יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


מערכת ממ“נ
במסגרת התכנית כל צעיר מתגורר בדירת שותפים עצמאית ומשתלב בשירות לאומי או צבאי, עבודה בשוק החופשי או לימודים. בשעות אחר הצהריים מתקיימת פעילות חברתית מגוונת לכלל הקבוצה, המשלבת תרומה לקהילה. התכנית מאפשרת לצעירים לקחת אחריות על חייהם ומהווה מכינה לחיים עצמאיים.
מערכת ממ"נ 3/01/2019  

מערכת abiliko
לאחר שסקר של החברה למתנ"סים הראה ש-90% מההורים לא מעוניינים שילדיהם יבלו עם ילדים עם מוגבלות, בארגון "קשר" החליטו לנסות ולהילחם בהדרה באמצעות הקמת מערך מתנדבים של שגרירים שיחברו בין הקהילה לבין המשפחות המיוחדות
מערכת abiliko 2/01/2019  

מערכת abiliko
סטודנטים לתקשורת חזותית, עיצוב או שיווק ואתם רוצים לסייע בקידום יוזמות לטובת השתלבות של אנשים עם מוגבלות בישראל? בואו להשתתף בחממת היזמות של לינק20!
מערכת abiliko 1/01/2019  

מערכת abiliko
כפי שבימינו כבר לא מקובל ששחקן לבן יגלם דמות של אדם שחור, כך מן הראוי ששחקנים עם מוגבלות לפחות יקבלו את ההזדמנות לגלם דמויות עם מוגבלות.. קמפיין חדש של LINK20 מנסה להביא לשינוי
מערכת abiliko 4/01/2019  

ממנ מודעות
מקום בדירת שותפות מקסימה בשכונת נווה סביון באור יהודה. הדירה מצוידת ומאובזרת ויש בה תחושת בית. היא מאווררת ומוארת.
ממנ מודעות 27/12/2018  

מערכת ממ“נ
הסדנה תעסוק בקשר בין שימוש בסמים קלים והפרעות נפשיות. מה גורם למה ? האם הסמים מעוררים את הפגיעה הנפשית או מרגיעים אותה ? בכל מפגש יוקדש זמן לשתף בידע, בנסיון אישי ובתמיכה הדדית. הסדנה מיועדת לבני משפחות של מתמודדים ותתקיים במילם תל אביב.
מערכת ממ"נ 27/12/2018  

ממנ מודעות
בדיור מוגן של חב׳ א.ב שיקום, בדירת שותפים במרכז כפ״ס, התפנה מקום לדייר (בחור) . הדירה הינה מרווחת, מרוהטת וקרובה לתחנה המרכזית בכפ״ס.
ממנ מודעות 27/12/2018  

ממנ אירועים
על ההתפתחויות המרגשות האלו תדבר בהרצאה שלה רייצ'ל וואדינגהאם תדבר בהרצאתה על ההתפתחויות בדיאלוג פתוח. רייצ'ל מבוגרות תוכנית ההכשרה הראשונה ומרצה ומנחת סדנאות מבוקשת, בעלת ניסיון חיים בשמיעת קולות ואשפוז פסיכיאטרי, חברת הוועד המרכזי של ארגון שומעי הקולות הבריטי. ההרצאה תתקיים בתל אביב.
ממנ אירועים 27/12/2018  

מערכת ממ“נ
המיזם "בואי אמא" מזמן מרחבים קהילתיים של הקשבה לאימהות, לבני משפחה, לאנשי מקצוע ולמתמודדים במטרה לזהות ולחבר פיסות ידע אשר יחד יהפכו לעולם תוכן מואר המתאר את הבית והמשפחה כמרחבי החלמה. "בואי אמא" הוא מיזם שמטרתו לאסוף, לארגן ולהנגיש את הידע הקיים בקרב אימהות למתמודדים בוגרים נפגעי נפש לגבי תפקידה ומקומה של האם והמשפחה בתהליך ההתמודדות ועל הבית כמרחב החלמה ומקום של שמחה ונחת.
מערכת ממ"נ 27/12/2018  

מערכת ממ“נ
לראשונה בישראל! חדש בגהה. מחלקת יום גם לילדים בגילאי ביה"ס היסודי, 8-12. החל מינואר 2019 חטיבת הילדים והנוער בגהה תספק רצף טיפולי מגיל הגן ועד גיל 18.
מערכת ממ"נ 24/12/2018  

למעלה