יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

הוראה מתקנת מיסודי ועד הבגרות


נשיא טכנולוגיות מתוך הבלוג של נשיא טכנולוגיות 

מטרתם של שיעורי הוראה מתקנת הנה לשפר את הישגי התלמיד על ידי תיקון שגיאות הקיימות בדרכי פעולתו, שגיאות שמקורן בהפנמה שגויה של דרכי למידה קודמות, אשר לא התאימו לו.

מקובל לחשוב כי עיקרה של ההוראה המתקנת מרוכזת ברמת כיתות היסוד. זאת משום ששילוב דרכי הוראה מתקנת נעשה לרוב בבתי הספר היסודיים. אולם הווה אומר כי אף פעם לא מאוחר לתקן, וכי ההוראה המתקנת מועילה באותה מידה גם לתלמידי חט"ב ותיכון ואף לבני גילאים מבוגרים יותר. 

המחלקה להוראה מתקנת של "בגרות בקלות" מציעה חבילות שיעורים פרטיים והוראה מתקנת בכל המקצועות ובכל הרמות מהיסודי עד הבגרות. השיעורים מתבצעים באופן פרטני או בקבוצות קטנות- עד 5 תלמידים.

השיעורים מועברים על ידי מורים מנוסים, שהוכשרו ללמד על פי שיטת לימוד ייחודית של "בגרות בקלות", המשלבת יחס אישי והקניית אסטרטגיות למידה יעילות לכל תלמיד. שיטת הלימוד מתבססת על שלושה שלבים. תחילה מתבצע ראיון ואיסוף מידע רלוונטי כגון אבחונים, על סמך נתונים אלה נבנית תכנית עבודה פרטנית, המותאמת לצרכיו האישיים של התלמיד. לאורך כל תהליך ההוראה מתבצע מעקב ובדיקה שיטתיים אחר התקדמות התלמיד.

השיעורים מועברים באווירה נעימה ותומכת בבית המורה או בבית הספר. נוסף להעברת התכנים, בשיעורים הפרטיים של בגרות בקלות זוכה התלמיד לחוויית למידה ייחודית, המעוררת בו רצון להשתפר ולהצליח.

למידע נוסף לחצו כאן: http://www.bagrut-kal.co.il/ 


תגובות
אין תגובות לפוסט

למעלה