ומצויין ברחבי העולם על ידי מוסדות וגופי שלטון. במהלך היום, יתקיים דיון סיעתי במליאת הכנסת על בריאות הנפש ומתמודדי הנפש. שעות ספורות לפני כן, חמש מוועדות הכנסת יקיימו דיונים שונים ממגוון היבטים.
מערכת ממ"נ 6/10/2021  

עו“ס מתאמת שיקום
היי לכולם? לאור הצלחת הפרויקטים של עמותת שווים, אנו פותחים שירות חדש בשיתוף מכללת גל קורס "חיווט והלחמות" אשר יתקיים במרכז לשיקום ושילוב תעסוקתי בקרית ביאליק، הקורס מיועד לזכאי סל שיקום שמעוניינים בלמידה בתחום  דרוש אישור מפעל מוגן.  מוזמנים להפנות מתמודדים מתאימים  עמותת...
עו"ס מתאמת שיקום 6/10/2021 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
קבוצה חוויתית לשיתוף, תמיכה וקבלת כלים להתמודדות בחיי היומיום. מטרת הקבוצה היא לפתח חוסן נפשי דרך התנסות אישית חוויתית. הקבוצה תהליכית ומתפתחת בנושאים שקשורים להחלמה אישית ושיקום בבריאות הנפש. נשלב בקבוצה ידע והתנסויות מעולמות המיינדפולנס. ל למי מתאימה הקבוצה? - הקבוצה מיועדת לאנשים מעל גיל 20 המתמודדים עם אתגרים נפשיים.
מערכת ממ"נ 3/10/2021  

למעלה