קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

אהבה בלי מגבלות
עבודה נגישה
המדריך לחופשה נגישה
המומחים של אביליקו


יעוץ משפטי ואפוטרופוסות


מערכת ממ“נ
מתמודדים עם בן משפחה נפגע נפש ? עולות לכם שאלות משפטיות ? תוכלו לפנות למרכזי היעוץ של "עזר מציון" בבני ברק ובירושלים.
מערכת ממ"נ 11/01/2017  

מערכת ממ“נ
במרכז הרפואי "לב השרון" נפתחת תחנת ייעוץ משפטי חינם, שינתן למטופלים בבית החולים,מדובר בתכנית סיוע לנזקקים המתנהלת כחלק מקורס בבית הספר למשפטים במכללה האקדמית נתניה.
מערכת ממ"נ 10/01/2017  

מערכת ממ“נ
הידעתם ? יתום עם מוגבלות (שאינו עומד ברשות עצמו) זכאי, בתנאים מסוימים, לקצבת יתום למשך כל חייו !! בין אם אתם מבוטחים בפנסיה תקציבית או בקרן פנסיה אחרת, אנא קראו בעיון כתבה זו, בדקו את נוסח הסעיף בתקנון של קרן הפנסיה, בה אתם מבוטחים, שעוסק בפנסיית שארים ופנו לנציגים המתאימים כדי לבדוק איתם את הנושא.
מערכת ממ"נ 30/12/2016  

מערכת ממ“נ
מתמודדים עם בן משפחה נפגע נפש? עולות לכם שאלות משפטיות? אפוטרופסות? ירושה? ועדה פסיכיאטרית? מרכז ייעוץ לבני משפחה "עזר מציון" מעניק ייעוץ משפטי ללא תשלום במרכזים בבני ברק ובירושלים.
מערכת ממ"נ 21/12/2016  


מערכת ממ“נ
חוברת חדשה של ארגון "בזכות" – מודל שירות לתמיכה בקבלת החלטות. זהו למעשה מסמך מפורט המציע לראשונה בישראל מודל שירות לתמיכה בקבלת החלטות. המודל מבוסס על ההתנסות שנצבר בפיילוט, דיונים רבים בין התומכים ובין האנשים שקיבלו את התמיכה.
מערכת ממ"נ 1/11/2016  

מערכת ממ“נ
ארגון בזכות משיק שני קורסים פורצי דרך בנושא ‘תמיכה בקבלת החלטות’ שייפתחו בנובמבר 2016. קורס אחד בשותפות עם עמותת קשר יתקיים בתל אביב והוא מיועד לבני משפחה, קורס שני של בזכות יתקיים בירושלים והוא מיועד לאנשים עם מוגבלות.
מערכת ממ"נ 26/10/2016  

מערכת ממ“נ
התיקון מהווה רפורמה של ממש לחוק וכולל כמה שינויים דרמטיים בינהם הכרה בתמיכה בקבלת החלטות והכרה בייפוי כוח מתמשך. החוק החדש מהווה הזדמנות אדירה להכרה בזכות של כל אדם לכשרות משפטית ולקבל החלטות על חייו.
מערכת ממ"נ 31/03/2016  

מערכת ממ“נ
ההגנה אינה בהכרח פטרונות, והחירות אינה בהכרח הפקרתם של המתמודדים לגורל אכזר. עלינו להכיר, באופן אמיתי, בצורך של כל אדם לעצמאות ומתן ביטוי לרצונותיו, כמו גם בחובתה של החברה ומחוייבותה של המשפחה להעניק למתמודדים את ההגנה לה הם זקוקים.טור דעה של רבקה צ. מתוך פנל בנושא אפוטרופוסות בכנס משפחות "אנוש" 2015.
מערכת ממ"נ 22/12/2015  

למעלה