קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
"שמישהו יהיה גם בשבילך " - זהו סרטה האחרון של ישראלית רובינשטיין בטלוויזיה הקהילתית בכפר סבא. סרט חשוב ומשמעותי על בני המשפחה של מתמודדים בתחום בריאות הנפש ושרות נפלא וחשוב העומד לרשותם. עם תום הצילומים, חלתה ישראלית ולא יכלה להביא את הסרט לידי סיום. הסרט הושלם ע"י חברה מקבוצת הטלויזיה הקהילתית ומספר שבועות לפני מותה, זכתה ישראלית לצפות בו, ממיטת חוליה.
מערכת ממ"נ 14/12/2018  

ממנ אירועים
המרכז לייעוץ ותמיכה למשפחות - מית"ל אברבנאל עורך כנס השנתי "שותפות מיטיבה". בכנס הרצאות בנושא משפחה ואשפוז פסיכיאטרי, הרצף הטיפולי בבריאות הנפש ועדכונים. הכנס מיועד לצוות בית החולים ולבני המשפחות של המתמודדים ויתקיים במרכז הרפואי אברבנאל בבת ים.
ממנ אירועים 13/12/2018  

הקול שבפנים
קודם כל, כיף שהגיע הסופ"ש. *פתיח, למי שלא קרא פוסטים קודמים*אני אוריה, המנהל המקצועי של הקול שבפנים.אנחנו מספקים שירות למשפחות של צעירים במשבר נפשי, ומגיעים עד לבית המשפחה,שם ההתערבות מתקיימת בסביבה הטבעית.המטרה שלנו לאפשר לעבור את המשבר האישי והמשפחתי עם תמיכה אפקטיבית,להוריד את רמות הסטרס בבית...
הקול שבפנים 13/12/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
המרכז הישראלי להתמכרויות יעסוק במחקר, מדיניות, הכשרה וטיפול ויכלול מרפאה להתמכרויות ותחלואה כפולה. המרפאה היא מרפאה יחודית המתמחה בטיפול אינטגרטיבי עבור אנשים הסובלים מהתמכרויות והפרעות פסיכיאטריות נילוות כגון דיכאון, חרדה, הפרעת קשב וריכוז ועוד.
מערכת ממ"נ 12/12/2018  

מערכת ממ“נ
משבר נפשי משפיע על האדם על כל תחומי חייו ובפרט על התפקוד היומיומי. השפעתו של המשבר נפשי אינה חלה רק על האדם אלא גם על משפחתו. לא תמיד קיימת האפשרות להתנתק מהסביבה הביתית על מנת לקבל טיפול ולאזן את המצב הנפשי. לכן בבית מאזן תאנה נפתחה יחידה (מסגרת) לטיפול יום שתפעל במקביל לטיפול המקיף יותר הכולל לינה.
מערכת ממ"נ 12/12/2018  

מערכת ממ“נ
מטרת התכנית היא הנגשת השכלה גבוהה לאנשים המתמודדים עם מוגבלויות נפשיות, בעלי יכולת ומוטיבציה ללמידה אקדמית, שאינם יכולים או רוצים בשלב זה להתחייב ללימודים מלאים באקדמיה. בטווח הארוך, התוכנית שואפת להוביל מתמודדים להצטרף לאקדמיה כסטודנטים מן המניין, להשלים בהדרגה את דרישות הסף לקבלה ולהשלים לימודים לקראת תואר או לחילופין לזהות תחומי עניין וכישורים לשם בחירת מקצוע מושכלת. התוכנית פועלת במכללת אחוה.
מערכת ממ"נ 12/12/2018  

ממנ אירועים
במפגש נעסוק-בסוגי חובות ודרכי טיפול והתמודדות עם חובות. האם יש לי אחריות על חובות של בן משפחה ? כיצד אני יכול להגן על עצמי ? דרכים אלטרנטיביות למנוע חובות של בן משפחה מתמודד, טיפים וגורמים אליהם ניתן לפנות.
ממנ אירועים 10/12/2018  

ממנ אירועים
פורום בריאות הנפש בקרב צעירים בחיפה הוקם במטרה לשפר את שירותי סל שיקום השונים ולהתאימם למתמודדים צעירים. הפורום פועל בחסות מח' סל שיקום, משרד הבריאות.
ממנ אירועים 10/12/2018  

מערכת ממ“נ
בדיור מוגן של "שלו" אזור המרכז, מספר מקומות פנויים בדירות שותפים ! תהליך מציאת דירת שותפים עלול להיות מורכב. לא תמיד פשוט למצוא את הדירה המתאימה, במיקום הנכון, במחיר ההולם את היכולות וכמובן- עם השותפים המתאימים. ריכזנו לכם כאן מקומות פנויים במספר דירות שותפים אשר מלוות על ידי צוותי השיקום של חברת "שלו".
מערכת ממ"נ 10/12/2018  

מערכת ממ“נ
לירי פינטו טלפון: 0522363211 אימייל: briut-h@nathan.co.il תוכן: לחברת נתן העוסקת בחונכות שיקומית דרוש חונך דתי לאזור קריות וחיפה לליווי חברתי לאדם נפגע נפש המתגורר בקהילה. משרה חלקית, שעות גמישות. ניתן לשלוח קורות חיים למייל.
מערכת ממ"נ 8/12/2018  

למעלה