יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


מערכת abiliko
לקראת הפסטיגל השנה בחרו המארגנים לצאת בקמפיין חיובי לשינוי עמדות, לקבלת האחר ולשוויון, כשאחד המשתתפים הוא שי ברביבי, כדורסלן ממרכז הספורט איל"ן המקדם את המודעות לספורט הפראלימפי ולשוויון אנשים עם מוגבלות.
מערכת abiliko 17/10/2018  

מערכת ממ“נ
למרכז "יחד" באשקלון, מרכז למשפחות המתמודדות עם בן/בת בבריאות הנפש דרוש/ה מנהל/ת מרכז.
מערכת ממ"נ 15/10/2018  

מערכת ממ“נ
למרכז "יחד" של "ידיד נפש" דרוש/ה עובד/ת מקצועי/ת לליווי משפחות של מתמודדים בבריאות הנפש. העבודה בשלוחות נתיבות וקרית גת.
מערכת ממ"נ 15/10/2018  

מערכת abiliko
תוכנית ההכשרה משלבת אנשים עם יכולות פיזיות שונות, נכים ולא נכים, ופותחת שער לריקוד משותף. הלימוד מבוסס על מודל ההנחייה המשולבת, שבו צוות המנחים הינו צוות משולב. התוכנית כוללת שיעורי מחול ותנועה לצד השתלמות בהנחיה משולבת ומעניקה הזדמנות להתפתחות אישית ואפשרויות עבודה בתחום.
מערכת abiliko 11/10/2018  

מערכת abiliko
טיפולי השיניים לאנשים עם מוגבלויות נחנכה לפני כחודש ותפעל במחירים מסובסדים
מערכת abiliko 11/10/2018  

מערכת abiliko
השבוע חל יום המודעות לבריאות הנפש והסטטיסטיקה מראה שמדינות העולם עושות מעט מדי כדי לטפל בדיכאון שפוגע במיליוני אנשים. צריך להתחיל לפעול!
מערכת abiliko 11/10/2018  

מערכת abiliko
כשהחל לרוץ בתיכון הרגליים שלו נגררו על האדמה, מה שגרם לו ליפול. כמה שנים אחר כך הוא כבר רץ חצי מרתון, וכעת הוא גם יככב בקמפיינים ופרסומות של NIKE לעודד שבירת מחסומים ספורטיביים, אישיים וחברתיים.
מערכת abiliko 11/10/2018  

ממנ אירועים
יום עיון בנושא אתגרים ומענים בטיפול בטראומה בפריפריה החברתית והגיאוגרפית יתקיים ע"י "בית חם". לאור הביקוש הרב יוקרן במסגרת יום העיון יוקרן בשנית, הסרט "טריפ של חמלה". יום העיון יתקיים בירושלים.
ממנ אירועים 17/11/2018  

מערכת ממ“נ
אנשים עם מוגבלות נפשית נאלצים להתמודד לא רק עם המוגבלות אלא גם עם הסטיגמה סביבה, הנובעת מבורות. הניסיון מלמד שהם יכולים להשתלב בחברה במגוון תפקידים, גם מורכבים. איך ניתן לעשות זאת באופן מוצלח ? הכתבה המלאה ב"כלכליסט" לציון יום בריאות הנפש העולמי. .
מערכת ממ"נ 6/10/2018  

מערכת abiliko
אם המוסדות הרפואיים לא יהיו נגישים, מה כן יהיה?
מערכת abiliko 5/10/2018  

למעלה