יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


יה“ל - עמותת איכות בשיקום
זוגיות היא אתגר בפני עצמו ההופך מורכב יותר כאשר נוכחת מחלת נפש בחייו של אחד מבני הזוג המשפיעה על הזוגיות והמשפחה כולה. בקבוצה נעסוק במתן כלים ופיתוח שיח רגשי הנותן מקום להתמודדות עם מורכבויות העולות מזוגיות המלווה במחלת נפש. הקבוצה תתקיים במרכז יה"ל בראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 26/10/2018  

ממנ אירועים
שמרו את התאריך !! הכנס יתקיים במלון יערים (סמוך למעלה החמישה). רישום יתחיל בינואר 2019.
ממנ אירועים 26/10/2018  

ממנ אירועים
ערב של שיחה על כתיבה, שיגעון, וכתיבה של שיגעון. מהו הקסם האפל שהשיגעון מהלך עלינו ? האם כתיבה היא דרך לדיאלוג פנימי עם החלקים המשוגעים שבתוכנו, או ניסיון לשנות את המרחב הציבורי ? הערב יתקיים בתל אביב.
ממנ אירועים 26/10/2018  

מערכת abiliko
אימו של רובי, צעיר עם ניוון שרירים, הייתה מותשת מלילות שבהם קמה מספר פעמים לסייע לו להתהפך במיטה. העזרה הגיעה מטכנאי בפנסיה שהצליח למצוא פתרון להפעלת המיטה של רובי באמצעות הפעלה קולית של גוגל. וזו, מתברר, הייתה רק ההתחלה!
מערכת abiliko 25/10/2018  

מערכת abiliko
מאות משרות של מעסיקים מהמגזר הפרטי, הציבורי, הממשלה וחברות השמה; עמדות של משרדי ממשלה ועמותות שיעניקו מידע על זכויות; סדנאות לכתיבת קו"ח, חיפוש עבודה ברשת ועוד; הרצאות של משרדי ממשלה אודות זכויות ועוד - ביריד התעסוקה של ההסתדרות החדשה במרכז הירידים בתל אביב.
מערכת abiliko 5/11/2018  

מערכת abiliko
בית הקפה בוושינגטון הבירה מנוהל כולו על ידי עובדים חירשים וכבדי שמיעה וכל ההזמנות נעשות באמצעות שפת הסימנים, הצבעה על תפריט או כתיבה בפנקס.
מערכת abiliko 25/10/2018  

מערכת ממ“נ
הספר, מאת ד"ר נעמי הדס לידור ופרופ' מקס לכמן, כולל מאמרים שעוסקים בתפיסות ואמונות במחקר, בניסיון אישי והשימוש שנעשה בו. כן מתוארים בו מודלים חדשים והתנסות בעבודה היום-יומית. הספר מיועד לכל אדם המתעניין והעוסק בשינוי, בשיקום ובהחלמה של אנשים עם מוגבלות פסיכיאטרית בחברה. הספר יצא ע"י הקריה האקדמית אונו
מערכת ממ"נ 18/10/2018  

מערכת abiliko
קמפיין חדש של נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות מזכיר לכולנו שכשההופעה לא נגישה היא פשוט לא שווה.
מערכת abiliko 18/10/2018  

מערכת abiliko
קופת חולים מאוחדת פרסמה סרטון חשוב המנפץ חמש דעות קדומות בנוגע להתאבדות ומניעתה
מערכת abiliko 17/10/2018  

מערכת abiliko
בית איזי שפירא מציע תוכנית ייחודית לנשים עם מוגבלות הרוצות לחולל שינוי חברתי
מערכת abiliko 17/10/2018  

למעלה