קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


יעוץ משפטי ואפוטרופוסות


מערכת ממ“נ
ההסבר מפרט מנגנונים, מלבד האפשרות למנות אפוטרופוס, שכוללים הגנה על כספו ורכושו של האדם, יפוי כוח מתמשך ותומך בקבלת החלטות.
מערכת ממ"נ 1/09/2018  

מערכת ממ“נ
האדם (הנקרא "הממנה") בוחר מרצונו בשלב בו הוא מבין ומסוגל לקבל החלטות ולבצען מי יטפל בענייניו וכיצד יראו חייו אם וכאשר מצבו ישתנה לרעה (הידרדרות במצבו). הידרדרות במצבו יכולה לנבוע כתוצאה מתאונה, מחלות זקנה (כגון דמנציה), מוגבלות נפשית ומוגבלות שכלית העלולות לפגוע בכושר השיפוט של האדם.
מערכת ממ"נ 25/11/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
ייעוץ משפטי עם עו"ד ללא עלות, השירות יעסוק סביב נושאים/שאלות משפטיות הקשורים לבריאות הנפש כגון: מיצויי זכויות, אפוטרופסות, ירושה/צוואות ועוד.הייעוץ יינתן החל מחודש נובמבר 2017.
יה"ל - עמותת... 18/11/2017  

מערכת ממ“נ
מתמודדים עם בן משפחה נפגע נפש ? עולות לכם שאלות משפטיות ? תוכלו לפנות למרכזי היעוץ של "עזר מציון" בבני ברק ובירושלים.
מערכת ממ"נ 11/01/2017  

מערכת ממ“נ
במרכז הרפואי "לב השרון" נפתחת תחנת ייעוץ משפטי חינם, שינתן למטופלים בבית החולים,מדובר בתכנית סיוע לנזקקים המתנהלת כחלק מקורס בבית הספר למשפטים במכללה האקדמית נתניה.
מערכת ממ"נ 10/01/2017  

מערכת ממ“נ
הידעתם ? יתום עם מוגבלות (שאינו עומד ברשות עצמו) זכאי, בתנאים מסוימים, לקצבת יתום למשך כל חייו !! בין אם אתם מבוטחים בפנסיה תקציבית או בקרן פנסיה אחרת, אנא קראו בעיון כתבה זו, בדקו את נוסח הסעיף בתקנון של קרן הפנסיה, בה אתם מבוטחים, שעוסק בפנסיית שארים ופנו לנציגים המתאימים כדי לבדוק איתם את הנושא.
מערכת ממ"נ 12/01/2019  

מערכת ממ“נ
מתמודדים עם בן משפחה נפגע נפש? עולות לכם שאלות משפטיות? אפוטרופסות? ירושה? ועדה פסיכיאטרית? מרכז ייעוץ לבני משפחה "עזר מציון" מעניק ייעוץ משפטי ללא תשלום במרכזים בבני ברק ובירושלים.
מערכת ממ"נ 21/12/2016  


מערכת ממ“נ
חוברת חדשה של ארגון "בזכות" – מודל שירות לתמיכה בקבלת החלטות. זהו למעשה מסמך מפורט המציע לראשונה בישראל מודל שירות לתמיכה בקבלת החלטות. המודל מבוסס על ההתנסות שנצבר בפיילוט, דיונים רבים בין התומכים ובין האנשים שקיבלו את התמיכה.
מערכת ממ"נ 1/11/2016  

מערכת ממ“נ
ארגון בזכות משיק שני קורסים פורצי דרך בנושא ‘תמיכה בקבלת החלטות’ שייפתחו בנובמבר 2016. קורס אחד בשותפות עם עמותת קשר יתקיים בתל אביב והוא מיועד לבני משפחה, קורס שני של בזכות יתקיים בירושלים והוא מיועד לאנשים עם מוגבלות.
מערכת ממ"נ 26/10/2016  

למעלה