קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


חדשות בבריאות הנפש


מערכת ממ“נ
נוהל עבודה עם משפחות של מטופלים באשפוז פסיכיאטרי הינו ייחודי וחסר תקדים, הוא מעגן את זכות המשפחה להיות מעורבת בטיפול בקרובם באשפוז הפסיכיאטרי ואת הזכאות לקבלת תמיכה עבור עצמם במהלך האשפוז. הנוהל מנחה את הצוותים הרב מקצועיים במרכזים לבריאות הנפש ובחטיבות הפסיכיאטריות בבתי החולים הכלליים על אופן שיתוף המשפחה בתהליך הטיפול.
מערכת ממ"נ 20/03/2017  

מערכת ממ“נ
המעבדה לטוקסיקולוגיה, פרמקולוגיה ופרמקוגנטיקה בקריה הרפואית רמב"ם החלה, לראשונה בארץ, לבצע בדיקות לניטור רמת Clozapine (לפונקס) בפלסמה. Clozapine (לפונקס) שייכת למשפחת ה- tricyclic dibenzodiazepine ומשמשת לטיפול בהפרעות פסיכוטיות. ניטור רמת ה - Clozapine (לפונקס) בפלסמה משפרת את סיכויי הצלחת הטיפול וממזערת תופעות הלוואי.
מערכת ממ"נ 19/02/2017  

מערכת ממ“נ
מנהל המחלקה לבריאות הנפש 'מרבה דעת' של בית הרפואה 'מעייני הישועה', פרופסור ישראל שטראוס מספר על המהפכה האדירה בהקמת המחלקה – "גם מבחינת הצוות הרפואי וגם מבחינת התנאים הפיזיים – אין משהו שמתקרב בכלל למה שיש פה. זה כמו מלון חמשה כוכבים".
מערכת ממ"נ 9/02/2017  

מערכת ממ“נ
עמותת "בזכות" וסדנאות הבית – בית הספר לכתיבה של אשכול נבו ואורית גידלי מזמינים אתכם לכתוב את הסיפור שלכם על המאבק של אנשים עם מוגבלות בישראל לשוויון.
מערכת ממ"נ 7/02/2017  

מערכת ממ“נ
הדיון בנושא התקיים בוועדת העבודה, הרווחה והבריאות בכנסת ב-16.1.2017
מערכת ממ"נ 21/01/2017  

מערכת ממ“נ
הנגשת צדק הוא מקצוע חדש. תפקידו של מנגיש הצדק להתאים את הליך ביצוע ובירור הצדק בחקירות במשטרה ובדיונים בבתי המשפט, בערכאות שיפוטיות ומעין שיפוטיות, עבור אנשים עם מוגבלות כדי שיוכלו להשתתף בו ולהביא לעשיית צדק בעניינם.
מערכת ממ"נ 14/01/2017  

מערכת ממ“נ
הפרויקט מתקיים בשיתוף "עמיתים" בחיפה.
מערכת ממ"נ 12/01/2017  

מערכת ממ“נ
מתמודדים עם בן משפחה נפגע נפש ? עולות לכם שאלות משפטיות ? תוכלו לפנות למרכזי היעוץ של "עזר מציון" בבני ברק ובירושלים.
מערכת ממ"נ 11/01/2017  


מערכת ממ“נ
חולם על קריירה בתחום טכנולוגי מבטיח ? זו ההזדמנות שלך >> עמותת ITWORKS משיקה קורס טכנולוגי נוסף של בדיקות תוכנה עבור אנשים עם מוגבלויות.
מערכת ממ"נ 5/01/2017  

למעלה