קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


קורסים והדרכות למתמודדים


מערכת ממ“נ
המקום שלך אצלנו ! תכנית להנגשת הלימודים במכינות קדם צבאיות עבור צעירים עם מוגבלות.
מערכת ממ"נ 30/04/2017  

מערכת ממ“נ
משתתפי הקורס יקבלו ידע ומיומנויות הקשורים בתהליכי מיצוי זכויות, העברת מסרים ועשיית שינוי. הידע והמיומנויות שיינתנו לך במסגרת קורס זה יוכלו לעמוד לרשותך כמשאב ייחודי, ובאמצעותו תוכל/י לסייע למתמודדים אחרים למצות את זכויותיהם. הקורס יתקיים בחיפה ובירושלים.
מערכת ממ"נ 20/04/2017  

מערכת ממ“נ
עמותת ITWorks משיקה קורס טכנולוגי נוסף של בדיקות תוכנה עבור אנשים עם מוגבלויות, הזכאים לשיקום מקצועי מטעם הביטוח הלאומי. הקורס בהדרכת המרכז הישראלי לטכנולוגית QA .
מערכת ממ"נ 7/03/2017  

מערכת ממ“נ
הגראז' פותח את מסלולי האמנות למועמדים חדשים. המכינה היא מסגרת לימודית שנועדה להכין צעירים המתמודדים עם משברים נפשיים ללימודים גבוהים במגוון תחומי אמנות, עיצוב, מוזיקה, כתיבה, מדיה ותקשורת, וכן לסייע להם להשתלב בשוק העבודה. הלימודים מוכרים לזכאי אגף השיקום של המוסד לביטוח לאומי ולזכאי סל שיקום של משרד הבריאות.
מערכת ממ"נ 7/03/2017  

כנפיים - אומנות היא התשובה
מגמת המוסיקה של עמותת "כנפיים" מזמינים אנשים עם קשיים נפשיים לסדנת כתיבה וקומפוזיציה. הסדנה מיועדת לבעלי כשרון ורקע במוסיקה הרוצים לפתח את הכישורים המוסיקליים ולהתמקצע בדרך חווייתית משמעותית וייחודית. הסדנה תתקיים בתל אביב.
כנפיים - אומנות... היום 17:19  

מערכת ממ“נ
מתמודדים שמעוניינים בהכשרה ותעסוקה בקייטרינג חברתי, מוזמנים להצטרף למיזם עגלת הקפה של "המטבח של טוביה" ברמת גן.
מערכת ממ"נ היום 16:05  

מערכת ממ“נ
חולם על קריירה בתחום טכנולוגי מבטיח ? זו ההזדמנות שלך >> עמותת ITWORKS משיקה קורס טכנולוגי נוסף של בדיקות תוכנה עבור אנשים עם מוגבלויות.
מערכת ממ"נ 5/01/2017  

מערכת ממ“נ
אודישנים לפריקט יחודי - קורס למעונינים להשתלב בהרכב מוזיקלי של "דרום בגראז'". הקורס יתקיים בתל אביב.
מערכת ממ"נ 21/12/2016  

אנוש רמת גן
קורסי ההכשרה ,שמיועדים למתמודדים, ב"אנוש" רמת גן פותחים מחזור חדש ולכם יש הזדמנות פז להצטרף אליו ! מזמינים אתכם לקבל הכשרה מקצועית ושיקומית במכונאות אופניים ובמקצועות המטבח.
אנוש רמת גן 15/11/2016  

יוזמה דרך הלב
מסלול חדש בתכנית "צרכנים נותני שרות" - המסלול לפיתוח מיומנויות תעסוקתיות לעבודה בתחום השיקום. התכנית בשיתוף משרד הבריאות ויוזמה דרך הלב.
יוזמה דרך הלב 22/09/2016  

למעלה