יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

תחבורה ותקשורת


מידע על מחויבות חברות הטלפון הניידים והנייחים להציע לציבור הרחב מכשירי טלפון ניידים ונייחים שמותאמים לשימושם של אנשים עם מוגבלות בשמיעה, עם מוגבלות בראייה, עם מוגבלות בהפעלת הידיים וכן עם מוגבלות קוגניטיבית.
4 |  5/05/2010  

אריה סעדה
אדם המוגבל בתנועה רשאי לבקש תמרור חניה בלעדי לנכה (ג-43) לסימון אזור חניה לשמשו הבלעדי ליד בית מגוריו, ובתנאי שאין לא מקום חניה פרטי.
אריה סעדה 8/12/2010  

אריה סעדה
בדף המידע - הנחות לבעלי תעודת נכה בתחבורה ציבורית, הנחות לבעלי תעודת עיוור ולמלווה בחברות אגד ודן, הנחות לבעלי תעודת עיוור ולמלווה ברכבת ישראל, הנפקות תעודות מעבר לבעלי תעודת עיוור ברכבת ישראל.
אריה סעדה 3/09/2011   | 1 תגובות

אריה סעדה
חברת אגד משפרת את השרות ללקוחותיה והיא השיקה מערכת הנותנת מידע לציבור על אוטובוסים עירוניים הנגישים לנכים בכיסאות גלגלים.
אריה סעדה 6/06/2010  

אריה סעדה
במאמר מהו תג חנייה לרכב לנכה של המשמש דרך קבע נכה, מי זכאי לתג נכה (תו נכה)?, נוהל הגשת הבקשה, המסמכים הדרושים, המסמכים הדרושים בבקשה לתג חניה לשני כלי רכב, תג חניה לחו"ל, חידוש תוקף של תו חניה ועוד.
אריה סעדה 17/10/2011   | 8 תגובות

אריה סעדה
במאמר, מי זכאי לאגרת רישיון מופחתת? ומהם התנאים לקבלת אגרת רשיון מופחתת?, מהו נוהל הגשת הבקשה, וכיצד ממשים בקשה להחזר ריטרואקטיבי. בסוף מובא הבסיס החוקי - סעיפים נבחרים מפקודת התעבורה ותקנותיו.
אריה סעדה 19/06/2012   | 2 תגובות

למעלה