קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


חדשות בבריאות הנפש


מערכת ממ“נ
רוצה לדעת יותר ? אם את/ה אן בן/בת משפחתך נוטל/ת לפונקס נודה לך אם תשיבו לשאלון המצורף כדי שנוכל לסייע לקדם הסדר זה בכל קופות החולים עבור כל מי שמעוניין.
מערכת ממ"נ 25/10/2016  

מערכת ממ“נ
החודש, החוברת של ה-Israel Journal of Psychiatry בנושא פסיכיאטריה קהילתית מציגה שוב את הרמה האקדמית הגבוהה והמרשימה ביותר של העיתון – כבטאון מדעי בינלאומי המציב סטנדרטים אקדמיים מאתגרים למחברים. החוברת מוקדשת לענייני פסיכיאטריה בקהילה.(אנגלית)
מערכת ממ"נ 13/09/2016  

מערכת ממ“נ
משפחות נפגעי נפש ובעלי הוסטלים לשיקומם מתכוננים למאבק נגד משרד הבריאות. לטענת בעלי ההוסטלים ובני המשפחות המכרז החדש שפרסם המשרד אינו ריאלי ולא משקף את צורכי המטופלים. לטענתם משרד. כתבה בנענע 10.
מערכת ממ"נ 13/09/2016  

מערכת abiliko
משרד העבודה והרווחה פתח באמצעות עמותת "אנוש" שני מרכזי סיוע למשפחות שחוו אובדנות בתל אביב ובחיפה
מערכת abiliko 5/09/2016  

מערכת ממ“נ
תחקיר של רן רזניק - כתב "ישראל היום" : חולים נקשרו שעות ללא השגחה בביה"ח הפסיכיאטרי "אברבנאל". משרד הבריאות חוקר חשדות לשני מקרים • המטופל שהצית את עצמו ניצל ברגע האחרון; אחר היה קשור בארבע גפיו במשך 8 שעות בלי שנבדק • ביה"ח: "אירועים חריגים שטופלו מייד".
מערכת ממ"נ 5/09/2016  

מערכת ממ“נ
מדברי בן המשפחה : "היום אני מזרים עבור בני מידי חודש בקשה לרופא לחידוש מירשם דרך האינטרנט, לאחר שבני עשה בדיקת דם, הרופא בודק את ספירת הדם דרך המחשב ומשאיר במזכירות את המרשם חתום כנדרש. זאת מהפכה אמיתית עבורנו !"
מערכת ממ"נ 5/09/2016  

מערכת ממ“נ
דו"ח זה מציג את הפעילות במרכז מאור שבאשדוד – מרכז שיקומי ייחודי וראשון מסוגו בארץ, המיועד לאנשים המתמודדים עם מחלה פסיכיאטרית ועם מחלת התמכרות לסמים או לאלכוהול ("תחלואה כפולה"). הפעילות במרכז שיקום בעבודה, תעסוקה נתמכת והשמה בשוק הפתוח, עם טיפול פרטני וקבוצתי. במהלך 2014-2009 נעשה תהליך למידה מורכב ומתמשך לשם פיתוח המודל המשולב וזוהו הקשיים בעבודה עם אנשים עם תחלואה כפולה.
מערכת ממ"נ 31/08/2016  

מערכת ממ“נ
דוח הערכה שלישי לתוכנית לפיתוח התערבויות שיקום והחלמה של נפגעי נפש. עד כה פורסמו שני דוחות – תוכניות שיקום של צעירים עם פגיעה נפשית (מס' 154) ותיאור מודל של סינגור עצמי לבוגרים נפגעי נפש (מס' 156). בסך הכל סייע המוסד לביטוח לאומי באמצעות הקרן למפעלים מיוחדים ל-20 תכניות בשנים 2008-2014, ובכך תרם תרומה של ממש להרחבת שירותי סל השיקום והתאמתם לאוכלוסיית היעד.
מערכת ממ"נ 31/08/2016  

מערכת ממ“נ
מיזם עגלת הקפה של "המטבח של טוביה" בסיניף "אנוש" ברמת גן מתרחב, מיועד למתמודדים הרוצים לרכוש כלים וידע בתחום המזון ושירות לקוחות ולעסוק בתפקיד של כיף ועשייה.
מערכת ממ"נ 13/08/2016  


למעלה