קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

כתבות ופוסטים אחרונים:


ממנ אירועים
מה זה אומר להיות בן משפחה למתמודד עם מגבלה נפשית? איך משפחה יכולה להשפיע על תהליכי שיקום והחלמה? מתנ״ס יוספטל בשיתוף תכנית עמיתים, קהילה נגישה ומרכז יה״ל מזמינים אתכם להקרנה של הסרט 'אבא שלי' ולשיחה מיוחדת במינה עם היוצרת שלי וסרמן על הסיפור של התמודדות בעיניי ילדה בת עשר עם המניה-דיפרסיה של אביה. יום רבעי 29.5.19 במתנ״ס יוספטל, קהילת יוסטון 3 פ״ת. תכנית עמיתים - חושבים אחרת החברה למתנ"סים הארצית
ממנ אירועים אתמול 08:28  

מערכת ממ“נ
מדריך זה מציג את זכויות המס של אנשים עם מוגבלות ושל בני משפחתם ונועד לסייע להם לממש את הטבות המס, להם הם זכאים.
מערכת ממ"נ 21/05/2019  

ממנ מודעות
להכוונה, הדרכה ועזרה לאנשים המתמודדים עם מחלת נפש
ממנ מודעות 20/05/2019  

ממנ מודעות
הצעה לעובד/ת משפחות איש/ת מקצוע טיפולי/ת למרכז המשפחות "יחד" מבית ידיד נפש המלווה משפחות בבריאות הנפש לצוות קטן, איכותי ומשפחתי.
ממנ מודעות 20/05/2019  

ממנ מודעות
העבודה בליווי מקצועי בתהליך שיקום של נפגעי נפש
ממנ מודעות 20/05/2019  

ממנ אירועים
הנופש השלישי של מרכז "יחד" - "ידיד נפש" לבני משפחות יוצא לדרך. בסימן "יחד שותפים לתקווה". הנופש יתקיים במלון יערים, מעלה החמישה.
ממנ אירועים 13/05/2019  

ממנ אירועים
יום העיון נערך ע"י מילם ירושלים ויתקיים בירושלים.
ממנ אירועים 12/05/2019  

מערכת ממ“נ
קבוצת הורים בנושא תחלואה כפולה תיפתח במרכז יה"ל רמלה בסוף חודש מאי 2019. הקבוצה תעבוד על פי המודל הפסיכו-חינוכי שמאפשר רכישת ידע בנושא תחלואה כפולה וההתמודדות עימה.
מערכת ממ"נ 12/05/2019  

יספר“א
במפגש יוצג תחום המיינדפולנס מהזוית של בריאות נפשית, יציבות, וניהול עצמי במאה ה-21. מה המנגנונים הפסיכולוגיים שגורמים למיינדפולנס להיות יעיל דווקא בתקופה הזו, ובמיוחד אל מול הקצב והטכנולוגיה שמשפיעים על החיים שלנו? האסיפה תתקיים בתל אביב.
יספר"א 8/05/2019  

יספר“א
אורחת הכנס, ד"ר פטרישיה דיגן אחת הדמויות הבולטות ביותר בעולם בתחום בריאות הנפש בעשורים האחרונים, מחלוצות תנועת ההחלמה המהווה סמל להתמודדות נפשית, מנהיגות ואחריות חברתית. ד"ר דיגן מובילה כיום את תחום הרפואה האישית (Personal Medicine) ומפתחת טכנולוגיות התומכות בקבלת החלטות משותפת בפסיכו-פרמקולוגיה (Common Ground)
יספר"א 8/05/2019  

למעלה