יאיר לוין


 
ריטה כהן-וולף
יעל  הלוי
לימור  רייז
אמיר  טל
ליאור  יואל
מערכת אביליקו
לימור רייז/ ריטה כהן-וולף

קצת עלי

טיפול באמצעות גלישה, עם יאיר לוין
טיפול באמצעות גלישה: אפשרות חדשה לקידום שינוי אישי ופיתוח חוסן, באמצעות תהליך של עבודה אינדיבידואלית, בשימוש בסביבת הים והגלים כמרחב הטיפול.

למי? מתאים לילדים, מתבגרים ומבוגרים* המבקשים לחולל שינוי אישי או לעבור תהליך טיפולי, אך "החדר" אינו המקום המתאים לכך. מתאים לאנשים בעלי צרכים מיוחדים בתחום רגשי, קוגניטיבי או התנהגותי. מתאים לאנשים במצבי פוסט טראומה. מתאים לעיבוד רגשי וכן לצורך העצמה אישית.
*הרשום בשפת זכר מתייחס לנקבה ולזכר.

מה גלישה טיפולית מציעה? הימצאות בקשר עם מטפל תומך ומנוסה. התמודדות עם המרחב הימי הדינמי כאתגר פיזי וכדוגמא להתמודדות עם אתגרי החיים. פיתוח חוסן פיזי ורגשי. פיתוח כישורים ואסטרטגיות התמודדות. שיפור בהערכה עצמית. חיזוק תחושת מסוגלות. תגבור מוקד שליטה פנימית ואחריות. לימוד גלישת גלים.

מה קורה במפגשים? בגלישה טיפולית, הלקוח והמטפל יוצרים הסכם בהתאם לצרכים וליעדים של הלקוח, ויחד מתווים את התהליך הטיפולי. המקום בו זה קורה הוא שפת הים, בחופים המתאימים ללימוד גלישה. נעשה שימוש בציוד גלישה מתאים למתחילים. המטפל נמצא פיזית יחד עם הלקוח לאורך מפגש מובנה באורך שעה- במים ועל החוף.

על המטפל: יאיר לוין בעל תואר שני בעבודה סוציאלית, וניסיון של 26 שנים כמטפל בתחום פרט ומשפחה. מוסמך כמנחה קבוצתי וכמדריך בעבודה סוציאלית. בעל רקע עשיר של עבודה פרטנית, קבוצתית וקהילתית עם בני נוער ואוכלוסיות מודרות ובעלי צרכים מיוחדים, מתרבויות מגוונות. דובר שפות עברית, אנגלית, צרפתית, ערבית וגרמנית. גולש גלים 38 שנים.
ליצירת קשר:
יאיר לוין
טלפון נייד: 0523242769
דוא"ל: juluzulu@gmail.com

תחומי התעניינות

אוטיזם, חירשים, כבדי שמיעה ומתחרשים, קשב וריכוז, בריאות הנפש, פיגור שכלי, ליקויי למידה, התפתחות הילד, מטפלים מקצועיים, העשרה, ABILIKO-PROיאיר לוין

למעלה