קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מיכלי
  ירושלים 19.1.2019 מצבי קצה - האם ניתן לסייע? מה כן ניתן לעשות?   יום חורפי מאוד בירושלים. צפוי שלג בערב, כבר עכשיו קר ומעורפל, והתחזיות מדברות על סערה. בני, שחי בהוסטל בימות השבוע, קם עם שחר. משהו הפריע לשנתו, והוא יצא לשיטוטיו. לא הייתי שם, אך אני יכולה לדמיין את "הצונמי הפנימי" שהציף...
מיכלי אתמול 15:16 |  אין תגובות לפוסט

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
ההרצאה גוף, נפש, כסף ומה שביניהם עוסקת בקשר בין מצב פיזי, כלכלי ונפשי. ההרצאה מיועדת לבני משפחות של מתמודדים בבריאות הנפש, מתמודדים, אנשי מקצוע והקהל הרחב. ההרצאה תתקיים ע"י מרכז יה"ל בכפר סבא.
יה"ל - עמותת... 19/01/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
יום העיון “מן התוהו ובוהו נולד כוכב" עוסק בנושא צמיחה וגילוי בזמן משבר בבריאות הנפש ומיועד למשפחות, מתמודדים, אנשי מקצוע והקהל הרחב. יום העיון יתקיים בכפר סבא.
יה"ל - עמותת... 19/01/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
דופק מואץ... זיעה קרה... רעד...כיצד אנו מתמודדים עם מצבי הלחץ בחיים ? האם אנו מקשיבים למה שהגוף אומר לנו ? איך להתמודד טוב יותר עם מתח ושחיקה ? בסדנה נלמד לווסת ולאזן את עצמינו כדי לשפר את בריאותינו ואיכות חיינו. הסדנה מיועדת לבני משפחות של מתמודדים ותתקיים במרכז יהל בכפר סבא.
יה"ל - עמותת... 15/01/2019  

ממנ אירועים
דיאלוג פתוח ישראל (דפ"י) הוא מיזם להתאמה והטמעה של גישת הדיאלוג הפתוח בישראל. הגישה הדיאלוגית היא חברה חדשה במשפחת הגישות הטיפוליות המערכתיות. ב-20 השנים האחרונות הגישה הדיאלוגית השיגה את התוצאות הטובות ביותר בעולם במחקרים ארוכי-טווח של טיפול בפסיכוזה ראשונה. דיאלוג פתוח ישראל מביאה לציבור הישראלי את מיטב המורות של הגישה הדיאלוגית ברחבי העולם, מפעילה סדנאות ומספקת מגוון חומרים כתובים על הפרקטיקה והתיאוריה הדיאלוגית.
ממנ אירועים 13/01/2019  

מערכת ממ“נ
הידעתם ? יתום עם מוגבלות (שאינו עומד ברשות עצמו) זכאי, בתנאים מסוימים, לקצבת יתום למשך כל חייו !! בין אם אתם מבוטחים בפנסיה תקציבית או בקרן פנסיה אחרת, אנא קראו בעיון כתבה זו, בדקו את נוסח הסעיף בתקנון של קרן הפנסיה, בה אתם מבוטחים, שעוסק בפנסיית שארים ופנו לנציגים המתאימים כדי לבדוק איתם את הנושא.
מערכת ממ"נ 12/01/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
שמרו את התאריך !! תכנית מפורטת ופרטי הרשמה על הכנס יפורסמו בקרוב. אין עדיין אפשרות להרשמה.
יה"ל - עמותת... 10/01/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
במפגש נשמע על שיטות לויסות רגשי ונכיר כלים חשובים לויסות רגשי ולהתמודדות עם מתחים. בחלקו השני נחשף למחקר חדש חשוב שעוסק בהערכת תגובות פסיכולוגיות וגופניות של בני משפחות של מתמודדים עם סכיזופרניה. המפגש יתקיים במרכז יהל בראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 10/01/2019  

ממנ אירועים
ייפוי כח מתמשך הוא כלי עוצמתי אשר מסייע לאדם לשמור על איכות חייו, להביע את רצונו ולשמור על כבודו וחירותו. לא עוד התנהלות מורכבת ומסורבלת מול בתי המשפט, הגופים והמוסדות ! ההרצאה, מרתקת ומאירת עיניים, תעסוק בייפוי כח מתמשך, על חשיבותו, כיצד ניתן לערוך אותו ואילו נתונים ניתן לכלול בו ועוד. ההרצאה תתקיים בתל אביב.
ממנ אירועים 10/01/2019  

מערכת ממ“נ
בחודש פברואר הקרוב תפתח במרכז מילם בנתניה קבוצה להורים להם בן או בת המתמודדים עם מחלת נפש. בקבוצה תינתן אפשרות לכל הורה לשתף בהתמודדות שלו, ללמוד יותר על משמעות המחלה של ילדו, לתמוך ולהיתמך ע"י ההורים האחרים.
מערכת ממ"נ 10/01/2019  

למעלה