קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


פנייה למרואיינים למחקרים


ממנ מודעות
סטודנטים לעבודה סוציאלית שנה ג' במכללת תל חי קוראים למתמודדים להשתתף במחר שהם עורכים במסגרת לימודיהם במסלול פרקטיקה לשינוי מדיניות. מעוניינים לערוך מחקר יחד עם מתמודדים\ות אשר מעוניינים\ות ללמוד על חוויותיהם בתחום של מערכות יחסים וקשרים חברתיים.
ממנ מודעות 29/01/2019  

מערכת ממ“נ
לצורך עבודת מחקר, סטודנטית לעו"ס במכללת ספיר מעוניינת לראיין אחים למתמודדים עם מחלה נפשית. אנונימיות מובטחת. מעוניינים להשתתף מוזמנים ליצור קשר לנטע לכיאני בטלפון- 052-3239636
מערכת ממ"נ 6/12/2018  

מערכת ממ“נ
סטודנטיות לעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית עורכות מחקר במסגרת הלימודים בנושא חוויות חיים של ילדים בוגרים להורה המתמודד עם מגבלה נפשית. מעוניינות לראיין נשים וגברים שאחד מהוריהם מתמודד עם מגבלה נפשית. הראיונות יתקיימו באזור ירושלים.
מערכת ממ"נ 27/11/2018  

מערכת ממ“נ
במסגרת מחקר על יחסים בין אחים במסגרת בית ספר לעו״ס בבר אילן מחפשת אנשים שיש להם אח שמתמודד עם מחלה נפשית בבקשה עזרתכם במענה במידה ורלוונטי או בהעברת הלינק.
מערכת ממ"נ 16/07/2018  

מערכת ממ“נ
בני משפחה של אנשים עם סכיזופרניה מוזמנים לענות לשאלון במסגרת מחקר חשוב שמיועד לאתר צרכים וקשיים ייחודיים של הקרובים לאנשים שנפגעו כתוצאה מהמחלה.
מערכת ממ"נ 12/04/2018  

מערכת ממ“נ
מטרתו של המחקר היא לנסות למצוא דרך לזיהוי מוקדם של אדם העלול להתאבד, עוד לפני שניסה לעשות זאת. כמובן, שזיהוי מוקדם יאפשר יעוץ נפשי מתאים לשֵם בחירת דרך להתמודדות יעילה במצבי לחץ ולמציאת פתרון של חיים.
מערכת ממ"נ 30/07/2017  

מערכת ממ“נ
למחקר בנושא חוויות האשפוז הפסיכיאטרי, מבקשים לראיין לאנשים ששהו לפחות שבוע רצוף ב-5 השנים האחרונות באשפוז בבית חולים פסיכיאטרי (אשפוז מלא כולל לינה), ומעוניינים לספר את הסיפור האישי שלהם משם. המחקר נעשה במסגרת תואר שני לעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית בירושלים.
מערכת ממ"נ 27/07/2017  

מערכת ממ“נ
פנייה למרואיינים בנושא התמודדות עם טראומה צבאית עבור עבודת דוקטורט לעבודה סוציאלית בבר אילן.
מערכת ממ"נ 7/03/2017  

מערכת ממ“נ
בבית הספר לרפואה באוניברסיטת ת"א מתקיים פרויקט חשוב שמטרתו ללמד את הרופאים לעתיד מהי המשמעות של התמודדות עם מחלה כרונית/מגבלה/לקות לאורך זמן, לא רק עבור החולה, אלא גם עבור המשפחה כולה. אנחנו זקוקים לעזרתכם משום שאנו מאמינים שאתם יכולים ללמד את הסטודנטים רבות על נושא חשוב זה, ולתרום לדמות הרופא בעתיד.
מערכת ממ"נ 14/12/2016  

אם אתם בני 25-45 ויש לכם 20 דקות פנויות, אשמח אם תעזרו לקידום המחקר שלי שעוסק בהסתגלות לחיים הבוגרים של אנשים שגדלו במשפחות עם הורה בעל נכות/עם הורה שאינו בעל נכות.
15/11/2016  

למעלה