יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

נושאים בקהילה
הוסף דיון לקהילה

כדי להוסיף דיון ולהגיב, עליך להיות חבר באתר

נושאים אחרונים בקהילה:


ממנ אירועים
מה זה אומר להיות בן משפחה למתמודד עם מגבלה נפשית? איך משפחה יכולה להשפיע על תהליכי שיקום והחלמה? מתנ״ס יוספטל בשיתוף תכנית עמיתים, קהילה נגישה ומרכז יה״ל מזמינים אתכם להקרנה של הסרט 'אבא שלי' ולשיחה מיוחדת במינה עם היוצרת שלי וסרמן על הסיפור של התמודדות בעיניי ילדה בת עשר עם המניה-דיפרסיה של אביה. יום רבעי 29.5.19 במתנ״ס יוספטל, קהילת יוסטון 3 פ״ת. תכנית עמיתים - חושבים אחרת החברה למתנ"סים הארצית
ממנ אירועים אתמול 08:28  

ממנ מודעות
להכוונה, הדרכה ועזרה לאנשים המתמודדים עם מחלת נפש
ממנ מודעות 20/05/2019  

ממנ מודעות
הצעה לעובד/ת משפחות איש/ת מקצוע טיפולי/ת למרכז המשפחות "יחד" מבית ידיד נפש המלווה משפחות בבריאות הנפש לצוות קטן, איכותי ומשפחתי.
ממנ מודעות 20/05/2019  

ממנ מודעות
העבודה בליווי מקצועי בתהליך שיקום של נפגעי נפש
ממנ מודעות 20/05/2019  

ממנ אירועים
הנופש השלישי של מרכז "יחד" - "ידיד נפש" לבני משפחות יוצא לדרך. בסימן "יחד שותפים לתקווה". הנופש יתקיים במלון יערים, מעלה החמישה.
ממנ אירועים 13/05/2019  

אול מד
  ס', אישה כבת 44, נפצעה כתוצאה מנפילה – שבר פריקה של הכתף עם חסימת כלי דם ונזק עצבי כשנה וחצי לאחר האירוע, סובלת מכאבים כרוניים ביד שמאל, חולשה יחסית, נימול והירדמות של היד, קושי במאמצים ובתפקודי ה-.ADL לאחר נפילה בחדר מדרגות, אשר גרמה לשבר פריקה של הכתף משמאל, כשלכך מתלווה...
אול מד 12/05/2019 |  אין תגובות לפוסט

ממנ אירועים
יום העיון נערך ע"י מילם ירושלים ויתקיים בירושלים.
ממנ אירועים 12/05/2019  

יספר“א
במפגש יוצג תחום המיינדפולנס מהזוית של בריאות נפשית, יציבות, וניהול עצמי במאה ה-21. מה המנגנונים הפסיכולוגיים שגורמים למיינדפולנס להיות יעיל דווקא בתקופה הזו, ובמיוחד אל מול הקצב והטכנולוגיה שמשפיעים על החיים שלנו? האסיפה תתקיים בתל אביב.
יספר"א 8/05/2019  

יספר“א
אורחת הכנס, ד"ר פטרישיה דיגן אחת הדמויות הבולטות ביותר בעולם בתחום בריאות הנפש בעשורים האחרונים, מחלוצות תנועת ההחלמה המהווה סמל להתמודדות נפשית, מנהיגות ואחריות חברתית. ד"ר דיגן מובילה כיום את תחום הרפואה האישית (Personal Medicine) ומפתחת טכנולוגיות התומכות בקבלת החלטות משותפת בפסיכו-פרמקולוגיה (Common Ground)
יספר"א 8/05/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
חדש במרכז יה"ל בראשון לציון : קבוצת יצירה ומדיטציה. מרחב קבוצתי מאפשר המשלב התנסויות חווייתיות מעולמות המדיטציה, התנועה והיצירה להעמקת השיח הפנימי והבין-אישי, שכלול יכולות ורכישת כלים מעשיים להתמודדות עם האתגרים שהחיים מזמנים לנו.מפגשי הקבוצה יתקיימו בראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 8/05/2019  


למעלה