קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
במהלך חודש דצמבר נפתחת קבוצת ניהול מחלה והחלמה במשרדי חברת ש.ל פרויקטיים שיקומיים בפ"ת. הקבוצה פתוחה עבור מתמודדים שמתגוררים באיזור. כל מי שמתעניין מוזמן ליום חשיפה על הקבוצה. יום החשיפה יתקיים בפתח תקווה.
מערכת ממ"נ אתמול 20:12  

מכון טמיר
  הפרעת אישיות גבולית - מאפיינים של יחסים בינאישיים קשרים אצל מתמודדות עם הפרעת אישיות גבולית נוטים להסתיים מהר מדי, בעיקר בגלל שיפוטיות מופרזת, קשיי ויסות רגשי, סף תסכול נמוך וקושי בפתרון בעיות.   הם מתאהבים ממבט ראשון, תוך אמונה אמיתית שהאדם החדש יסב להן אושר אולטימטיבי, אך במהירה...
מכון טמיר אתמול 20:15 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
יוזמת "הפחתה אחראית" שמחה להזמין מטפלים, אנשי מקצוע ומתעניינים לסדנה ראשונה מסוגה בישראל לתמיכה בתהליך הפחתת תרופות פסיכיאטריות בגישת "מזעור נזקים".הסדנה כוללת רכישת כלים, ידע ומיומנויות לתמיכה במפחיתים תרופות פסיכיאטריות.
מערכת ממ"נ אתמול 11:35  

מערכת ממ“נ
אנו שמחים להודיע על השקת קבוצת התמיכה הראשונה של יוזמת הפחתה אחראית. מפגשי הקבוצה יתקיימו מדי שבוע ביום שני בתל אביב.
מערכת ממ"נ אתמול 11:19  

מערכת ממ“נ
בית מאזן "תאנה" - בית מאזן המיועד לאנשים החווים משבר נפשי וזקוקים לתמיכה מידית ואינטנסיבית בסביבה ביתית חמה ותומכת ובליווי אנשי מקצוע. בית מאזן "תאנה" נמצא במושב שדה צבי בנגב.
מערכת ממ"נ 14/11/2018  

מכון טמיר
טיפול דיאלקטי התנהגותי (DBT) בשירותי ייעוץ לסטודנטים באוניברסיטאות ובמכללות איתן טמיר   מעט מחקרים בחנו עד היום את יעילותו של טיפול דיאלקטי התנהגותי (DBT) במרכזי ייעוץ פסיכולוגי באוניברסיטאות. אולם אלה שבחנו את תרומת הטיפול הייחודי לעבודה כהתערבות עבור סטודנטים מצביעים על תוצאות...
מכון טמיר 13/11/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
הקבוצה תקנה ידע, כלים ומקום לשיתוף סביב התמודדות עם בן משפחה המתמודד עם תחלואה כפולה. הקבוצה תפגש במרכז משפחות "יחד" באשקלון.
מערכת ממ"נ 13/11/2018  

מערכת ממ“נ
הקליניקה לשירות הקהילה של המחלקה לפסיכולוגיה באונ' בר-אילן מציעה טיפול חדשני, במסגרת מחקר, עבור אנשים שמתמודדים עם סכיזופרניה. התשלום עבור הטיפול הינו מסובסד. מטרת הטיפול היא לקדם התמודדות יומיומית עם אתגרים ולסייע בפיתוח מטרות אישיות ובדרכים להגשמתן.
מערכת ממ"נ 12/11/2018  

מערכת abiliko
אתם רואים חבר שמתמודד עם דיכאון, אבל לא ממש יודעים איך לפנות אליו ומה כדאי או לא כדאי להגיד. בהרצאה של ביל ברנאט, שמתמודד בעצמו עם מניה דיפרסיה, תקבלו כמה עצות, עם חיוך.
מערכת abiliko 12/11/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מפגש עם נציגת עמיתים והרצאה "מסע בשביל ההחלמה" בנושא זכויות בסל שיקום.המפגש מיועד לבני מפשחות של מתמודדים וצוותים מקצועיים ותתקיים במרכז יה"ל בחדרה.
יה"ל - עמותת... 12/11/2018  

למעלה