יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

מוגבלות בתקשורת


מערכת abiliko
לקראת הפסטיגל השנה בחרו המארגנים לצאת בקמפיין חיובי לשינוי עמדות, לקבלת האחר ולשוויון, כשאחד המשתתפים הוא שי ברביבי, כדורסלן ממרכז הספורט איל"ן המקדם את המודעות לספורט הפראלימפי ולשוויון אנשים עם מוגבלות.
מערכת abiliko 17/10/2018  

מערכת abiliko
כשהחל לרוץ בתיכון הרגליים שלו נגררו על האדמה, מה שגרם לו ליפול. כמה שנים אחר כך הוא כבר רץ חצי מרתון, וכעת הוא גם יככב בקמפיינים ופרסומות של NIKE לעודד שבירת מחסומים ספורטיביים, אישיים וחברתיים.
מערכת abiliko 11/10/2018  

מערכת abiliko
למרות ההתקדמות בשנים האחרונות ולמרות פלח השוק האדיר של אנשים עם מוגבלות, חברות ההלבשה עדיין לא מציעות מספיק קולקציות שהן גם אופנתיות וגם מתאימות לאנשים עם מוגבלות המתקשים בהלבשה ובתנועה. חלק מהחברות שכן מציעות הלבשה כזאת, לא מתייעצות עם אנשים עם מוגבלות בתהליך העיצוב. מה הסיבה לכך וכיצד ניתן לשנות זאת?
מערכת abiliko 5/10/2018  

מערכת abiliko
בכיסא גלגלים, על ההליכון ובכל מצב - אפשר לרקוד ולשמוח. צפו בסרטון המקסים שמגיע מבית חולים שיקומי במישיגן, ארצות הברית.
מערכת abiliko 20/09/2018  

מערכת abiliko
בעבר לא הופיעו שחקנים שחורים על המסך לדמויות של שחורים, אלא שחקנים לבנים צבעו את פניהם בשחור. היום זה לא יעלה על הדעת. אז מדוע נראה לגיטימי ששחקן ללא מוגבלות יגלם דמות של אדם עם מוגבלות? השחקן הבריטי אדם פירסון רוצה לשנות את הייצוג של אנשים עם מוגבלות בקולנוע ובטלוויזיה.
מערכת abiliko 21/09/2018  

מערכת abiliko
שלוש דוגמניות מתראיינות ומצטלמות לכתבה במגזין האופנה הנחשב, כחלק מהמגמה המתרחבת חשובה של הכללה וגיוון בעולם הפרסום והאופנה.
מערכת abiliko 6/09/2018  

מערכת abiliko
לכל אחד יש פוטנציאל חיובי שמחכה להתממש, גם אם לא כולם רואים אותו. לכולנו יש תוויות, לא פעם תוויות שליליות. בואו נשנה מה שכתוב עליהן. הרצאה מרתקת של אלווין לואו
מערכת abiliko 5/09/2018  

מערכת abiliko
כשזה מגיע לתמונות של אנשים עם מוגבלות במאגרי התמונות זה כמעט תמיד מתמצה בדוגמן עצוב שיושב על כיסא גלגלים זול ומסתכל החוצה מהחלון או אדם בכיסא גלגלים בחיק הטבע ומניף ידיים בניצחון. הנה כמה עצות לשיפור המגוון, הייצוג והאמינות של התמונות האלה.
מערכת abiliko 22/08/2018  

מערכת abiliko
במסגרת התוכנית בערוץ כאן11 התארחו השבוע אנשים עם עיוורון שהשיבו בכנות ובפתיחות על שאלות אנונימיות וסקרניות ששאלו הצופים בבית.
מערכת abiliko 13/08/2018  

מערכת abiliko
בגדים עם פתחים מרובים ונוחים להלבשה עצמאית לצד בגדים ללא תגיות ורוכסנים, לילדים עם רגישות תחושתית, רשת TARGET האמריקאית מבינה את הכוח של הצרכנים עם המוגבלויות ומוכרת קולקציה נגישה ואופנתית
מערכת abiliko 12/08/2018  

למעלה