יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

נושאים בקהילה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

נושאים אחרונים בקהילה:


ממנ אירועים
במפגש ירצה איתי קנדר- עו"ס ויזם חברתי, מומחה בתחום המתפתח של חלופות לאשפוז פסיכיאטרי ההרצאה תעסוק ב-3 סוגי שירותים שיכולים להוות אלטרנטיבה לאשפוז פסיכיאטרי או שמהווים כבר כיום חלופה שכזאת: בתים מאזנים, צוותי דיאלוג פתוח ומרכזים קהילתיים. נדון בעתיד הבתים המאזנים, נדבר על ההטמעה של דיאלוג פתוח במוסדות הקיימים ובשירותים חדשים, וכן בשאלות קשות של מימון ושל יחסי כוחות פוליטיים בתוך תחום בריאות הנפש. ההרצאה תתקיים באונ' העברית.
ממנ אירועים 6/06/2019  

ממנ אירועים
מרכז הייעוץ למשפחות בתחום בריאות הנפש-משולש דרומי מקיים יום עיון בנושא: "שוברים את הסטיגמה" בהתייחסות לחברה הערבית בישראל. יום העיון יתקיים בטייבה.
ממנ אירועים 5/06/2019  

ממנ אירועים
משפחות מתמודדים ואנשי מקצוע מדברים בגישת "הדיאלוג הפתוח".יום העיון מתקיים במרכז הרפואי לבריאות הנפש - לב השרון בשיתוף מרכז המשפחות מילם נתניה.
ממנ אירועים 4/06/2019  

ממנ אירועים
ביום העיון יקבלו המשתתפים מגוון של כלים להתמודדות עם חסמים שונים, שעומדים בפני עובדי שיקום בעלי ידע מניסיון אישי בבואם לרכוש ידע מקצועי באמצעות לימודים פורמליים: כיצד ניתן לממן לימודים, ואיך לנהל דיאלוג עם השיקום המקצועי בביטוח לאומי? איך להתמודד עם קשיים לימודיים, עם קשיי התארגנות ועם לחץ? מה ניתן ללמוד מהניסיון של אנשים שכבר עשו את זה, בכוחות עצמם? יום העיון יתקיים בתל אביב.
ממנ אירועים 1/06/2019  

עוצמה - פורום משפחות
צוותי הפעולה ב”עוצמה” ממשיכים בפעילות לובי וסנגור בנושאים המשמעותיים לנו. אנו גאים לשלוח אליך עדכון לגבי פעילויות “עוצמה” בחודשים מרץ-אפריל 2019. 1. בבית פנימה – פעילות “בתוך” העמותה מפגש הפעילים החודשי במפגש החודשי של פעילי עוצמה בחודש מרץ...
עוצמה - פורום... 30/05/2019 |  אין תגובות לפוסט

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
ההרצאה תעסוק בחידושים בעולם התרופות בתחום בריאות הנפש ע"י ד"ר שמואל הס, פסיכיאטר מומחה, סגן מנהל מחלקה ב"גהה". ההרצאה פתוחה לקהל הרחב ותתקיים במתנ"ס רמת ורבר בפתח תקווה.
יה"ל - עמותת... 28/05/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
אסף גולדשטיין, מסבירן בתכנית "עמיתים לזכויות" ומתמודד, משתף במפגש "יצירת חיים שאחרי המשבר" בסיפורו האישי. המפגש יתקיים במסגרת מועדון משפחות במרכז י"הל בכפר סבא.
יה"ל - עמותת... 28/05/2019  

ממנ אירועים
הכנס יעסוק בנושא התמכרויות התנהגותיות בקרב מתמודדים עם תחלואה כפולה. הכנס מיועד לאנשי מקצוע ויתקיים ברמת השרון.
ממנ אירועים 28/05/2019  

הבית של רונית
במהלך טיול שלנו במקדוניה עם החברים המיוחדים שלנו, קיבלנו הודעה שהתפרסמה גם ברשתות החברתיות ובחדשות על חבר מיוחד שלנו, יאיר צור, שנעלם באתונה במהלך טיול משפחתי. מיותר לציין, ואולי לא, את הפחד שתפס את כולנו, את הדאגה והלילה הלבן שעברנו, עד שיאיר נמצא בריא ושלם. מבחינתי, זוהי סיטואציה מהמפחידות שיש...
הבית של רונית 28/05/2019 |  אין תגובות לפוסט

ממנ אירועים
יום דיאלוג ולמידה על המפגש בין גישת הדיאלוג הפתוח וטיפול בטראומה מינית דיאלוג פתוח ישראל (דפ"י) ואדמת מרפא נשית (אמ"ן) מזמינות אתכן(ם) ליום מפגש בו נחבור כולנו לגלות לחלום ולהבין: כיצד נראה מענה דיאלוגי, אנושי, מקצועי, מיטיב ושלם למתמודדות(ים) עם פוסט טראומה שמקורה בפגיעה מינית. יום הלמידה יתקיים בתל אביב.
ממנ אירועים 27/05/2019  


למעלה