נילי ריימונד


 
טלי  מאיר
nirs
ריטה כהן-וולף
דני גרמייז
לימור  רייז
ליאור  יואל

קצת עלי

אני בעלת תואר שני בניהול מלכ"רים (האוניברסיטה העברית), ובעלת תואר ראשון כעובדת קהילתית. בנוסף, הוסמכתי ע"י מכון נאמן בטכניון כמגשרת וע"י מכון כישורים בשיתוף האוניברסיטה העברית כמאמנת אישית. בכל התחומים הללו צברתי במהלך השנים ניסיון מעשי רב בעבודתי עם קהלים שונים, הן במגזר הפרטי והן בזה הציבורי.
מעבר להכשרה והניסיון המקצועי הרב שצברתי, אני משמשת בהתנדבות מזה מספר שנים, החל מהכנסת ה-17 כרכזת השדולה בכנסת למען אנשים עם מוגבלות, בראשה עמד ח"כ רן כהן ואף משמשת כיועצת לח"כ אילן גילאון בנושא זה. בתפקידי זה אף הייתי שותפה למספר מהלכים הנוגעים לחקיקה ישירה בדבר זכויותיהם של אנשים בעלי צרכים מיוחדים.
ניסיוני הרב בתחום העוסק באנשים עם מוגבלות, הן על רקע אישי והן על רקע ציבורי, אפשרו לי במהלך השנים היכרות מעמיקה עם מערכות הסיוע והרווחה ושאר הרשויות העוסקות בתחום, כמו גם עם בעלי תפקידים מרכזיים האמונים על קבלת ההחלטות בוועדות השונות. בנוסף, מכורח המציאות רכשתי גם הבנה מעמיקה של כל הזכויות להן זכאית משפחה המטופלת בבן משפחה בעל צרכים מיוחדים.
כל זאת ובשילוב עם כישוריי וניסיוני המצטבר כעובדת קהילתית, מגשרת ומאמנת, הביאו אותי להחלטה להציע למשפחות או ליחידים בעלי צרכים מיוחדים והזקוקים לסיוע, ליווי ויעוץ בהתמודדות היומיומית הלא פשוטה אותה חווים הן בעלי הצרכים המיוחדים והן בני משפחותיהם.
הייעוץ והעזרה אותם אני מציעה הם בתחומים הבאים:
1. הכוונה ויעוץ בכל הקשור לבחירת הגורם המטפל ולמציאת דיור חוץ ביתי מתאים שיענה על צרכי בעל הצרכים המיוחדים ומשפחתו
2. ייצוג זכויות אל מול הרשויות השונות והממסד
3. ליווי בתהליכי מיצוי זכויות
4. יצירת אופק אישי חברתי ותעסוקתי לבעל המוגבלות

תחומי התעניינות

אוטיזם, נכויות פיזיות, קשב וריכוז, פיגור שכלי, ליקויי למידה



נילי ריימונד

למעלה