יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


מערכת ממ“נ
לראשונה במילם תל אביב, נפתחת קבוצה להורים דוברי רוסית. פתיחת הקבוצה מותנית במספר משתתפים ובראיון אישי.
מערכת ממ"נ 17/09/2018  

מערכת ממ“נ
מקום בדירת נשים מקסימה! שכונת נווה סביון באור יהודה. שכונה יפה, חדישה ונעימה עם נגישות לתחבורה ולקניות. הדירה מוארת, מאווררת ומאובזרת.הדיירות בליווי צוות "כוכבי קהילה".
מערכת ממ"נ 17/09/2018  

מערכת abiliko
על מנת ליצור חברה עתידית מכילה ומקבלת יותר לאנשים עם מוגבלות, חשוב לעודד את הילדים שלנו ליצור קשרים, לשחק ולשוחח עם ילדים עם מוגבלות, לא לראות בהם את ה"אחר" אלא שותפים לכל דבר. בריטני גריר, אם לילדה בת שש עם מוגבלות, נותנת תשעה טיפים לעידוד חברה סובלנית יותר.
מערכת abiliko 25/09/2018  

מערכת abiliko
בעבר לא הופיעו שחקנים שחורים על המסך לדמויות של שחורים, אלא שחקנים לבנים צבעו את פניהם בשחור. היום זה לא יעלה על הדעת. אז מדוע נראה לגיטימי ששחקן ללא מוגבלות יגלם דמות של אדם עם מוגבלות? השחקן הבריטי אדם פירסון רוצה לשנות את הייצוג של אנשים עם מוגבלות בקולנוע ובטלוויזיה.
מערכת abiliko 21/09/2018  

NEABPD Israel
הקבוצה כוללת 12 מפגשים ותתקיים ברעננה ע"י הארגון הישראלי החינוכי למען טיפול בהפרעת אישיות גבולית.ההשתתפות בקבוצה ללא תשלום.
NEABPD Israel 15/09/2018  

מערכת ממ“נ
התוכנית ששואלת כל מה שתמיד רציתם לדעת אבל חששתם או לא יכולתם לשאול. הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. הפעם: מתמודדים עם מחלות נפש.
מערכת ממ"נ 13/09/2018  

מערכת ממ“נ
תכנית ליווי ואימון לתעסוקה שמטרתה המרכזית הינה הגדלת היקף הסטודנטים והאקדמאים עם מוגבלות המועסקים בתעסוקה ההולמת את השכלתם וכישוריהם. התוכנית מיועדת לסטודנטים או בוגרים טריים עם למעלה מ- 20% נכות המוכרים ע"י ביטוח לאומי/ משרד הבטחון/ משרד הבריאות.
מערכת ממ"נ 13/09/2018  

ממנ אירועים
שמרו את התאריך! הכנס הדו-שנתי של האיגוד לקידום Isps-il גישות פסיכולוגיות וחברתיות לפסיכוזה בנושא "פסיכוזה : בין בדידות לקהילה" יתקיים ב-16-17 בדצמבר 2018 במכללה האקדמית תל אביב יפו. פרטים נוספים בהמשך.
ממנ אירועים 13/09/2018  

מערכת abiliko
שלוש דוגמניות מתראיינות ומצטלמות לכתבה במגזין האופנה הנחשב, כחלק מהמגמה המתרחבת חשובה של הכללה וגיוון בעולם הפרסום והאופנה.
מערכת abiliko 6/09/2018  

מערכת abiliko
התוכנית "הצנרת" בערוץ רשת 13 חשפה מכרז מעורר חשש לפרוייקט לכריית מידע וריגול אודות מבוטחים ברשתות החברתיות, בוואטסאפ, בתיבות המייל וברשת.
מערכת abiliko 6/09/2018  

למעלה