יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

מוגבלות בתקשורת


מערכת abiliko
כפי שבימינו כבר לא מקובל ששחקן לבן יגלם דמות של אדם שחור, כך מן הראוי ששחקנים עם מוגבלות לפחות יקבלו את ההזדמנות לגלם דמויות עם מוגבלות.. קמפיין חדש של LINK20 מנסה להביא לשינוי
מערכת abiliko 4/01/2019  

מערכת abiliko
מגישת חדשות עם תסמונת דאון הוא אינו מחזה נפוץ, ולכן מפתיע ומשמח לראות את רחמה ח'אלד שהחלה להגיש מבזקי חדשות בתוכנית בוקר של ערוץ טלוויזיה מצרי.
מערכת abiliko 20/12/2018  

מערכת abiliko
"כשאתם רואים נכה אתם בטח מיד חושבים על מין. אה, לא? למה לא בעצם?" לכבוד היום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלויות, דני גרמייז, מנהל קבוצת הפייסבוק "אני נכה וסקסי/ת", מדבר על הזכות של כולם לעשות אהבה ועל כמה תפיסות מוטעות בנוגע למוגבלות ומיניות.
מערכת abiliko 7/12/2018  

מערכת abiliko
אל תשאלו מה הבעיה שלנו או מה קרה לנו, אל תעמידו פנים שהמוגבלות לא קיימת, אז תעזרו לנו אם לא ביקשנו ואל תקראו לנו מעוררי השראה. קבלו כמה כללי נימוס אלמנטריים שאנשים עם מוגבלות מבקשים. יש לכם מה להוסיף?
מערכת abiliko 7/12/2018  

מערכת abiliko
הפורטרטים החדים והמושקעים של 15 ילדים וילדות עם תסמונת דאון חושפים את היופי והייחוד של כל אדם
מערכת abiliko 30/11/2018  

מערכת abiliko
כשאנשים עם מוגבלות מהווים כמעט 20% מהאוכלוסייה, מדוע אין כמעט ייצוג לכך בקולנוע ובטלוויזיה? המיזם החדש ברשת נועד לקדם את הגיוון והנוכחות במדיה של אנשים עם מוגבלות - על המסך ומאחורי הקלעים.
מערכת abiliko 23/11/2018  

מערכת abiliko
מיזם מקסים שמאפשר למאושפזי השיקום לשוחח בנינוחות ולקבל עצה מאנשים שעברו את השיקום בעצמם
מערכת abiliko 6/11/2018  

מערכת abiliko
אם אדם מבחוץ ינסה ללמוד על אנשים עם מוגבלות דרך צפייה בסרטים -120 השנה האחרונות, הוא כנראה יחשוב שהם או מעוררי רחמים או בעלי כוחות-על. וכש-20 אחוז מהאוכלוסייה הם אנשים עם מוגבלות, ברור שזה לא המצב. הסרט התיעודי הזה סוקר את ההיסטוריה של הייצוג של האדם עם המוגבלות.
מערכת abiliko 28/10/2018  

מערכת abiliko
לקראת הפסטיגל השנה בחרו המארגנים לצאת בקמפיין חיובי לשינוי עמדות, לקבלת האחר ולשוויון, כשאחד המשתתפים הוא שי ברביבי, כדורסלן ממרכז הספורט איל"ן המקדם את המודעות לספורט הפראלימפי ולשוויון אנשים עם מוגבלות.
מערכת abiliko 17/10/2018  

מערכת abiliko
כשהחל לרוץ בתיכון הרגליים שלו נגררו על האדמה, מה שגרם לו ליפול. כמה שנים אחר כך הוא כבר רץ חצי מרתון, וכעת הוא גם יככב בקמפיינים ופרסומות של NIKE לעודד שבירת מחסומים ספורטיביים, אישיים וחברתיים.
מערכת abiliko 11/10/2018  

למעלה