יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

נושאים בקהילה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

נושאים אחרונים בקהילה:


elisaban
בני נוער בישראל עלולים למצוא את עצמם בהפרש של מספר חודשים במקומות שונים לגמרי בחייהם - בגיל 18, עם תום הבגרויות, הם יהיו במקרים רבים בתקופה נטולת דאגות, של בילויים והנאות וחודשים לא רבים לאחר מכן, כחיילים, הם עלולים למצוא את עצמם חלק מסיטואציות קשות ומורכבות ואף להיות עדים למותם של חבריהם בשדה...
elisaban 15/04/2019 |  אין תגובות לפוסט

הבית של רונית
כל מי שנמצא בסביבתו של אדם עם צרכים מיוחדים יודע שחופשות ארוכות גורמות לאנשים מיוחדים ללכת לאיבוד. כל מה שהם מכירים בחיי היום-יום, המסגרת הרגילה שלהם בעבודה, בבית, במסגרת הדיור, וכל העיסוקים השגרתיים - כל אלה מקבלים תפנית "חגיגית", אחרת. נפתח חופש של זמן ומרחב, וזה לעתים מבלבל ומעיק. חופשות הן...
הבית של רונית 15/04/2019 |  אין תגובות לפוסט

מערכת abiliko
חוסר נגישות משפיע על החיים שלנו והוא יכול להתבטא באינספור דרכים ברחוב, בתחבורה הציבורית, בחינוך, בשירותי הרפואה ובצפייה בטלוויזיה. הוא מונע מאנשים לחיות את חייהם באופן מלא ופוגע בהם כאזרחים. קמפיין רשת #חוסרנגישותזה מציף חוויות, קשיים ותסכולים הנגרמים בשל חוסר נגישות ומנסה להביא לשינוי מודעות.
מערכת abiliko 14/04/2019  

מערכת abiliko
מיזם בשם Wear Your Meds מנסה לשנות סטיגמות ולהסיר את מחסום הבושה שמתלווה לנטילת תרופות פסיכיאטריות על ידי ענידת סיכות עם שמות התרופות.
מערכת abiliko 13/04/2019  

ממנ אירועים
הקורס יסביר את מבנה החוק, את הגישות העומדות ביסודו, ואת הדרכים לתיקון הקלקלות הקיימות בחוק. המפגשים יתקיימו אחת לשבועיים בתל אביב בחסות עמותת לשמ"ה. אשפוז כפוי הינו אחת הצורות הקשות והחמורות של פגיעה בזכויות הפרט לחירות ולכבוד. פגיעתו הרעה של האשפוז הכפוי נמשכת שנים לאחר שהאשפוז התרחש, כטראומה מתמשכת. אשפוז כפוי פוגע בפרט גם כחרב מתהפכת מעל לראשו של מי שאושפז פעם אחת וחי בחשש מאשפוז נוסף.
ממנ אירועים 13/04/2019  

ממנ אירועים
הרצאה מרתקת מפי עינת שמל, זמרת ויוצרת אשר מספרת את סיפור חייה לצד בעלה אור המתמודד עם הפרעה דו קוטבית (מאניה דפרסיה). ההרצאה תתקיים ב"קפה טוב" בלוד.
ממנ אירועים 11/04/2019  

מערכת abiliko
שמאל או ימין, בעד או נגד - יש דברים שמוסכמים על כולם. צעירי וצעירות תנועת לינק 20 יוצאים במסר חשוב - בואו נשנה את השיח, מוגבלות היא לא קללה.
מערכת abiliko 11/04/2019  

ממנ מודעות
קורס חדש וייחודי בביה"ס לשיקום - מבוא לפסיכיאטריה: מחלות, תרופות והשפעותיהן.הקורס מיועד לכל המעונין בידע בסיסי ועדכני באפיוני והשפעות מחלות הנפש וכולל למידה בנושאי בסיס בפסיכיאטריה, יום סיור לימודי במחלקה באחד המרכזים לבריאות הנפש, למידה בנושאי שיקום קהילתי. הקורס יתקיים בקריית אונו, באר שבע וחיפה.
ממנ מודעות 10/04/2019  

ממנ אירועים
ההרצאה תעסוק בנושא בניית זהות של צעירים בבריאות הנפש, הקשיים והאתגרים של מתמודדים צעירים, עקרונות מנחים בתהליך השיקום ומושגים של החלמה בבריאות הנפש. ההרצאה תתקיים במילם נתניה.
ממנ אירועים 10/04/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
משפחות, מתמודדים ואנשי מקצוע בבריאות הנפש, מרכז יה"ל חדרה שמח להזמין בני משפחות, מתמודדים ואנשי מקצוע בבריאות הנפש ליום עיון: "מעבר למילים" - התמודדות עם אתגרים במשפחה בדרכים יצירתיות. יום העיון יתקיים בחדרה.
יה"ל - עמותת... 10/04/2019  


למעלה