יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


מערכת abiliko
כשילדים נחשפים לדמויות משמעותיות עם מוגבלות מגיל צעיר, הם לומדים להכיר בשוויון ובערך השילוב וההכללה. קמפיין של תנועת לינק20 קורא להגביר ולהגדיל את השיתוף של מורים עם מוגבלות במערכת החינוך.
מערכת abiliko 30/11/2018  

מערכת abiliko
אל תשאלו מה הבעיה שלנו או מה קרה לנו, אל תעמידו פנים שהמוגבלות לא קיימת, אז תעזרו לנו אם לא ביקשנו ואל תקראו לנו מעוררי השראה. קבלו כמה כללי נימוס אלמנטריים שאנשים עם מוגבלות מבקשים. יש לכם מה להוסיף?
מערכת abiliko 7/12/2018  


מערכת ממ“נ
סטודנטיות לעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית עורכות מחקר במסגרת הלימודים בנושא חוויות חיים של ילדים בוגרים להורה המתמודד עם מגבלה נפשית. מעוניינות לראיין נשים וגברים שאחד מהוריהם מתמודד עם מגבלה נפשית. הראיונות יתקיימו באזור ירושלים.
מערכת ממ"נ 27/11/2018  

מערכת abiliko
הפורטרטים החדים והמושקעים של 15 ילדים וילדות עם תסמונת דאון חושפים את היופי והייחוד של כל אדם
מערכת abiliko 30/11/2018  

מערכת abiliko
צעקות, קשירות והזנחה הן תופעות שחוזרות לא פעם במוסדות ובהוסטלים שבהם מאושפזים אנשים עם מוגבלות. ארגון "בזכות" רוצה לשים לדברים האלה סוף והוא זקוק לעזרתכם.
מערכת abiliko 26/11/2018  

מערכת abiliko
מי שעומד במבחן הכלכלי שנקבע יהיה זכאי לפטור מהנגשה מסוימת למשך שלוש שנים ובמקומה יהיה חייב בהנגשה חלופית
מערכת abiliko 23/11/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
שמרו את התאריך !! רשמו לכם את המועד ליום עיון של מרכז יה"ל ראשל"צ בנושא: אמנות ההקשבה - לעצמי ולאחר במרחב המשפחתי. פרטים נוספים ישלחו בעתיד הקרוב.
יה"ל - עמותת... 23/11/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
הכתיבה הינו כלי תרפויטי רב עוצמה שנוגע הן במודע והן בגירוי תת-המודע. הכתיבה יכולה לשמש לנו כמקום מפלט לחזרה לעצמינו, לבית הפנימי שלנו, ברגעים של כאוס וחוסר איזון, וכן להתמודדות עם חוויות מאתגרות שהחיים לא פעם מזמנים לנו.הקבוצה תתקיים ביהל ראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 23/11/2018  

ממנ אירועים
בני משפחות מוזמנים לקבל ייעוץ משפטי בנושאים: ביטוח לאומי, סל שיקום, אפוטרופסות וצוואות. היעוץ יתקיים במרכז משפחות "יחד" באשקלון.
ממנ אירועים 22/11/2018  

למעלה