יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

למי לפנות כדי לקבל אישורים והתחייבות כספית לניתוח שתל קוכליארי דו צידי


אמא של גולי
ביתי, תינוקת בת 9 חודשים התחרשה לאחר דלקת קרום המוח ב2 האוזניים. אנחנו עומדים היום לפני ניתוח של השתלים ומנסים לעבור במבוך...
תאריך:10/10/2011
תגיות:ניתוח שתל קוכליארי\'  אישור קופת חולים 
לפנינו ניתוח של שתל דו צידי, לתינוקת בת 9 חודשים לאחר קרום המוח, ואנחנו בהליך של קבלת אישורים: 1. לניתוח של 2 האוזניים. 2. לעבור את הניתוח אצל מנתח עפ"י בחירתנו ולאו דווקא עפ"י הפנייה של הקופ"ח. האם תוכלו להפנות או לייעץ לאן לפנות לגבי קבלת אישור הקופה למנתח עפ"י בחירתנו? וכן למי לפנות כדי לקבל אישור ל2 השתלים. לצערנו לאחר דלקת קרום המוח מצטרף אלמנט של זמן, לניתוח לפני התגרמות עצם השבלול. לכל מי שיוכל לענות ולעזור - תודה גדולה מראש! ולכולנו שנה טובה ! שנת בריאות מצויינת :-)

תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשהשירותי ליווי

Livuy, 26.05.16 18:49
<a href="index2.php?id=9009&lang=HEB">Livuy</a>


תשובה לאמא של גולי

שמי דידי ואני אבא של ענבל מושתלת דו-צידית.
הדבר החשוב ביותר במקרה שלכם הוא המירוץ נגד הזמן!!!
המומחה מספר אחד בארץ הוא פרופ' קוננברג שניהל בשיבא את התחום ועבר לאחרונה לבי"ח אסף הרופא להקים שם מחלקה והוא זה שמבצע שם את הניתוחים.
במידה ותרצו להתייעץ מספר הטלפון שלי הוא 052-5644005

דידי1, 16.10.11 13:20

אולי לא הדגשתי מספיק

הקופה לא מחליטה עבורכם באיזה בי"ח לערוך את הניתוח. זו לגמרי החלטה שלכם. לגבי בחירת מנתח, מתנהלים מול בי"ח, אני לא יודעת אם אפשר לבחור, אבל נראה לי שרוב המנתחים של השתל מומחים בנושא. שמעתי הרבה המלצות על שניידר.

יעל הלוי, 10.10.11 21:21
<a href="index2.php?id=2027&lang=HEB">יעל  הלוי</a>

קודם כל בהצלחה והרבה בריאות :)

עד כמה שידוע לי בהשתלות של ילדים זה כמו בהשתלות מבוגרים - מקבלים הפניה לניתוח השתל מרופא אא"ג של קופ"ח שלכם, ובוחרים מנתח/בי"ח לפי רצונכם, מתחילת הקשר עם בי"ח יכוונו אותכם לבדיקות הנחוצות וכן הלאה. בי"ח לא ממליץ על סוג השתל, תצטרכו לבחור בעצמכם. לא צריך לקבל אישורים חוץ מהפניית רופא אא"ג, כיוון שהקופות עובדות עם כל בתי החולים שעורכים בהם ניתוחי שתל שבלול. מה שכן צריך, זה לעשות איזשהו מחקר פרטי קטן על חברות השתלים (בארץ יש 3 חברות) ועל בתי החולים השונים. בבלוג שלי יש כמה פוסטים בנושא בחירת שתל ובית חולים, ותגובות של גולשים שעברו את הניתוח,
אני ממליצה מאוד לקרוא. אמנם מדובר באנשים לקויי שמיעה שעברו את הניתוח מבחירתם בגיל מבוגר, אבל עדיין ניתן ללמוד מהם. בנוסף יש הרבה מידע ברשת, ההמלצה בדרך כלל היא להיפגש עם נציגים של 3 החברות, לשמוע המלצות מהורים אחרים (אפשר לפנות למיח"א כדי לקבל מידע ולהכיר הורים נוספים שילדיהם עברו את הניתוח). הרבה בהצלחה.

יעל הלוי, 10.10.11 21:19
<a href="index2.php?id=2027&lang=HEB">יעל  הלוי</a>

למעלה