יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

נושאים בקהילה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

נושאים אחרונים בקהילה:יה“ל - עמותת איכות בשיקום
ביום העיון יוצגו שיתופי פעולה מנקודות מבט שונות בליווי סיפורים אישיים, מופע פלייבק וסדנאות. יום העיון בליווי והנחיה של בני משפחות ע"י מרכז יה"ל אשדוד ומיועד לבני משפחות, מתמודדים ואנשי מקצוע.
יה"ל - עמותת... 12/06/2018  

משפחות בריאות הנפש
עמותת משפחות-בריאות-הנפש פועלת בכל רחבי הארץ למען משפחות אשר יש בהן נכה/ת נפש. העמותה פועלת בשלושה תחומים: עזרה וליווי למשפחות (משפחה מסייעת למשפחה), ייצוג של המשפחה במוסדות מטפלים שונים (לדוגמא: בתי החולים הפסיכיאטרים) ועבודת סינגור וייצוג כלפי קובעי מדיניות.
משפחות בריאות... 11/06/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
צוות וחברות ועד יה"ל שמח להזמין בני משפחות של מתמודדים לצאת מהשגרה ולהצטרף לחוויה מיוחדת בשבילכם.
יה"ל - עמותת... 11/06/2018  

עוצמה - פורום משפחות
שלום רב, צוותי הפעולה השונים של עוצמה מוסיפים לפעול, ללא הרף, בפעילות לובי וסנגור לקידום ענייניהם של המתמודדים ובני משפחותיהם. אנו שמחים לשלוח אליך עדכון ובו דיווח על פעילויות בהם "עוצמה" נטלה חלק בחודש מאי. עדכון זה עוסק בנושאים הבאים:   1. שיקום בתעסוקה 2. יוזמת משרד...
עוצמה - פורום... 10/06/2018 |  אין תגובות לפוסט

דני גרמייז
  יש לי מחשבות על הסרטון הזה והדומים לו. אני לא מצליח לנסח במילים את המחשבות המדויקות, אז סלחו לי אם זה יוצא קצת עקום. המעלון הזה הוא פתרון מעניין בהחלט. כשאין ברירה אחרת. עם זאת, אני בדעה שכשמדובר בשטחים ציבוריים המשרתים אלפי אנשים, ההנגשה צריכה להיות, עד כמה שאפשר, פחות...
דני גרמייז 10/06/2018 |  אין תגובות לפוסט

מערכת abiliko
מה עושים כשהילד שלך סובל מתסמינים שלא עונים לאף הגדרה והמומחים פשוט לא יודעים מה יש לו? אתה צריך להפוך למומחה מטעם עצמך.
מערכת abiliko 8/06/2018  

מערכת abiliko
אם אתם לוקים במחלה וממשיכים לעבוד, ייתכן שאתם זכאים לפטור ממס הכנסה. הנה מה שצריך לדעת.
מערכת abiliko 7/06/2018  

בפסטיבל השנתי בירושלים מאות אומנים עם מוגבלות מאתגרים את הסטיגמה ומכריזים: "אל תכירו אותנו רק בגלל המוגבלות שלנו, אלא פשוט דרך האומנות שבתוכנו".
7/06/2018  למעלה