נושאים נבחרים בקהילה

הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
בסדנה נדבר על חרטות, חלומות שטרם הגשמנו ודברים שאפשר לעשות אחרת כדי להיות מאושרים יותר. הסדנה מיועדת לבני משפחות ותתקיים במרכז יה"ל בכפר סבא.
מערכת ממ"נ 29/09/2016  

מערכת ממ“נ
אירוע שנתי של עמותת "דרור" ופרידה מרינה לנצ'נר. האירוע יתקיים ברעננה.
מערכת ממ"נ 28/09/2016  

מערכת ממ“נ
כנס יסוד עמותת משפחות בריאות הנפש, בנושא "מי איתי בחיי, ואחרי- מי ידאג?" התקיים ביום רביעי ה- 21 בספטמבר 2016, בבית שלום עליכם, תל-אביב. בכנס השתתפו חברי הסגל הבכיר של האגף לבריאות הנפש במשרד הבריאות, מברכים ומרצים נוספים ועוד כ-120 משתתפים – גברים, נשים, דתיים וחילוניים. את הכנס הנחה נציג ההנהלה: הדר רון.
מערכת ממ"נ 28/09/2016  

מערכת ממ“נ
אנו קוראים לבני משפחות להצטרף אלינו לקידום מענה לדיור קצר מועד עבור מתמודדים שגרים עם בני משפחתם ונתמכים על ידם. מענה כזה יאפשר לבני המשפחות לנוח ולאגור כוחות להמשך.
מערכת ממ"נ 27/09/2016  

שיחות בבריאות הנפש
דר' ציפי דולב, פסיכיאטרית מומחית לנושא בריאות האישה (Reproductive Psychiatry) העוסקת בקשר שבין שינויים הורמונליים לשינויים נפשיים במהלך חיי האישה. הראיון עסק בתחנות בחיי נשים: שינויים במצב רוח בעת המחזור החודשי, הריון, התקופה שלאחר לידה, גיל המעבר והתמודדויות נפשיות שונות במהלך החיים.
שיחות בבריאות... 24/09/2016  

יוזמה דרך הלב
מסלול חדש בתכנית "צרכנים נותני שרות" - המסלול לפיתוח מיומנויות תעסוקתיות לעבודה בתחום השיקום. התכנית בשיתוף משרד הבריאות ויוזמה דרך הלב.
יוזמה דרך הלב 22/09/2016  

מערכת ממ“נ
ההרצאה תתייחס בין השאר לסוגיות - מה הקריטריונים לאשפוז? מתי מאשפזים בכפיה? איזה טיפולים יש בבית החולים? לפי מה מחליטים לשחרר?. ההרצאה תתקיים מטעם מרכז יה"ל בבית רייזל לצעירים בכפר סבא.
מערכת ממ"נ 22/09/2016  

מערכת ממ“נ
בסדנה זו נגלה את הדומה ונאפשר את השונה בנקודת המבט של כל אחד אל מול התמודדותו של בן המשפחה עם מחלה נפשית.מוזמנים להצטרף אחים, בני זוג וילדים של מתמודדים. הסדנה תתקיים בכפר סבא.
מערכת ממ"נ 22/09/2016  

mehalev
שוב טלפון, עוד אמא מיואשת (ויסלחו לי האבות, 95% מהשיחות הן מהאימהות), שוב השאלה מה לעשות עם הבן, שוב אותו סיפור: הבן שלה (בסה"כ בן 25) אושפז, שוב (!!!) בשל התקף פסיכוטי והנה עומדים לשחרר אותו מבית החולים ואין לאן. והיא צריכה להתמודד לבד, לבד, אביו עזב את המשפחה, נטל מזוודה וברח לחו"ל, הקושי...
mehalev 19/09/2016 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
המופע בהשתתפות הזמרת ריטה, יתקיים בהיכל התרבות בתל אביב.
מערכת ממ"נ 18/09/2016  

למעלה