יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

מוגבלות בתקשורת


מערכת abiliko
למרות ההתקדמות בשנים האחרונות ולמרות פלח השוק האדיר של אנשים עם מוגבלות, חברות ההלבשה עדיין לא מציעות מספיק קולקציות שהן גם אופנתיות וגם מתאימות לאנשים עם מוגבלות המתקשים בהלבשה ובתנועה. חלק מהחברות שכן מציעות הלבשה כזאת, לא מתייעצות עם אנשים עם מוגבלות בתהליך העיצוב. מה הסיבה לכך וכיצד ניתן לשנות זאת?
מערכת abiliko 5/10/2018  

מערכת abiliko
בכיסא גלגלים, על ההליכון ובכל מצב - אפשר לרקוד ולשמוח. צפו בסרטון המקסים שמגיע מבית חולים שיקומי במישיגן, ארצות הברית.
מערכת abiliko 20/09/2018  

מערכת abiliko
בעבר לא הופיעו שחקנים שחורים על המסך לדמויות של שחורים, אלא שחקנים לבנים צבעו את פניהם בשחור. היום זה לא יעלה על הדעת. אז מדוע נראה לגיטימי ששחקן ללא מוגבלות יגלם דמות של אדם עם מוגבלות? השחקן הבריטי אדם פירסון רוצה לשנות את הייצוג של אנשים עם מוגבלות בקולנוע ובטלוויזיה.
מערכת abiliko 21/09/2018  

מערכת abiliko
שלוש דוגמניות מתראיינות ומצטלמות לכתבה במגזין האופנה הנחשב, כחלק מהמגמה המתרחבת חשובה של הכללה וגיוון בעולם הפרסום והאופנה.
מערכת abiliko 6/09/2018  

מערכת abiliko
לכל אחד יש פוטנציאל חיובי שמחכה להתממש, גם אם לא כולם רואים אותו. לכולנו יש תוויות, לא פעם תוויות שליליות. בואו נשנה מה שכתוב עליהן. הרצאה מרתקת של אלווין לואו
מערכת abiliko 5/09/2018  

מערכת abiliko
כשזה מגיע לתמונות של אנשים עם מוגבלות במאגרי התמונות זה כמעט תמיד מתמצה בדוגמן עצוב שיושב על כיסא גלגלים זול ומסתכל החוצה מהחלון או אדם בכיסא גלגלים בחיק הטבע ומניף ידיים בניצחון. הנה כמה עצות לשיפור המגוון, הייצוג והאמינות של התמונות האלה.
מערכת abiliko 22/08/2018  

מערכת abiliko
במסגרת התוכנית בערוץ כאן11 התארחו השבוע אנשים עם עיוורון שהשיבו בכנות ובפתיחות על שאלות אנונימיות וסקרניות ששאלו הצופים בבית.
מערכת abiliko 13/08/2018  

מערכת abiliko
בגדים עם פתחים מרובים ונוחים להלבשה עצמאית לצד בגדים ללא תגיות ורוכסנים, לילדים עם רגישות תחושתית, רשת TARGET האמריקאית מבינה את הכוח של הצרכנים עם המוגבלויות ומוכרת קולקציה נגישה ואופנתית
מערכת abiliko היום 21:33  

מערכת abiliko
ט"ו באב. זה יכול להיות שוקולדים ופרחים וצימר מפנק בגליל. אבל אהבה וזוגיות זה בעיקר רגעים קטנים וגדולים, לפעמים יומיומיים, של ביחד. וכשהאהבה הזאת מכה, המוגבלות או המחלה לא משחקים תפקיד.
מערכת abiliko 29/07/2018  

מערכת abiliko
תצוגת אופנה מאולתרת של אנשים עם וללא מוגבלות בכיכר במרכז לונדון קראה תיגר על התפיסות החברתיות של יופי, סקסיות ונחשקות, ועל איך אמור להיראות הגוף ה"יפה" וה"נכון".
מערכת abiliko 26/07/2018  

למעלה