קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


מדברים מנסיון


מערכת ממ“נ
"רקמה אנושית" היא עמותה שפועלת לתמוך באחים של מתמודדי נפש במסע ההתמודדות שלהם עם מחלת אחיהם ומסייעת בחיבור מיטבי בין האחים למען איכות חיים טובה יותר
מערכת ממ"נ 15/09/2021  

יספר“א
ההרצאות המרתקות של ד"ר פטרישיה דיגן - "פרסונל מדיסין" ו- Common Ground Program מובאות מתוך כנס העשור של יספר"א "חזון ההחלמה בבריאות הנפש : לאן ?".כנס העשור התקיים ב-9.12.2019 באוניברסיטת תל אביב. חובה לצפות !! ההרצאות מלווה בכתוביות בעברית.
יספר"א 20/04/2020  

מערכת ממ“נ
המיזם "בואי אמא" מזמן מרחבים קהילתיים של הקשבה לאימהות, לבני משפחה, לאנשי מקצוע ולמתמודדים במטרה לזהות ולחבר פיסות ידע אשר יחד יהפכו לעולם תוכן מואר המתאר את הבית והמשפחה כמרחבי החלמה. "בואי אמא" הוא מיזם שמטרתו לאסוף, לארגן ולהנגיש את הידע הקיים בקרב אימהות למתמודדים בוגרים נפגעי נפש לגבי תפקידה ומקומה של האם והמשפחה בתהליך ההתמודדות ועל הבית כמרחב החלמה ומקום של שמחה ונחת.
מערכת ממ"נ 27/12/2018  

מערכת ממ“נ
כנס יסוד עמותת משפחות בריאות הנפש, בנושא "מי איתי בחיי, ואחרי- מי ידאג?" התקיים ביום רביעי ה- 21 בספטמבר 2016, בבית שלום עליכם, תל-אביב. בכנס השתתפו חברי הסגל הבכיר של האגף לבריאות הנפש במשרד הבריאות, מברכים ומרצים נוספים ועוד כ-120 משתתפים – גברים, נשים, דתיים וחילוניים. את הכנס הנחה נציג ההנהלה: הדר רון.
מערכת ממ"נ 28/09/2016  

מערכת ממ“נ
אנו קוראים לבני משפחות להצטרף אלינו לקידום מענה לדיור קצר מועד עבור מתמודדים שגרים עם בני משפחתם ונתמכים על ידם. מענה כזה יאפשר לבני המשפחות לנוח ולאגור כוחות להמשך.
מערכת ממ"נ 27/09/2016  שיחות בבריאות הנפש
התכנית שואפת לעסוק במגוון רחב של נושאים המצויים תחת הכותרת "בריאות הנפש".קהל היעד שלה הוא מתמודדים עם בעיות נפשיות,בני משפחותיהם ואלו שהנושא קרוב לליבם.
שיחות בבריאות... 3/02/2016  

למעלה