קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


אנו שמחים להודיע על השקת קבוצת התמיכה הראשונה של יוזמת הפחתה אחראית. מפגשי הקבוצה יתקיימו מדי שבוע ביום שני בתל אביב.
היום 11:19  

מערכת ממ“נ
בית מאזן "תאנה" - בית מאזן המיועד לאנשים החווים משבר נפשי וזקוקים לתמיכה מידית ואינטנסיבית בסביבה ביתית חמה ותומכת ובליווי אנשי מקצוע. בית מאזן "תאנה" נמצא במושב שדה צבי בנגב.
מערכת ממ"נ 14/11/2018  

מכון טמיר
טיפול דיאלקטי התנהגותי (DBT) בשירותי ייעוץ לסטודנטים באוניברסיטאות ובמכללות איתן טמיר   מעט מחקרים בחנו עד היום את יעילותו של טיפול דיאלקטי התנהגותי (DBT) במרכזי ייעוץ פסיכולוגי באוניברסיטאות. אולם אלה שבחנו את תרומת הטיפול הייחודי לעבודה כהתערבות עבור סטודנטים מצביעים על תוצאות...
מכון טמיר 13/11/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
הקבוצה תקנה ידע, כלים ומקום לשיתוף סביב התמודדות עם בן משפחה המתמודד עם תחלואה כפולה. הקבוצה תפגש במרכז משפחות "יחד" באשקלון.
מערכת ממ"נ 13/11/2018  

מערכת ממ“נ
הקליניקה לשירות הקהילה של המחלקה לפסיכולוגיה באונ' בר-אילן מציעה טיפול חדשני, במסגרת מחקר, עבור אנשים שמתמודדים עם סכיזופרניה. התשלום עבור הטיפול הינו מסובסד. מטרת הטיפול היא לקדם התמודדות יומיומית עם אתגרים ולסייע בפיתוח מטרות אישיות ובדרכים להגשמתן.
מערכת ממ"נ 12/11/2018  

מערכת abiliko
אתם רואים חבר שמתמודד עם דיכאון, אבל לא ממש יודעים איך לפנות אליו ומה כדאי או לא כדאי להגיד. בהרצאה של ביל ברנאט, שמתמודד בעצמו עם מניה דיפרסיה, תקבלו כמה עצות, עם חיוך.
מערכת abiliko 12/11/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מפגש עם נציגת עמיתים והרצאה "מסע בשביל ההחלמה" בנושא זכויות בסל שיקום.המפגש מיועד לבני מפשחות של מתמודדים וצוותים מקצועיים ותתקיים במרכז יה"ל בחדרה.
יה"ל - עמותת... 12/11/2018  

מערכת ממ“נ
בדיור מוגן "בית ארגמן" חדרה נתניה התפנו מקומות בדירות שותפים.
מערכת ממ"נ 12/11/2018  

מערכת ממ“נ
דיאלוג פתוח היא גישה לטיפול סביבתי שהצליחה לשמור במשך 20 שנה על האחוזים הגבוהים ביותר בעולם של החלמה מפסיכוזה ראשונה. זוהי גישה הומנית ולא-אלימה לסיוע ועזרה לאנשים ומשפחותיהם. הגישה הזו חוללה מהפכה, מהפכה שהתפשטה מאז פרסום המחקר לארה"ב, בריטניה, איטליה ועוד. אנחנו רוצים להביא את המהפכה הזו לישראל בעזרתכם !!
מערכת ממ"נ 9/11/2018  

יספר“א
הדיון בנושא מתקיים במסגרת הכנס השנתי של יספר"א ויעסוק במאפיינים היחודיים לשחיקה בשיקום הפסיכיאטרי ובחשיבה על פתרונות לצמצום השחיקה בעבודה בשדה השיקום הפסיכיאטרי. הכנס מיועד למתמודדים, בני משפחות, אנשי מקצוע וסטודנטים ויתקיים בתל אביב.
יספר"א 9/11/2018  

למעלה