קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

אהבה בלי מגבלות
המומחים של אביליקו
המדריך לחופשה נגישה
עבודה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


מערכת ממ“נ
הרצאה בנושא: "התגברות על ההתנגדות ויצירת מוטיבציה." המרצה ד"ר אילן טל. ההרצאה תערך מטעם מילם תל אביב באולם לאונרדו, רחוב לאונרדו דה וינצ'י 13, תל אביב
מערכת ממ"נ 19/02/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מהו טיפול בגינון? טיפול בגינון הוא עיסוק המקנה לאדם רוגע, נינוחות, פורקן ותחושת יצירה. שימוש בצמחים ובחומרים צמחיים נותן לכולנו הזדמנות לפעילות עשירה ומסקרנת שמשפיעה הן על הגוף והן על הנפש. מרכז יה"ל בחדרה מזמין אתכם בני משפחה, להתנסות בפעילות ייחודית ומקרבת אל חיים וצמיחה.
יה"ל - עמותת... 19/02/2017  

מערכת ממ“נ
בואו ללמוד איך דברים קורים, כיצד משפחות יכולות להשפיע על קובעי המדיניות ואיך אתם יכולים להיות חלק מהעשייה. המפגש יכלול הרצאה ודברי הסבר על ייפוי כוח מתמשך שיינתן על ידי השופטת בדימוס הגב' ריבי צוק, חברת הנהלת העמותה.המפגש יתקיים במילם תל אביב.
מערכת ממ"נ 19/02/2017  

מערכת ממ“נ
המעבדה לטוקסיקולוגיה, פרמקולוגיה ופרמקוגנטיקה בקריה הרפואית רמב"ם החלה, לראשונה בארץ, לבצע בדיקות לניטור רמת Clozapine (לפונקס) בפלסמה. Clozapine (לפונקס) שייכת למשפחת ה- tricyclic dibenzodiazepine ומשמשת לטיפול בהפרעות פסיכוטיות. ניטור רמת ה - Clozapine (לפונקס) בפלסמה משפרת את סיכויי הצלחת הטיפול וממזערת תופעות הלוואי.
מערכת ממ"נ 19/02/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
חדש! מועדון משפחות ביה"ל כפר סבא - נפגשים על קפה ועוגה לשיח משותף. מה במפגש הראשון ? פתיחת המועדון-סקירת זכויות המתמודדים ובני משפחותיהם. המפגשים מתקימים במרכז יה"ל בכפר סבא ללא תשלום ומיועדים לבני המשפחות בלבד.
יה"ל - עמותת... 18/02/2017  

מערכת ממ“נ
קורס קש"ת מטרתו לשפר את איכות חיי ההורה והמשפחה כולה, לשם כך הוא מקנה להורה כלים להבין, להסביר, להתמודד בבית ומחוצה לו, ובכך הקורס מאפשר למשפחה כולה, לחיות חיים באופן המתחבר אל הבריאות במקום אל המוגבלות.הקורס יתקיים בקרייה האקדמית אונו.
מערכת ממ"נ 18/02/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
הרצאה מרתקת בנושא "סרבנות לטיפול והיעדר תובנה למחלה נפשית" תעסוק בתופעה, ממדיה, יתרונותיה וחסרונותיה. איש מקצוע ישתף מניסיונו כיצד מתמודדים עם היעדר שיתוף הפעולה. את ההרצאה מקיים מרכז יה"ל בכפר סבא.
יה"ל - עמותת... 17/02/2017  

מערכת ממ“נ
מית"ל אברבנאל מזמינים למפגש משפחות בנושא "טיפול תרופתי על מה ולמה ? המפגש יעסוק בסוגיות הקשורות בטיפול תרופתי יתרונות, חסרונות, חידושים. המפגש יתקיים במרכז הרפואי אברבנאל בבת ים.
מערכת ממ"נ 17/02/2017  

עוצמה - פורום משפחות
משפחות יקרות  – רוצות להשפיע כדי לשפר את תנאי הטיפול והשיקום של בן משפחתכם?  בואו למפגש למידה עם עמותת עוצמה בואו ללמוד איך דברים קורים, כיצד משפחות יכולות להשפיע על קובעי המדיניות ואיך אתם יכולים להיות חלק מהעשייה. המפגש יכלול הרצאה/דברי הסבר על ייפוי כוח מתמשך שיינתן על...
עוצמה - פורום... 14/02/2017 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
במסגרת קבוצת עניין להורים למתמודדים עם תחלואה כפולה יתקיימו 5 מפגשים במהלך פברואר-מרץ 2017. המפגשים יתקיימו במילם כרמיאל.
מערכת ממ"נ 13/02/2017  

למעלה