קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


רותי
אימהות למתמודדים מוזמנות להצטרף לקבוצה הסגורה "בואי אמא". אנחנו שם עוסקות בתפקיד של ההורה כמקדם החלמה ובהחלמה מהזווית האימהית.  מוזמנות להציץ - ולהצטרף.  https://www.facebook.com/groups/262520334423873/
רותי אתמול 13:01 |  אין תגובות לפוסט

מכון טמיר
  טיפול טבעי ב-OCD   טכניקות פסיכותרפויטיות פסיכוסוציאליות ובעיקר טכניקות טיפוליות קוגניטיביות-התנהגותיות מהוות, כידוע, טיפול יעיל ל-OCD. מאות מחקרים שהעריכו את יעילותן מלמדים כי קיימת הצדקה לשימוש בטכניקות הללו, וכי מרביתן מניבות תוצאות חיוביות בהקלה על מגוון סימפטומים של...
מכון טמיר 14/07/2019 |  אין תגובות לפוסט

ממנ אירועים
שמרו את התאריך !! הכנס השנתי של עמותת בית חם לאנשי מקצוע מתחום הטיפול והשיקום בבריאות הנפש יתקיים בתיאטרון ראסל ברמת גן.
ממנ אירועים 13/07/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
בהרצאה נדון בטיפולים תרופתיים במחלת הסכיזופרניה, ביסודות המשולש הטיפולי - מתמודד, משפחה, פסיכיאטר, תובנה למחלה, דבקות בטיפול ומקומה של המשפחה. מרצה ד"ר ערד קודש. ההרצאה תתקיים בראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 13/07/2019  

מערכת ממ“נ
הורים לילדיהם הבגירים המתמודדים עם בעיות נפשיות פוגשים בסוגיות רבות עמן עליהם להתמודד. המאמר סוקר חמש סוגיות מרכזיות הגורמות לקושי בהצבת גבולות ביחסים מסוג זה, מלווה בציטוטים משירים ומדברי הורים איתם עבדו המחברים על נושא הגבולות. המאמר פורסם באתר "פסיכולוגיה עברית".
מערכת ממ"נ 13/07/2019  

מערכת ממ“נ
מתמודדים ובני משפחה יקרים, משרד הבריאות מעוניין להמשיך ולבסס את עיקרון השילוב המלא של המתמודדים עם מגבלה נפשית בקהילה. במסגרת פרסום מכרז לשירותי דיור מוגן בקהילה מבקש המשרד להיוועץ עם המתמודדים, בני המשפחה, היזמים ואנשי המקצוע לקראת פרסום המכרז. פנייה זו הינה ראשונה בתהליך שיתוף בנושא.
מערכת ממ"נ 10/07/2019  

ממנ אירועים
הזמנה חמה לאמהות ובני משפחה למתמודדים בוגרים נפגעי נפש מוזמנים למפגש יחודי. בואי אמא, לספר מנקודת מבטך על תפקידה ומקומה של האם והמשפחה בתהליך ההתמודדות ועל הבית כמרחב החלמה ומקום של שמחה ונחת. המפגש יתקיים במסגרת "בואי אמא - שיח אמהות מקדמות החלמה" ב"הכרה יוצרת בקריית טבעון".
ממנ אירועים 8/07/2019  

מערכת ממ“נ
קול קורא: נפשות אל ליבה של האקדמיה-כנס מדעי בנושא בריאות הנפש במסגרת מיזם "נפשות" שיתקיים בירושלים לציון יום בריאות הנפש העולמי 2019. כל ההרצאות בכנס יהיו מחקרי מתמודדים ובני משפחה. אשמח לקבל פניות והפניות לחוקרים שהינם מתמודדים או בני משפחה ומחקרם עוסק בבריאות הנפש.
מערכת ממ"נ 5/07/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
הסדנה בנושא "מי זה שעומד מולי? – לראות מעבר למחלה" תעסוק בסוגיות האם ניתן להפריד בין האדם למחלה? עם מי אנחנו מנהליםאת השיח? כיצד מתמודדים עם הבלבול והתעתוע? הסדנה מיועדת לבני משפחות למתמודדים בתחום בריאות הנפש. הסדנה תתקיים בשלוחת יה"ל בפתח תקווה.
יה"ל - עמותת... 5/07/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מרכז משפחות יה"ל בחדרה פותח קבוצה חדשה במרכז - קבוצת מיינדפולנס. מיידפולנס = קשב, קשיבות ומודעות קשובה. הקבוצה תתקיים ביה"ל חדרה.
יה"ל - עמותת... 4/07/2019  

למעלה