יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

"יוצרים באהבה"...עם שותפים לדרך :)


סיגל שרעבי מתוך הבלוג של סיגל שרעבישלום לכולם,

שמי סיגל ואני אחות תאומה וגאה לבחור מדהים עם פיגור שיכלי. 
"סגרתי מעגל"... שנפתח בעצם... לפני 42 שנה, ביום בו הגחנו אל אוויר העולם...בשעה טובה ! 
סגירת המעגל באה לידי ביטוי בבחירת הייעוד שלי בחיים כאשר החלטתי ללמוד לימודי ח"מ ולא שום מקצוע אחר שיביא לי תהילה, יותר כסף, סטטוס קצת אחר, תנאים, וכו'....

אני חיה את חיי במלואם לצד התפקידים שאני בוחרת לעשות ולממש בחיי.

ולפי מילות השיר : מתוך עולמות שבורים היא צומחת"..... אולי השיר נכתב גם עליי...בתחושה שלי, ביכולת שלי להזדהות עימו... גדלתי, בגרתי, צמחתי, צומחת, אהבתי, אוהבת את התחום של עולם הצרכים המיוחדים או איך שאני קוראת לו אנשים מיוחדים באמת :)

אמרתי צומחת...מתכוונת להמשיך ולחיות במלוא ההוויה שלי, מתוך מקום אמיתי שיפעל כל חיי ללא לאות לכבד ולחיות בהלימה לערכיי הבלתי מתפשרים ביחס לכל סוגיית קבלת השונה.

אני שגדלתי ובמשפחתי אח בעל מוגבלות יודעת היטב שהחיים לעיתים מזמנים לנו קשיים, אך מכל קושי ניתן לצמוח, זו בהחלט אמירה, שאני פועלת לאורה ומשתדלת לממשה. עבור אחי, אבור אחרים בעלי מוגבלויות, הלא  הסטטיסטיקה מדברת כי בארצנו..הקטנה.. 1:5 בהסתברות זו הוא אדם בעל מוגבלות כלשהי...על הרצף... אז מי אנחנו כחברה שלא נהיה מחוייבים למכלול האוכלוסיות, למכלול השונוות הקיימת באופן מולד, אובייקטיבי, רפואי, או מוגבלות משנית שחלה פתאם, הלא החיים חזקים מאיתנו, הם לא תמיד צפויים, ועם זה צריך וניתן לנצח !

אני גאה ומאושרת, לחיות ולהיות נוכחת במלוא הוויתי כשאני פועלת ועוסקת מתוך הייעוד שלי. על כן, בחרתי באמונה שלמה לעסוק בתחום ולהמשיך ולהתמקצע בו.
עסקתי ופעלתי במגוון תפקידים בתחום החינוך המיוחד ביניהם ניהול, חינוך וייזום פרוייקטים אני מרגישה כי זהו "הבית" השני שלי !
אני עובדת שנים ויוצרת תהליכים מרתקים של העצמה, קידום ושילוב אופטימלי, איש איש בהלימה לצרכיו וליכולותיו, עם מגוון אוכלוסיות
של אנשים בעלי צרכים מיוחדים. פיגור שיכלי, אוטיזם, אספרגר, בעיות התנהגות על הרצף...של ADHD, ADD
 
אני מאמינה בחשיבות יצירת עולם, הפועל מתוך ערכי ליבה של
אהבה ואנושיות
כבוד לאחר, אחריות ומעורבות בקהילה. 

אני מממשת בכל רגע נתון את האימרה החכמה של אלברט אינשטיין : "מה שיוצא מהלב והנשמה, נכנס אל הלב והנשמה, זה הסוד" :)

גאה ונרגשת לשתף,... להביא אליכם במלוא נוכחותי, את המיזם של חיי, את המופע המרגש, האותנטי, המיוחד שאני מביאה בימים אלו לעולם... עם יצירה משותפת של אנשים מקסימים, שותפיי לדרכי המקצועית

ועם אנשים מיוחדים על במה אחת, כולנו יחד, בגאוה, עם ראש מורם, המבשר אופטימיות, יכולות, כוחו, שהכל אפשרי... שהשמיים הם רק השמיים .....:)

יחד על אותה במה אחת, יהיו שזורים כמארג חברתי "מנצח", אמיתי, רגיש ונוגע...... סיפורי חיים שונים של חיים, של הוויה, של משברים, של שמחות, של תובנות, של חיים מלאים המאפשרים לכולנו - בהיותנו בני אדם מכלול ערכים כדוגמת...

