יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


מערכת abiliko
מאז שהפכה סלמה בלייר לאקטיביסטית בהעלאת המודעות לטרשת נפוצה ולמחלות כרוניות בכלל, מכנים אותה "מעוררת השראה", "אמיצה", "יפה" אבל אף פעם לא "סקסית". זה לא מקרי. מוגבלות, בעיקר של נשים, מעולם לא נתפסה כמשהו שמתחבר למיניות, לזוגיות ולדייטים. סלמה יכולה לשנות את זה.
מערכת abiliko 26/10/2019  

מערכת abiliko
עוד פרק מצוין של התכנית בערוץ כאן11 שמציגה תשובות כנות ופתוחות לשאלות שלעתים מפחדים לשאול
מערכת abiliko 25/10/2019  

מערכת abiliko
בסרטונים שפרסמה העמותה היא קוראת לחשוב פעמיים לפני שימוש במילים "דיכאון", "משוגע" או "חולה נפש" כלאחר יד, המגדילות את הסטיגמה סביב מתמודדי הנפש
מערכת abiliko 25/10/2019  

ממנ אירועים
המפגש מתקיים לסיכום שנתיים של פעילות ועדת ההיגוי בנושא "בית מאזן" למניעת אשפוז פסיכיאטרי- מחלום למציאות. המפגש יכלול פאנל עם נציגי הבתים המאזנים הוותיקים והחדשים על הפעילות בבתים: סוגיות כגון פרופיל הדיירים, התמודדות עם אלימות, טיפול תרופתי, חיבור לשיקום והחלמה, הצגות מקרה וסוגיות בפעילות הבית המאזן בהשתתפות נציגי הבתים המאזנים, דיירים/ות ובני/ות משפחה. המפגש יתקיים בירושלים.
ממנ אירועים 25/10/2019  

ממנ מודעות
למרכז משפחות "יחד"ממשפחת ידיד נפש, לצוות משפחתי ומקצועי דרוש.ה אשת/איש מקצוע טיפולי.ת לשלוחת אשקלון ונתיבות. התפקיד כולל ליווי פרטני, זוגי, קבוצתי ומשפחתי למשפחות בהם אחד מבני המשפחה פגוע נפש.
ממנ מודעות 23/10/2019  

ממנ אירועים
ערב העיון מתקיים ע"י לשכת עורכי הדין בישראל. ריכוז אקדמי ע"י הסיוע המשפטי במשרד המשפטים. ערב העיון יתקיים בראשון לציון.
ממנ אירועים 23/10/2019  

ממנ אירועים
כנס "כשגוף ונפש מתמודדים עם אפליה" לזכרה של פרט שומרי יעסוק בהשפעת הסטיגמה במפגש בין מתמודדים והרפואה הציבורית. הכנס של עמותת ״משפחות בריאות הנפש״ יתקיים בתל אביב.
ממנ אירועים 22/10/2019  

ממנ מודעות
הקורס במסגרת מסלול שפותח על ידי עמותת itworks על מנת לסייע לאנשים עם מוגבלות לפתח את יכולתם לממש את הפוטנציאל האישי שלהם לתעסוקה בהייטק. בקורס יילמדו כלים במסגרת קבוצתית לעבודת צוות, להצגת עצמך לתקשורת בין אישית ודרכים לפתרון בעיות. המסלול ילווה על ידי פסיכולוגית קלינית בעמותת itworks , האחראית על שילוב אנשים עם מוגבלות בהייטק וצוות העמותה אשר מתמחה בגיוון תעסוקתי בהייטק.
ממנ מודעות 21/10/2019  

ממנ אירועים
הסדנה המבואית ה-5 של דפ"י עם תרגום לעברית! לאחר 4 סדנאות מבואיות מוצלחות ומרגשות דפ"י (דיאלוג פתוח ישראל) עושה צעד נוסף קדימה ומציעה את הסדנה החמישית עם תרגום סימולטני בעל-פה לעברית! הסדנה תתקיים בתל אביב. זו הזדמנות נהדרת ללמוד ממרצות מבוקשות ופרקטיקניות מנוסות בסדנה מרוכזת בת יומיים. הסדנה מעניקה ידע תאורטי וכן תרגול מעשי שפותח צוהר לפרקטיקה דיאלוגית יותר.
ממנ אירועים 21/10/2019  

ממנ אירועים
בערב זה יוצגו שירותי סל שיקום באיזור חיפה וזכויות בביטוח לאומי בשילוב סיפורי הצלחה. הערב מיועד למתמודדים, בני משפחות ואנשי מקצוע ויתקיים במתנ"ס חליסה בחיפה. המפגש יתקיים בשפה הערבית.
ממנ אירועים 4/11/2019  

למעלה