אורנה לביא


 
ריטה כהן-וולף
דני גרמייז
לימור  רייז
אמיר  טל
טלי  מאיר
ליאור  יואל
רעות דלת פתוחה
איל שחל

קצת עלי

אני נכה כתוצאה משתי תאונות דרכים, ובין השאר נכה נוירו-פסיכולוגית. בין השאר זה מתבטא בפגיעה בזיכרון. כמו"כ אני נכה נפשית באופן מולד, שהתפתח בהשפעות סביבתיות. זה מתבטא בקשיי למידה ובקשיי תקשורת עם הזולת (שני מאפיינים שתוגברו כאשר נפצעתי, בעקבות הפגיעה הנוירו-פסיכולוגית בזיכרון). כמו כן אני אמנית.
לאחר התאונה השניה, במהלך אשפוזי בבית לוינשטיין, נתבקשתי ע"י הצוות לשלב את הטיפול העצמי שלי בעזרה לצוות לטפל גם בחולים אחרים - מה שהתברר כמסייע גם לטיפול שלי בעצמי, אבל בעיקר כמסייע לצוות בטיפול בחולים רבים ובתחומים שונים. בעיקר בתחום הנפשי ובשילוב בין התחומים הנפשיים והפיזיים.
כיום רבים הם הפונים אלי ומקבלים את הסיוע שלי, אם כי אינני מוכשרת באופן רשמי. אני ממשיכה ללמוד. אני מתרכזת ברבים מתחומי הריפוי באמנות, בעזרת בעלי חיים ובשילוב בין התחומים. כאמור - בכיוונים הנפשיים, הפיזיים ובשילוב ביניהם. אינני דורשת תשלום, אך אלו היכולים - אני ממליצה להם לתרום למי שהם בוחרים. הם יכולים לתרום גם לי.

תחומי התעניינות

אוטיזם, נכויות פיזיות, קשב וריכוז, בריאות הנפש, פיגור שכלי, ליקויי למידה, מיניותפעילות אחרונה באתר

אורנה לביא

שלום מר אריה סעדה. אני נכה 75%, ויש לי אפוטרופסית מכיוון שמשרד הביטחון אינו מוכן לתת לי את התגמולים להם אני זקוקה, אלא אם אהיה בת למשפחה שכולה (מה שאני אכן) ש\"איננה יכולה לנהל את חייה" - כלומר, נתונה לשליטתו/ה של אפוטרופוס. עלי לציין כאן שבלי קשר לכך, אני מקבלת מביטוח לאומי, בנוסף לכך, גם קצבת...   המשך

אורנה לביא 22/10/2010 |  תשובה אחת


אורנה לביא

למעלה