יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

אהבה בלתי אפשרית?


ליסה
עכשו אני סיימתי תיכון..עוד חודשיים הולכת לשירות לאומי...כבר מזה 5 חודשים מאוהבת במישהו שיש לו פיגור שכלי (רוב הסיכויים)..אני לא...
תאריך:7/07/2012
תגיות: 
עכשו אני סיימתי תיכון..עוד חודשיים הולכת לשירות לאומי...כבר מזה 5 חודשים מאוהבת במישהו שיש לו פיגור שכלי (רוב הסיכויים)..אני לא יודעת באיזה תסמונת הוא חולה אבל יש לי השערות...הוא מבוגר ממני פי שתיים......אני לא יודעת מה לעשות...איך להתנהג? איך להגיב? איך לשכוח ממנו?...

תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אהבה בלתי אפשרית???

שלום ליסה.
מה הכי מטריד אותך? הגיל, השאלה אם מדובר במצב של פיגור? או אולי הוא בכלל לא מגיב לאהבתך?
אם את רוצה ללכת קדימה עם חייך ולא להיכנס למערכת יחסים זו , יש לזמן תפקיד חשוב בחיים. תתחילי שרות לאומי , תשקיעי את מרצך שם ולאט לאט האהבה תדעך כנראה. אל תילחמי בזה בכוח

יפה ארפה, 08.07.12 09:58

תחילת דרך החיים

את כותבת על עצמך כזה עתה סיימת את לימודיך בבית הספר התיכון, את נמצאת בתחילת דרכך בעולם החיים הממשיים. עד עכשיו היית נטולת דאגות ויכולת ליהנות מחייך, עכשיו מתחילים החיים האמתיים.

השאלה אינה האדם שאת אוהבת, ועליו כתבת, אלא הרבה יותר מורכבת.

השאלה היא מהן מטרותיך בחיים?

למה את שואפת להגיע?

כמה מהר את רוצה להגיע לאותם מקומות ומטרות שלך?

יכול בהחלט להיות שמטרתך ומשימתך בעולם היא לחיות עם גבר שגלו כפול מגילך, כלומר שמתקרב עתה לגיל הארבעים של חייו לסעוד אותו בחייו על ידי עבודה ופרנסה ועל שימוש כחברה לחייו.

האם זו מטרתך בחיים?

שכן אם זו מטרתך, הנה פגשת את מה שאת אמורה לעשות.אך האם לא תחרטי על כך בעוד שנה או שנתיים כשתגלי שכל הנטל מוטל רק עליך. ואיני מתייחס כעת לנושא הפיגור השכלי שעליו כתבת, לא זו הנקודה עליה עליך לתת לעצמך תשובה.

את חייבת לעצמך תשובה שנושא לגמרי אחר, עד כמה את מוכנה להשתעבד לחיים חד צדדיים?

לא ציינת במה עוסק האדם הזה הקרוב לגיל ארבעים, במה הוא יכול להבטיח לך את חייך שלך?

מה יהיה על ילדים שיולדו לך ממנו? מי יטפל בהם? כמה הוא יהיה שותף לחייך?

וכל אלו שאלות שאת חייבת לתת לעצמך תשובה עליהן כי אחרת את תגלי יום אחד שנכנסת למהלך חיים שכלל לא רצית בו וכלל לא חשבת שכך הוא יהיה.

אני מזמין אותך להיפגש עמי, לשבת ולדסקס את הנושא לעומק, לאבחן את מה שאת ומי שאת באמת ולגלות מה באמת צרכייך בחיים. לאחר מכן תוכלי לעשות את הבחירות שלך הרבה יותר טוב ובאופן הרבה יותר מודע.

את שמה לב שכלל לא כתבת על הבחור מאומה מבד שאת סבורה שהוא מפגר בפיגור כלשהו?

לא כתבת כיצד הכרת אותו וכצד התאהבת בו? וזה דורש בירור מעמיק כדי להבין אם את באמת מאוהבת בו אם לאו.

הנה מספר הטלפון שלי: 050-6585185 ואת מקבלת ממני כעת אפשרות מיוחדת במינה לערוך לעצמך אבחון מקיף ועמוק כדי לגלות את עצמך,כולל שני מפגשים האחד לאבחון והשני להבנת האבחון וכל זאת בחינם ממש. רק כדי לעזור לך להתמודד נכון עם החיים.

בברכה,
גד מאיר שמחוני
מנהל מכון לושר לאבחון
ראשון לציוןגד מאיר שמחוני, 07.07.12 21:09
<a href="index2.php?id=5367&lang=HEB">גד מאיר שמחוני</a>

תיהי חזקה!

היי, הלוואי שיכולתי לעזור לך, אני רק יכולה לקוות שההשערות שלך הן לשוא ותמשיכי להיות מאוהבת!!!ואם כן תיהי חזקה ובחיים יש בחירה ואם הבחירה שלך היא להתמודד אז מאחלת לך הצלחה גדולה!!!
שבת שלום!

קוקלה, 07.07.12 16:43

למעלה