אביתר מיכאליס


 
לימור  רייז
אמיר  טל
ליאור  יואל
ריטה כהן-וולף

קצת עלי

אני פסיכולוג קליני בכיר, רישוי משרד הבריאות - 4267
מדריך מוסמך בפסיכותרפיה ופסיכודיאגנוסטיקה
מומחה לילדים נוער ומבוגרים
פסיכולוג ראשי ב"לטיף" - מרפאה לבריאות הנפש לילדים ונוער באום-אל פאחם
פסיכולוג ראשי ומנהל מקצועי ב"בית הרך" - מרכז טיפולי רב-תחומי לילדים נוער ומבוגרים בקבוץ דליה

בנוסף למומחיותי העיקרית כפסיכולוג קליני אני מומחה ל-coaching אישי וניהולי (לימודים בטכניון, חבר איק"א). כמו-כן התמחיתי במתן חוות דעת משפטיות בתחם הפסיכולוגי.

בעבודתי אני מדריך פסיכולוגים ותרפיסטים, מטפל ונותן הדרכה וייעוץ להורים, עושה אבחונים פסיכולוגים לילדים ונוער עם קשיים מורכבים, הכוללים: בעיות התפתחותיות, נכויות תורשתיות, מחלות שונות, בעיות קשב וריכוז ולקויות למידה מורכבות. ונותן הדרכה להורים ולמערכות חינוך לגבי שילוב ילדים אלו. עושה אבחונים לצורך מתן חוות דעת משפטיות.

את "הבית הרך" - מרכז הטיפולי הרב -תחומי לילדים נוער ומבוגרים, הקמתי יחד עם אשתי לפני כ-9 שנים. ב"בית הרך" יש צוות מקצועי רב-תחומי. אנחנו מטפלים בילדים מגיל שנתיים ועד לקשישים בני 90 ומעלה. בצוות של "הבית הרך" עובדים פסיכולוגים, תרפיסטים בהבעה ויצירה ותנועה, מרפאה בעיסוק, מומחה לרפואה סינית, מומחית ללקויות למידה. אנו מטפלים בבטיפולים משולבים במגוון רחב של בעיות רגשיות נפשיות של ילדים ונוער, בילדים ומבוגרים החולים במחלות ניווניות וטרמינליות קשות (כמו: פרקינסון, ALS, טרשת נפוצה, סרטן, ועוד), בילדים עם הפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה ועוד.

אשמח לייעץ במידת יכולתי.
אתם מוזמנים להתקשר דרך המיילים

תחומי התעניינות

קשב וריכוז, בריאות הנפש, ליקויי למידה


פוסטים אחרונים

אבחון הפרעות קשב וריכוז – ADD/ADHD לילדים

הפרעת הקשב מלווה את הסובלים ממנה לאורך כל החיים. חשוב לאבחן אותה מוקדם ולטפל במכלול הגורמים המשפיעים עליה. מקובל היום לחשוב, כי התפתחות הפרעת קשב אינה מבוססת על גורם בודד אלא על מכלול גורמים ביולוגיים (נוירולוגיים – אורגאניים)  ופסיכו-סוציאליים, המעצבים במסלול סופי משותף את התסמונת... המשך
30/05/2010


פוסטים קודמים


אביתר מיכאליס

למעלה