יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

נושאים בקהילה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

נושאים אחרונים בקהילה:


רותי
אימהות למתמודדים מוזמנות להצטרף לקבוצה הסגורה "בואי אמא". אנחנו שם עוסקות בתפקיד של ההורה כמקדם החלמה ובהחלמה מהזווית האימהית.  מוזמנות להציץ - ולהצטרף.  https://www.facebook.com/groups/262520334423873/
רותי אתמול 13:01 |  אין תגובות לפוסט

מערכת abiliko
אנשים עם מחלות כרוניות במערכת העיכול נתקלים לעתים בחשדנות ובהתנגדויות כשהם מבקשים להשתמש בתאי השירותים לנכים או כשהם מבקשים לעקוף בתור לשירותים הציבוריים אף שהם לא "נראים" שיש להם מוגבלות. הטור הזה מנסה לתקן כמה מהטעויות הנפוצות בתקווה להעביר מסר לציבור
מערכת abiliko 17/07/2019  

מכון טמיר
  טיפול טבעי ב-OCD   טכניקות פסיכותרפויטיות פסיכוסוציאליות ובעיקר טכניקות טיפוליות קוגניטיביות-התנהגותיות מהוות, כידוע, טיפול יעיל ל-OCD. מאות מחקרים שהעריכו את יעילותן מלמדים כי קיימת הצדקה לשימוש בטכניקות הללו, וכי מרביתן מניבות תוצאות חיוביות בהקלה על מגוון סימפטומים של...
מכון טמיר 14/07/2019 |  אין תגובות לפוסט

ממנ אירועים
שמרו את התאריך !! הכנס השנתי של עמותת בית חם לאנשי מקצוע מתחום הטיפול והשיקום בבריאות הנפש יתקיים בתיאטרון ראסל ברמת גן.
ממנ אירועים 13/07/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
בהרצאה נדון בטיפולים תרופתיים במחלת הסכיזופרניה, ביסודות המשולש הטיפולי - מתמודד, משפחה, פסיכיאטר, תובנה למחלה, דבקות בטיפול ומקומה של המשפחה. מרצה ד"ר ערד קודש. ההרצאה תתקיים בראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 13/07/2019  

מערכת abiliko
המקום לשתף ולהקשיב מהלב על התנסויות מעולמנו ככבדי שמיעה או חירשים ועל החיים בכלל
מערכת abiliko 8/07/2019  

מערכת abiliko
אירוע קיץ של תנועת לינק 20 יעניק כלים לכל אדם המעוניין להתקדם ולהתפתח בשוק העבודה.
מערכת abiliko 8/07/2019  

ממנ אירועים
הזמנה חמה לאמהות ובני משפחה למתמודדים בוגרים נפגעי נפש מוזמנים למפגש יחודי. בואי אמא, לספר מנקודת מבטך על תפקידה ומקומה של האם והמשפחה בתהליך ההתמודדות ועל הבית כמרחב החלמה ומקום של שמחה ונחת. המפגש יתקיים במסגרת "בואי אמא - שיח אמהות מקדמות החלמה" ב"הכרה יוצרת בקריית טבעון".
ממנ אירועים 8/07/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
הסדנה בנושא "מי זה שעומד מולי? – לראות מעבר למחלה" תעסוק בסוגיות האם ניתן להפריד בין האדם למחלה? עם מי אנחנו מנהליםאת השיח? כיצד מתמודדים עם הבלבול והתעתוע? הסדנה מיועדת לבני משפחות למתמודדים בתחום בריאות הנפש. הסדנה תתקיים בשלוחת יה"ל בפתח תקווה.
יה"ל - עמותת... 5/07/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מרכז משפחות יה"ל בחדרה פותח קבוצה חדשה במרכז - קבוצת מיינדפולנס. מיידפולנס = קשב, קשיבות ומודעות קשובה. הקבוצה תתקיים ביה"ל חדרה.
יה"ל - עמותת... 4/07/2019  


למעלה