קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


חדשות בבריאות הנפש


מערכת ממ“נ
תוכנית של מד"א ומשרד הבריאות תכשיר פרמדיקים בבריאות הנפש ובמניעת התאבדויות.הקורס הראשון - בתחילת 2017.
מערכת ממ"נ 8/12/2016  

מערכת ממ“נ
ביולי 2015 נכנסה הרפורמה בבריאות הנפש לתוקף והנציבות נערכה לטפל בקבילות בתחום זה. בדוח זה, יוחד פרק מיוחד לקבילות בתחום. אמנם, מספר הקבילות בתחום בריאות הנפש בתקופת הדוח אינו רב, אולם בהחלט ניתן ללמוד מהן על יישום הרפורמה בשטח. יש לציין לשבח את פעילות הקופות ומשרד הבריאות בהכנה ויישום הרפורמה. הנציבות תמשיך לעקוב ולדווח על קבילות בתחום זה.
מערכת ממ"נ 2/12/2016  

מערכת ממ“נ
חוברת חדשה של ארגון "בזכות" – מודל שירות לתמיכה בקבלת החלטות. זהו למעשה מסמך מפורט המציע לראשונה בישראל מודל שירות לתמיכה בקבלת החלטות. המודל מבוסס על ההתנסות שנצבר בפיילוט, דיונים רבים בין התומכים ובין האנשים שקיבלו את התמיכה.
מערכת ממ"נ 1/11/2016  

מערכת ממ“נ
מערכת דה מרקר מציגה נתונים שנמסרו ע"י משרד הבריאות : יותר מטופלים, לא מספיק טיפולים לאדם.
מערכת ממ"נ 1/11/2016  

מערכת ממ“נ
רוצה לדעת יותר ? אם את/ה אן בן/בת משפחתך נוטל/ת לפונקס נודה לך אם תשיבו לשאלון המצורף כדי שנוכל לסייע לקדם הסדר זה בכל קופות החולים עבור כל מי שמעוניין.
מערכת ממ"נ 25/10/2016  

מערכת ממ“נ
החודש, החוברת של ה-Israel Journal of Psychiatry בנושא פסיכיאטריה קהילתית מציגה שוב את הרמה האקדמית הגבוהה והמרשימה ביותר של העיתון – כבטאון מדעי בינלאומי המציב סטנדרטים אקדמיים מאתגרים למחברים. החוברת מוקדשת לענייני פסיכיאטריה בקהילה.(אנגלית)
מערכת ממ"נ 13/09/2016  

מערכת ממ“נ
משפחות נפגעי נפש ובעלי הוסטלים לשיקומם מתכוננים למאבק נגד משרד הבריאות. לטענת בעלי ההוסטלים ובני המשפחות המכרז החדש שפרסם המשרד אינו ריאלי ולא משקף את צורכי המטופלים. לטענתם משרד. כתבה בנענע 10.
מערכת ממ"נ 13/09/2016  

מערכת abiliko
משרד העבודה והרווחה פתח באמצעות עמותת "אנוש" שני מרכזי סיוע למשפחות שחוו אובדנות בתל אביב ובחיפה
מערכת abiliko 5/09/2016  

מערכת ממ“נ
תחקיר של רן רזניק - כתב "ישראל היום" : חולים נקשרו שעות ללא השגחה בביה"ח הפסיכיאטרי "אברבנאל". משרד הבריאות חוקר חשדות לשני מקרים • המטופל שהצית את עצמו ניצל ברגע האחרון; אחר היה קשור בארבע גפיו במשך 8 שעות בלי שנבדק • ביה"ח: "אירועים חריגים שטופלו מייד".
מערכת ממ"נ 5/09/2016  

מערכת ממ“נ
מדברי בן המשפחה : "היום אני מזרים עבור בני מידי חודש בקשה לרופא לחידוש מירשם דרך האינטרנט, לאחר שבני עשה בדיקת דם, הרופא בודק את ספירת הדם דרך המחשב ומשאיר במזכירות את המרשם חתום כנדרש. זאת מהפכה אמיתית עבורנו !"
מערכת ממ"נ 5/09/2016  

למעלה