קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


קורסים והדרכות למתמודדים


מערכת ממ“נ
הקבוצה ללימוד ותרגול מדיטציית תשומת־לב (מיינדפולנס) תיפתח ביפו ומיועדת לאנשים שחולים במחלות קשות/כרוניות ובני משפחותיהם.
מערכת ממ"נ 15/08/2018  

מערכת ממ“נ
רוצים להשתלב בעולם הטבחות, בוער בכם ליצור אוכל, בעלי יכולות לעבוד במטבח? מקומכם איתנו. יחד נסלול דרך להשתלבות בעולם התעסוקה ולעצמאות כלכלית על ידי רכישת ידע מעשי, פיתוח מיומנויות אישיות ומקצועיות, תרגול סביבת עבודה ועמידה באתגרים.הלימודים יתקיימו בחיפה.
מערכת ממ"נ 8/06/2018  

אודי
אם אתה מרגיש שאתה בא לידי ביטוי באופן הכי מדויק כשאתה על הבמה יש מקום בשבילך בקבוצת "חולה במה"! הצטרפו לגבש יחד קבוצת תאטרון פלייבק ייחודית, עובדת, מתפרנסת,שוברת חומות, סטיגמות וסטריאוטיפים. הקבוצה תהווה מרחב של מפגש, העצמה ולמידה של הכלים הדרמתיים שמסייעים לפתח יכולות חיוניות. מפגשי הקבוצה יתקיימו בכפר סבא.
אודי 13/02/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
לאחר פסח יפתח במרכז יה"ל בראשון לציון קורס מחשבים חדש וייחודי למתמודדים ובני משפחותיהם. לקורס מוזמנים זוגות של מתמודד/ת ובן/בת משפחה אשר מעוניינים ללמוד ביחד יישומי מחשב בסיסיים ומתקדמים.הקורס יערך במתכונת של חלק ראשון - לימוד מחשבים - יועבר על-ידי מדריך בתחום וחלק שני - עיבוד הדינמיקה והתהליך - יועבר על-ידי עו"ס ממרכז יה"ל. הקורס יתקיים בראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 8/02/2018  

מערכת ממ“נ
נכון תמיד חלמתם על זה ? למצוא מרחב בו תוכלו להיפגש עם בני משפחותיכם. להרגיש לא רק שווים בין שווים, אלא אף להרגיש בקרקע בטוחה ? אז הנה ההזדמנות. אנו מתחילים קורס יישומי מחשב בסיסיים ומתקדמים. המיוחד הוא שהקורס מיועד לזוג- למתמודד ולבן משפחה/האחר המשמעותי שלו/ה. הרעיון הוא לעבור דרך משותפת חיובית ומהנה של למידה ועשיה, ביחד .הקורס יתקיים בירושלים.
מערכת ממ"נ 30/11/2017  

אנוש רמת גן
מהכשרה מקצועית – לתעסוקה בשוק החופשי! הכשרה למתמודדים במקצועות המטבח ובמכונאות אופניים. מעל 80% מבוגרי ההכשרות משתלבים בשוק החופשי! ההכשרה מתקיימת ברמת גן.
אנוש רמת גן 12/11/2017  

מערכת ממ“נ
מסלול כתיבה ומדיה בגראז' מפתח מיומנויות בכתיבה אישית, בתחביר קולנועי, כתיבה ולרשת וכתיבה לטלויזיה וקולנוע.
מערכת ממ"נ 26/09/2017  

מערכת ממ“נ
מטרת הקורס לתת כלים תיאורטיים ויישומיים להקמת פרוייקט בקהילה למען אנשים עם מגבלה. הקורס מיועד לאנשים עם מגבלה, בני משפחה או אנשים עם זיקה לעניין המסוגלים להקים פרוייקט. הקורס יתקיים בנתניה.
מערכת ממ"נ 18/05/2017  

מערכת ממ“נ
מהכשרה מקצועית – לתעסוקה בשוק החופשי! מרכז ההכשרות של עמותת אנוש ברמת גן מציע קורסי הכשרה לתעסוקה במקצועות המטבח ומכונאות אופניים. נותרו מס' מקומות למחזור יולי!
מערכת ממ"נ 17/05/2017  

מערכת abiliko
אם אתם זמרים ונגנים הרוצים לפתח את הכישרון המוסיקלי שלכם, עמותת "כנפיים" רוצה לתת לכם את הכלים
מערכת abiliko 16/05/2017  

למעלה