יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

להוציא 100 בבגרות באזרחות


נשיא טכנולוגיות מתוך הבלוג של נשיא טכנולוגיותמקצוע האזרחות הינו אחד ממקצועות החובה, אשר בלעדיו לא תוכלו להיות זכאים לתעודת הבגרות. לכאורה, מדובר במקצוע קל יחסית, בהיקף של שתי יחידות לימוד בלבד. הנתונים מלמדים כי הממוצע הארצי בבחינות הבגרות באזרחות הוא 63 ואחוז הנכשלים הוא הגבוה בין כל מקצועות הבגרות. מה הסיבה לכך?

חומר הלימוד באזרחות כולל נושאים העוסקים במבנה השלטון ומעמד הממשלה, במשטר הדמוקרטי, בחוק וחוקה, בשיטת הבחירות לכנסת, בנושא זכויות האדם ועוד. במהלך לימוד מקצוע זה מתמודד התלמיד עם מספר רב של מילים ומונחים, שאינם מוכרים למי שאינו מתעניין בפוליטיקה בדרך כלל. כמו כן, מן התלמיד נדרשות מיומנויות למידה ייחודיות.
 

חשוב עוד לציין, שנבחנים אקסטרנים יוכלו לסיים את חובת ההיבחנות במקצוע אזרחות בהיקף של 1 יח"ל עד למועד חורף תשע"ב (2012) כולל. החל ממועד קיץ תשע"ב (2012) יחויבו כלל הנבחנים האקסטרנים להיבחן בהיקף של 2 יח"ל באזרחות.

ההצלחה בבחינת בגרות זו מותנית ברכישת טכניקת למידה נכונה והפנמת מילים ומונחים חדשים. קבוצת לימוד קטנה ומורה צמוד, המעניק יחס אישי בכל רגע, מהווים יתרון משמעותי להצלחה בכל מקצועות הבגרות בכלל ובלימוד האזרחות בפרט. בגרות בקלות, בית הספר להכנה לבגרות מקבוצת נשיא טכנולוגיות, לוקח אותך צעד אחד קדימה ומציע את הפיתרון

הכנה לבגרות ב"בגרות בקלות" מתבצעת בקבוצות קטנות במיוחד (3-5 תלמידים בכיתה).  ל"בגרות בקלות" שיטת לימוד ייחודית, הכוללת הקניית אסטרטגיות למידה ויחס אישי לכל תלמיד. השיטה יעילה במיוחד לתלמידים בעלי לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז. המורים הם בעלי ניסיון רב בהכנה לבגרות, והחומר בשיעורים מועבר בצורה ידידותית ונעימה, תוך התאמת דרכי הוראה ייחודיים לכל תלמיד.

לבית הספר "בגרות בקלות" 22 שנות ניסיון בהגשה לבגרות ומאות תלמידים ובוגרים מרוצים

 


תגובות
אין תגובות לפוסט

למעלה