מימוש הזכויות לביטוי עצמי, כבוד הדדי, נתינה, סבלנות וסובלנות הדדית , בחירה ושיוויון הזדמנויות.... אשמח שאתה או את - תקחו חלק , יחד נוכל להשיג הרבה יותר... "הלא השלם הוא יותר מסך כל חלקיו"! עכשיו הזמן - נותר רק לבחור זאת !!!

אז אם היצירה שבכם גלויה או אולי חבויה, וזה ממש בסדר... :)

או שאולי אם נרחיב אפשרויות והתבוננות... היא גם וגם...

שלכם,

סיגל -יוצרת "מיזם מרגש במיוחד" ,

052-3528705

עם שותפים מיוחדים לדרך.. ולמסע.. יולי -  2010

 

 


תגובות
5.
תודה רבה טלי. (לת)
סיגל שרעבי   12.07.10 | 17:35
אני אכתוב בשמחה ובכיף, אשתף ואעלה תיעוד לכל התהליך...המרגש של כולנו :)
4.
שיהיה בהצלחה! (לת)
טלי מאיר   11.07.10 | 21:20
את מוזמנת לכתוב לי ל- talymeir@gmail.com

טלי
3.
היי סיגל, שיהיה לנו בהצלחה :-) (לת)
סיגל1   11.07.10 | 19:44
2.
מיזם מרגש במיוחד - "יוצרים באהבה" (לת)
סיגל שרעבי   09.07.10 | 17:59
טלי שלום,
ראשית שמחה על פנייתך והתעניינותך במיזם שאני מקימה.
אני אחות לאומה לבחור עם פיגור, מאז ומתמיד מתחברת לנושא של שילוב ונורמליזאציה עבור ובשביל פיתוח איכות חיים לאנשים בעלי צרכים מיוחדים.
מתוך זאת, בימים אלו החלטתי על יציאה לדרך...למעין מסע של סיפור חיי, באופן הכי מרגש ואותנטי, בעודו מתחבר עם סיפורי חיים נוספים של אנשים שהם שותפיי המדהימים לדרך. בשלב זה, אני עדיין עמלה בגיוס של אנשים טובים, שקרובים לעולם המיוחד או שלא בהכרח... אין זה חשוב, על מנת להביא משהו ייחודי בתחום אומנויות הבמה. התוצר הוא מופע, שירה, ריקוד, תיפוף, הרכבים מוסיקליים שונים... מגוון של יצירה, מרגשת , מקרבת, מאפשרת ונוגעת על במה אחת, מופע שיוצג בכל הארץ.. לאט לאט, עם הרבה אמונה, חשיפה ויחסי ציבור וושיווק נכון שלנו צוות ההיגוי אשר נבנה על ידי בקפידה בימים אלו ממש.
על במת המופע, אנו נציג חשיפה אדירה וזרקור על האנשים המיוחדים בכל ארוע בשילובים ומיזוגים חדשים ומרתקיםמחדש... בקונספט שבו בכל מופע יועלו על במה אנשים רגילים עם אנשים מיוחדים וכל פעם עם אוכלוסיה אחרת.. או בשילוב יצירתי שונה, הכל פתוח ואפשרי, זה מה שיפה בכך, לדעתי.
לשם הרמת מופע גדול עם חזון עצום וגדול שכזה.. אני קוראת לאנשים שמוכנים לתרום ממרצם, מיכולותיהם השונות, לבוא ולהירתם עימנו על מנת להצליח בגדול.
אני אשמח להיעזר בך וביכולותייך המקצועיות.
אם תהיי מעוניינת אשמח לשלוח עבורך, פרופיל מקיף יותר של סיפור חיי.
לצורך זה כיתבי לי את המייל שלך ואשיבו עם קובץ doc.
אני מאחלת לך שבת נעימה,
להשתמע רק בטוב !
סיגל
052-3528705
mmmss2010@gmail.com
1.
ברוכה הבאה לקהילה (לת)
טלי מאיר   08.07.10 | 23:34
המיזם מעניין ומסקרן. במה מדובר? תוכלי להרחיב?
טלי

למעלה