קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

עבודה נגישה
המומחים של אביליקו
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
בין החודשים נובמבר 2016 – מרץ 2017 משרד הבריאות הוביל סקר לאומי להערכת חווית המטופל במרכזים לבריאות הנפש. בסקר נסקרו מעל 1000 מטופלים במחלקות פתוחות וסגורות מ-11 בתי חולים פסיכיאטריים. בסקר השתתפו מטופלים בני +18 לאחר אשפוז של שבועיים ומעלה ונמצאים לקראת השחרור למועד ביצוע הסקר.
מערכת ממ"נ 22/06/2017  

מערכת ממ“נ
לשנות עולם - תערוכת סוף שנה של קבוצת בריאות הנפש בביה"ס לרפואה באונ' תל אביב. לאחר מסע מעניין, מרגש, ומאתגר אנו מסיימים שנת פעילות ראשונה של תכנית ״לשנות עולם״ - שותפים בקהילה, ארגונים, סטודנטים ואנשי סגל. אנו שמחים להזמינכם לערב המסכם באוניברסיטת תל אביב, באולם דולפי.
מערכת ממ"נ 22/06/2017  

מערכת ממ“נ
בעזרת כלים מעולם המיינדפולנס,נפתח יכולת להיות נוכחים למה שקורהדרך הנשימה שלנו, תחושות הגוף,צבעים, ריחות, טעמים ללא ביקורת, שיפוטיות מתוך כוונה אמיתית, ברוחב לב. נפתח יכולת להיות עם ילדינו בתשומת לב,באהבה ובמציאות הקיימת.המפגש יתקיים בראשון לציון.
מערכת ממ"נ 22/06/2017  

מערכת ממ“נ
שמי נדב בן 35, מעוניין למצוא שותפים\ות לדירה באזור דרום המרכז באזור רחובות ראשון לציון או נס ציונה, גם באזור מודיעין אפשרי. טלפון: 058-3226437
מערכת ממ"נ 21/06/2017  

יאללה מבלים אחרת
 היום התכניות החדשות שלנו ליולי-אוגוסט רואות אור ואנחנו בהתרגשות גדולה! כיף לראות את כל הפעילויות המיוחדות שמתוכננות לנו לחודשי הקיץ החמים!אז מה מתוכנן לנו לחודשיים הקרובים? כמו תמיד מגוון רחב של פעילויות; טיול ערב ליפו וטיול לירושלים, סדנאות דיגטליות, יום כיף בלונה פארק, הופעות סטנד אפ...
יאללה מבלים אחרת 21/06/2017 |  אין תגובות לפוסט

איתן טמיר
שמעתי לא מעט מטופלים וגם אנשי מקצוע ששואלים: "מה ההבדלים בין טיפול קוגניטיבי התנהגותי לבין טיפול דיאלקטי התנהגותי?". אז הנה הבחנה ברורה, קצרה ועדכנית: טיפול דיאלקטי התנהגותי (Dialectical Behavior Therapy או DBT), ואימון בכישורי DBT בפרט, נשענים על אסטרטגיות הלקוחות מעולם הטיפול...
איתן טמיר 20/06/2017 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
הכנס יתקיים בקרייה האקדמית אונו.
מערכת ממ"נ 16/06/2017  

שיחות בבריאות הנפש
לאחר היעדרות ממושכת, מראיין מנחם סופר את דר' שמעון כץ, העו"ס של בית סוטריה. בראיון שמעון מפרט את ממצאי עבודת הדוקטורט שלו "התנתקות משרותי בריאות הנפש כתהליך של בניית חיים מחוץ לעולם החולי". ראיון מעניין שמן הסתם יעורר תגובות רבות. התכנית שלנו מדגישה לא לעשות צעדים פזיזים ללא התייעצות ובתאום עם הפסיכיאטר המטפל.
שיחות בבריאות... 16/06/2017  

מערכת ממ“נ
בדרך להחלמה - יום העיון השנתי של מילם חיפה למשפחות, אנשי מקצוע ומתמודדים.
מערכת ממ"נ 15/06/2017  

מערכת ממ“נ
הינכם מוזמנים לכנס משפחות, מתמודדים ואנשי מקצוע שיעסוק ביצירת חיים בעלי משמעות אחרי אשפוז פסיכיאטרי, מנקודת המבט של המתמודד, המשפחה ואנשי המקצוע.הכנס יתקיים במית"ל באר שבע.
מערכת ממ"נ 15/06/2017  

למעלה