יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


מערכת abiliko
אל תלטפו לילד את הראש, אל תשאלו מידע רפואי אישי ובמקום לבהות פשוט תגידו שלום. הנה סרטון שמתמצת כמה כללים לנצור, לשמור ולהפיץ במפגשים עם ילד (או אדם בכלל) עם מוגבלות.
מערכת abiliko 13/06/2019  

ממנ אירועים
במפגש ירצה איתי קנדר- עו"ס ויזם חברתי, מומחה בתחום המתפתח של חלופות לאשפוז פסיכיאטרי ההרצאה תעסוק ב-3 סוגי שירותים שיכולים להוות אלטרנטיבה לאשפוז פסיכיאטרי או שמהווים כבר כיום חלופה שכזאת: בתים מאזנים, צוותי דיאלוג פתוח ומרכזים קהילתיים. נדון בעתיד הבתים המאזנים, נדבר על ההטמעה של דיאלוג פתוח במוסדות הקיימים ובשירותים חדשים, וכן בשאלות קשות של מימון ושל יחסי כוחות פוליטיים בתוך תחום בריאות הנפש. ההרצאה תתקיים באונ' העברית.
ממנ אירועים 6/06/2019  

מערכת abiliko
בסרטון של נגישות ישראל מזכירים את הדברים הקטנים אך החשובים שצריך לשנות במטוסי העתיד כדי לאפשר טיסה נוחה ונעימה יותר
מערכת abiliko 10/06/2019  

מערכת abiliko
למה כל כך מעט אתרי אינטרנט נגישים באמת כמו שצריך ולא חלקית או "על הדרך"? למומחית הנגישות אילנה בניש יש כמה הסברים
מערכת abiliko 13/06/2019  

ממנ אירועים
מרכז הייעוץ למשפחות בתחום בריאות הנפש-משולש דרומי מקיים יום עיון בנושא: "שוברים את הסטיגמה" בהתייחסות לחברה הערבית בישראל. יום העיון יתקיים בטייבה.
ממנ אירועים 5/06/2019  

ממנ אירועים
משפחות מתמודדים ואנשי מקצוע מדברים בגישת "הדיאלוג הפתוח".יום העיון מתקיים במרכז הרפואי לבריאות הנפש - לב השרון בשיתוף מרכז המשפחות מילם נתניה.
ממנ אירועים 4/06/2019  

ממנ אירועים
ביום העיון יקבלו המשתתפים מגוון של כלים להתמודדות עם חסמים שונים, שעומדים בפני עובדי שיקום בעלי ידע מניסיון אישי בבואם לרכוש ידע מקצועי באמצעות לימודים פורמליים: כיצד ניתן לממן לימודים, ואיך לנהל דיאלוג עם השיקום המקצועי בביטוח לאומי? איך להתמודד עם קשיים לימודיים, עם קשיי התארגנות ועם לחץ? מה ניתן ללמוד מהניסיון של אנשים שכבר עשו את זה, בכוחות עצמם? יום העיון יתקיים בתל אביב.
ממנ אירועים 1/06/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
ההרצאה תעסוק בחידושים בעולם התרופות בתחום בריאות הנפש ע"י ד"ר שמואל הס, פסיכיאטר מומחה, סגן מנהל מחלקה ב"גהה". ההרצאה פתוחה לקהל הרחב ותתקיים במתנ"ס רמת ורבר בפתח תקווה.
יה"ל - עמותת... 28/05/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
אסף גולדשטיין, מסבירן בתכנית "עמיתים לזכויות" ומתמודד, משתף במפגש "יצירת חיים שאחרי המשבר" בסיפורו האישי. המפגש יתקיים במסגרת מועדון משפחות במרכז י"הל בכפר סבא.
יה"ל - עמותת... 28/05/2019  

ממנ אירועים
הכנס יעסוק בנושא התמכרויות התנהגותיות בקרב מתמודדים עם תחלואה כפולה. הכנס מיועד לאנשי מקצוע ויתקיים ברמת השרון.
ממנ אירועים 28/05/2019  

למעלה