קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


יה“ל - עמותת איכות בשיקום
ההרצאה מרתקת וחשובה שתעסוק בהתמודדות עם בעיות נפשיות ובעיות התמכרות לסמים ואלכוהול.לאחר ההרצאה יתקיים שיח בהשתתפות מיכל וולדיגר, אם שמובילה פעילות בני משפחות בתחום. ההרצאה מיועדת לבני משפחות, מתמודדים, אנשי מקצוע והקהל הרחב ותתקיים ע"י מרכז המשפחות בכפר סבא.
יה"ל - עמותת... 23/03/2018  

מערכת ממ“נ
כנס תובנות ויעדים 2018 יעסוק ביצירת חזון משותף והגברת שיתוף הפעולה בכלל מערכת הבריאות. בין הנושאים - פסיכיאטריה הדור הבא. הכנס יתקיים בתל אביב.
מערכת ממ"נ 22/03/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
סדנא יחודית לבני משפחות של מתמודדים בנושא: חופש, עצמאות ותלות ביחסי הורים ולילדים בוגרים. הסדנא תתקיים במרכז יה"ל בחדרה.
יה"ל - עמותת... 20/03/2018  

מערכת ממ“נ
שירותי הסומכות באגף בריאות הנפש של 'עזר מציון' מתרחבים וזקוקים לעובדים מקצועיים. אם את/ה מעוניין בתפקיד מאתגר, מספק ומאפשר צמיחה מקצועית בתחום הניהול בשיקום בסביבת עבודה אנושית ומקצועית – יש לך ולנו סיכוי להיפגש.
מערכת ממ"נ 20/03/2018  

שירותי התעסוקה של אגף בריאות הנפש בעזר מציון, גדלים ומתרחבים בפיתוח מענים לעבודה בשוק הפתוח. המעברית היא עוד נדבך. שירות התעסוקה המעברית יפעל באזור התעשייה קסם במספר בתי עסק העוסקים בתחומי: היצור, המיון, האריזה והמחסנאות.
20/03/2018  

מערכת ממ“נ
הסקר האנונימי נועד למפות את דפוסי השימוש בטכנולוגיות דיגיטליות (כגון: מחשב, סמארטפון, טאבלט) בקרב כלל האוכלוסייה ובפרט בקרב אנשים המתמודדים עם בעיות נפשיות. הסקר הוא ראשון מסוגו בישראל ומטרתו לקדם פיתוח של יישומים טכנולוגיים אשר יקדמו את בריאות הנפש של כלל האוכלוסייה.
מערכת ממ"נ 19/03/2018  

מכון חיבורים
 OCD של רגישות מוסרית, מופיע אצל אנשים בעלי אמונה דתית חזקה עם חוקים קפדניים של הלכות דת, מוסר ואתיקה. חוקים אילו מעוררים רגשי אשם כבדים כאשר ההקפדה לא מתאפשרת, גישה זו גם מעוררת רגשות חרדה עזים מפני העונש הצפוי. אחת השאלות החוזרות היא "איך אוכל לדעת אם מה שאני חווה זה OCD ולא באמת חטא או...
מכון חיבורים 19/03/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת ממ“נ
מפגש מרתק עם אורח מיוחד מחו"ל שיעסוק בנושא: תרופות פסיכיאטריות והשפעותיהן ארוכות הטווח על מתמודדים ועל החברה. המפגש מתקיים ע"י המרכז ללימודי מוגבלות. במפגש תשתתף כמגיבה, אילאיל צין עובדת סוציאלית ופעילה חברתית בתחום בריאות הנפש.המפגש יתקיים בשפה האנגלית בביה"ס לעבודה סוציאלית באונ' העברית בירושלים.
מערכת ממ"נ 18/03/2018  

מערכת ממ“נ
יום העיון עוסק בבריאות של צעירים וצעירות והיכולת שלנו לסיייע בתחום זה. המפגש הוא הזדמנות למפגש ,ליצירת קשרים ולדיון פורה ,בין עובדים מארגונים שונים. יום העיון יתקיים בהוד השרון.
מערכת ממ"נ 16/03/2018  

NEABPD Israel
נפתחות שתי קבוצות חדשות לבני משפחות, אחת באנגלית ואחת בעברית, בירושלים אחרי פסח. מספר המקומות מוגבל, אתם מוזמנים להירשם בהקדם: www.neabpd.co.il!    
NEABPD Israel 14/03/2018 |  אין תגובות לפוסט

למעלה