יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


ממנ מודעות
הבית הקבוצתי של "אגם" בפתח תקווה, באזור צומת גנים. הבית מטופח ומתוחזק ונמצא במקום מרכזי ונגיש תחבורתית.
ממנ מודעות 24/12/2018  

מערכת ממ“נ
נפתחת קבוצת תמיכה לבני משפחה של מתמודדים בגישת "מיינדפולנס". הקבוצה מיועדת למשפחות שהיו בעבר בקבוצות -במילם.הקבוצה תתקיים במילם נתניה.
מערכת ממ"נ 23/12/2018  

מערכת ממ“נ
בינואר 2019 יפתח "תאנה", בית מאזן ראשון בנגב. הבית יציע חלופה לאשפוז פסיכיאטרי עבור אנשים הסובלים ממשבר נפשי. כל מטופל יקבל תכנית טיפול אישית וייחודית לו בהתאם לאבחון תוך התחשבות ברצונותיו ושיתופו בתהליך. מטרת הבית היא לתמוך באלו החווים משבר נפשי ולהעניק להם טיפול מותאם אישית, יחד עם מסגרת חמה ותומכת ותנאים ברמה הגבוהה ביותר. בראש הצוות המקצועי של הבית יעמוד ד"ר אומנסקי.
מערכת ממ"נ 23/12/2018  

מערכת abiliko
כש-SPOTIFY נכנס לשוק הישראלי ארגון "בקול" השיק קמפיין חכם שהצליח להגיע אל מאות אלפי צעירים שאוהבים להאזין למוזיקה והזכיר להם מה שהם לא אוהבים לשמוע - הסכנות לשמיעה שבהאזנה בעוצמה חזקה מדי.
מערכת abiliko 21/12/2018  

מערכת abiliko
כשאישה בגובה 105 סנטימטר רוצה להשתמש בתא שירותים ציבוריים היא לא יכולה. המנעול על הדלת לא נגיש, הכיור והסבון גבוהים מדי ולעתים אפילו האסלה. זו רק דוגמה אחת ששינייד בורקה מציגה בהרצאת TED השואלת: מי נשאר בחוץ פעם אחר פעם שמעצבים את המרחב הציבורי?
מערכת abiliko 21/12/2018  

מערכת abiliko
מגישת חדשות עם תסמונת דאון הוא אינו מחזה נפוץ, ולכן מפתיע ומשמח לראות את רחמה ח'אלד שהחלה להגיש מבזקי חדשות בתוכנית בוקר של ערוץ טלוויזיה מצרי.
מערכת abiliko 20/12/2018  

מערכת abiliko
הדוגמנית הניו-זילנדית לא חלמה שתופיע בתצוגת אופנה בשבוע האופנה במילאנו, אבל היא גם לא חלמה שתיפצע בתאונת דרכים ותהיה בכיסא גלגלים. אז היא לוקחת את הרע שהחיים מזמנים לה יחד עם הטוב, יוצרת מהם משהו משוגע ומרגש ויוצאת לכבוש את המסלול.
מערכת abiliko 20/12/2018  

ממנ אירועים
מפגש להשקת הספר של ד"ר נעמי הדס לידור ופרופ׳ מקס לכמן "נגד כל הסיכויים משיקום והחלמה בבריאות הנפש לשילוב קהילתי". ההשקה מיועדת לצרכנים, משפחות מדריכים, חונכים אנשי מקצוע והציבור הרחב. המפגש יתקיים בקריה האקדמית אונו בקרית אונו.
ממנ אירועים 8/01/2019  

מערכת abiliko
סופיה צ'יין, שחקנית נמוכת קומה, נאבקת כדי לשנות עמדות בנוגע לנמוכי קומה, כדי שתפקידי הגמד והלפרקון בסרטי פנטזיה לא יהיו היחידים שיוצעו להם, כדי שהעולם יראה אותם כאנשים מגוונים ולא רק את הגוף שלהם.
מערכת abiliko 14/12/2018  

מערכת ממ“נ
"שמישהו יהיה גם בשבילך " - זהו סרטה האחרון של ישראלית רובינשטיין בטלוויזיה הקהילתית בכפר סבא. סרט חשוב ומשמעותי על בני המשפחה של מתמודדים בתחום בריאות הנפש ושרות נפלא וחשוב העומד לרשותם. עם תום הצילומים, חלתה ישראלית ולא יכלה להביא את הסרט לידי סיום. הסרט הושלם ע"י חברה מקבוצת הטלויזיה הקהילתית ומספר שבועות לפני מותה, זכתה ישראלית לצפות בו, ממיטת חוליה.
מערכת ממ"נ 14/12/2018  

למעלה