יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


מערכת ממ“נ
קול קורא: נפשות אל ליבה של האקדמיה-כנס מדעי בנושא בריאות הנפש במסגרת מיזם "נפשות" שיתקיים בירושלים לציון יום בריאות הנפש העולמי 2019. כל ההרצאות בכנס יהיו מחקרי מתמודדים ובני משפחה. אשמח לקבל פניות והפניות לחוקרים שהינם מתמודדים או בני משפחה ומחקרם עוסק בבריאות הנפש.
מערכת ממ"נ 5/07/2019  

ממנ מודעות
דייר בדיור מוגן "לבב" של עמותת "מרפא לנפש" בהרצליה מחפש עבור שותף בדירה קיימת או חיפוש שותף להשכיר איתו דירה.
ממנ מודעות 4/07/2019  

מערכת abiliko
כמובטח, חברת מאטל מוציאה לשוק את בובות הברבי עם פרוטזה הניסנת להסרה ואחרת בכיסא גלגלים אופנתי שאף מגיעה עם רמפה ורודה כדי לאפשר נגישות לבית הבובות.
מערכת abiliko 29/06/2019  

מערכת abiliko
סקירה מעניינת של רותה קופפר במגזין "ליברל"
מערכת abiliko 27/06/2019  

מערכת abiliko
כשרשת CBS בארה"ב חתמה על אמנה להגדלת הייצוג וההשתתפות של אנשים עם מוגבלות בהפקות עתידיות ושחקנית עם שיתוק מוחין מצטרפת לצוות של אופרת סבון ותיקה, נראה ששוק הטלוויזיה מתקדם לקראת ייצוג מגוון ומכליל יותר
מערכת abiliko 28/06/2019  

מערכת abiliko
המיזם שהושק לפני מספר חודשים בישראל מאפשר הנגשת הרהיטים של ענקית הריהוט איקאה לאנשים עם מוגבלות בעזרת תוספות להדפסה בתלת מימד
מערכת abiliko 22/06/2019  

מערכת abiliko
הנציבות קוראת לציבור לדווח על הפרת חובות הנגישות באוטובוסים וכלי רכב בחברות הסעה.
מערכת abiliko 25/06/2019  

מערכת ממ“נ
Community factors are increasingly understood as critical factors in the development and the maintenance of mental disorders and mental health. The theme of our conference will be RESILIENCE AND RECOVERY. This is highly relevant not only for our professionals but also for the public.
מערכת ממ"נ 25/06/2019  

מערכת abiliko
בעיצומו של חודש הגאווה הטור של יולנדה ורגאס בא להזכיר: לא רק שאנשים עם מוגבלות הם אנשים מיניים אלא גם יש להם מנעד רחב של נטיות מיניות והגדרות עצמיות, הם יכולים ורשאים לבטא את המיניות שלהם בכל דרך ועם מי שיבחרו.
מערכת abiliko 25/06/2019  

מערכת ממ“נ
סרטון פשוט מדהים על זיהוי הסימנים להתאבדות, שבירת מיתוסים, חשיבות שאילת השאלה הישירה לגבי התאבדות, כיצד להגיב בצורה רגישה במקרה ואכן מדובר במצב אובדני, החשיבות שבהרחקת אמצעים מסוכנים ועוד, וכל זה בצורה נגישה, ברורה ורגישה.
מערכת ממ"נ 21/06/2019  

למעלה