קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


חדשות בבריאות הנפש


מערכת ממ“נ
המצוקה של דור המילניום: אחד מכל ארבעה סובל מדיכאון או חרדה ו-150 קטינים מתאבדים כל שנה. יעל אודם | חדשות 2 | פורסם 05/06/17
מערכת ממ"נ 6/06/2017  

מערכת ממ“נ
הספר "מאי-נראות לשותפות", נתיבי התמודדות והחלמה עם מחלה פסיכיאטרית במשפחה נכתב ע"י נעמי הדס לידור וענת שליו.
מערכת ממ"נ 21/07/2017  

מערכת ממ“נ
על דוח הועדה לצמצום קשירות בבתי חולים פסיכיאטריים.המלצה על הקמת ועדה ציבורית לבחינת היבטים מערכתיים רחבים. בנוסף לניתוח הגורמים המיידים הנדרשים לצמצום ההגבלות, הוועדה הצביעה על חוסרים מערכתיים בתחום בריאות הנפש, ועל ליקויים וכשלים שורשיים וארוכי שנים, אשר ההגבלות הן 'קצה הקרחון' שלהם. הוועדה ממליצה על מינוי וועדת המשך ציבורית רב-תחומית שתדון בהיבטים המערכתיים של מערכת בריאות הנפש
מערכת ממ"נ 31/05/2017  

מערכת ממ“נ
תוכן הרצאות ומצגות שהוצגו בכנס המדעי לחקר האובדנות בישראל 2017. הכנס התקיים במאי 2017 בתל אביב.
מערכת ממ"נ 24/05/2017  

מערכת ממ“נ
רן רזניק בכתבה בעיתון "ישראל היום" : ועדה שהקים מנכ"ל משרד הבריאות ממליצה בין השאר לאסור לחלוטין את הקשירות והבידודים של חולי נפש בבתי חולים פסיכיאטריים.
מערכת ממ"נ 21/05/2017  

מערכת ממ“נ
בניין האשפוז החדש בקמפוס כפר שאול של המרכז הירושלמי לבריאות הנפש נחנך ע"י שר הבריאות, הרב יעקב ליצמן.
מערכת ממ"נ 2/04/2017  

מערכת ממ“נ
נוהל עבודה עם משפחות של מטופלים באשפוז פסיכיאטרי הינו ייחודי וחסר תקדים, הוא מעגן את זכות המשפחה להיות מעורבת בטיפול בקרובם באשפוז הפסיכיאטרי ואת הזכאות לקבלת תמיכה עבור עצמם במהלך האשפוז. הנוהל מנחה את הצוותים הרב מקצועיים במרכזים לבריאות הנפש ובחטיבות הפסיכיאטריות בבתי החולים הכלליים על אופן שיתוף המשפחה בתהליך הטיפול.
מערכת ממ"נ 20/03/2017  

מערכת ממ“נ
המעבדה לטוקסיקולוגיה, פרמקולוגיה ופרמקוגנטיקה בקריה הרפואית רמב"ם החלה, לראשונה בארץ, לבצע בדיקות לניטור רמת Clozapine (לפונקס) בפלסמה. Clozapine (לפונקס) שייכת למשפחת ה- tricyclic dibenzodiazepine ומשמשת לטיפול בהפרעות פסיכוטיות. ניטור רמת ה - Clozapine (לפונקס) בפלסמה משפרת את סיכויי הצלחת הטיפול וממזערת תופעות הלוואי.
מערכת ממ"נ 19/02/2017  

מערכת ממ“נ
מנהל המחלקה לבריאות הנפש 'מרבה דעת' של בית הרפואה 'מעייני הישועה', פרופסור ישראל שטראוס מספר על המהפכה האדירה בהקמת המחלקה – "גם מבחינת הצוות הרפואי וגם מבחינת התנאים הפיזיים – אין משהו שמתקרב בכלל למה שיש פה. זה כמו מלון חמשה כוכבים".
מערכת ממ"נ 9/02/2017  

מערכת ממ“נ
עמותת "בזכות" וסדנאות הבית – בית הספר לכתיבה של אשכול נבו ואורית גידלי מזמינים אתכם לכתוב את הסיפור שלכם על המאבק של אנשים עם מוגבלות בישראל לשוויון.
מערכת ממ"נ 7/02/2017  

למעלה