יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


מערכת ממ“נ
הקבוצה תקנה ידע, כלים ומקום לשיתוף סביב התמודדות עם בן משפחה המתמודד עם תחלואה כפולה. הקבוצה תפגש במרכז משפחות "יחד" באשקלון.
מערכת ממ"נ 13/11/2018  

מערכת ממ“נ
הקליניקה לשירות הקהילה של המחלקה לפסיכולוגיה באונ' בר-אילן מציעה טיפול חדשני, במסגרת מחקר, עבור אנשים שמתמודדים עם סכיזופרניה. התשלום עבור הטיפול הינו מסובסד. מטרת הטיפול היא לקדם התמודדות יומיומית עם אתגרים ולסייע בפיתוח מטרות אישיות ובדרכים להגשמתן.
מערכת ממ"נ 12/11/2018  

מערכת abiliko
אתם רואים חבר שמתמודד עם דיכאון, אבל לא ממש יודעים איך לפנות אליו ומה כדאי או לא כדאי להגיד. בהרצאה של ביל ברנאט, שמתמודד בעצמו עם מניה דיפרסיה, תקבלו כמה עצות, עם חיוך.
מערכת abiliko 12/11/2018  

מערכת abiliko
החברה השקיעה מיליון דולר בשירותי ענן. מאגר הידע המקיף יסייע בקידום הטכנולוגיות והמחקר למציאת תרופה וטיפול למחלה
מערכת abiliko 16/11/2018  

מערכת ממ“נ
בדיור מוגן "בית ארגמן" חדרה נתניה התפנו מקומות בדירות שותפים.
מערכת ממ"נ 12/11/2018  

הקריה האקדמית אונו
לעיונך מידעון הקורסים לשנת הלימודים תשע"ט של בית הספר הארצי להכשרה בשיקום, שילוב והחלמה בבריאות הנפש, בקריה האקדמית אונו. השנה נוספו קורסים חדשים, עודכנו קורסים רבים והשתנו תנאי הקבלה בחלק מהקורסים. אתם מוזמנים לפתוח את המידעון, לקרא, להתרשם ולהירשם דרך הקישור המצורף לקורס המתאים ביותר להתפתחותכם המקצועית בשנת הלימודים הבאה.
הקריה האקדמית... 9/11/2018   | 1 תגובות

מערכת ממ“נ
דיאלוג פתוח היא גישה לטיפול סביבתי שהצליחה לשמור במשך 20 שנה על האחוזים הגבוהים ביותר בעולם של החלמה מפסיכוזה ראשונה. זוהי גישה הומנית ולא-אלימה לסיוע ועזרה לאנשים ומשפחותיהם. הגישה הזו חוללה מהפכה, מהפכה שהתפשטה מאז פרסום המחקר לארה"ב, בריטניה, איטליה ועוד. אנחנו רוצים להביא את המהפכה הזו לישראל בעזרתכם !!
מערכת ממ"נ 9/11/2018  


מערכת abiliko
Crescent‏ - צמיד זרוע בצורת סהר שבאמצעות בלוטות׳ יכול להתחבר לכל מכשיר ומערכת הפעלה, מזהה עצמו כאצבע במסך מגע או עכבר, ומאפשר שליטה במכשירים האלו ללא שימוש בידיים
מערכת abiliko 8/11/2018  

מערכת abiliko
סדנה ייחודית של הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה המאפשרת לאנשים עם מוגבלות וקשיי ניידות לקבל כלים ללימוד לתסריטאות - בלי לצאת מהבית
מערכת abiliko 7/11/2018  

למעלה