קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


הצעות תעסוקה למתמודדים


ממנ מודעות
לחברת יוזמה דרך הלב – תכנית סוקרי איכות דרושים/ות סוקרים/ות – בני משפחה של מתמודדים/ות מאזורי ירושלים, נתניה וחדרה לסקר שביעות רצון ממרכזי הייעוץ וההכוונה למשפחות. הסקר נעשה מטעם משרד הבריאות שמפעיל את המרכזים.
ממנ מודעות 14/06/2019  

ממנ מודעות
במרץ נפתחת בתל אביב הכשרה לתפקיד סוקרים טלפונים לאנשים עם מוגבלות נפשית, זכאי סל שיקום. בהמשך להכשרה ישתלבו המתמודדים עבודה בתחום.ההכשרה של חודש ימים כוללת הכרות ותרגול סקרים טלפונים ותכנים שיקומיים חשובים: התמודדות עם לחצים, readiness הכנה לשינוי, הכנה לשוק העבודה, התערבות קוגניטיבית CSW ועוד..
ממנ מודעות 1/03/2019  

ממנ מודעות
נותרו מקומות אחרונים ! בקרוב תפתח הכשרה יעודית למתמודדים זכאי סל שיקום לתפקיד סוקר טלפוני. הכשרה תתקיים במרכז השיקום שווים כפר סבא. בסיום ההכשרה תבוצע השמה לחברת הסקרים ביחסי עובד מעביד עם ליווי תעסוקתי של עמותת שווים.
ממנ מודעות 10/03/2019  

מערכת ממ“נ
לירי פינטו טלפון: 0522363211 אימייל: briut-h@nathan.co.il תוכן: לחברת נתן העוסקת בחונכות שיקומית דרוש חונך דתי לאזור קריות וחיפה לליווי חברתי לאדם נפגע נפש המתגורר בקהילה. משרה חלקית, שעות גמישות. ניתן לשלוח קורות חיים למייל.
מערכת ממ"נ 8/12/2018  

מערכת ממ“נ
אנשים עם מוגבלות נפשית נאלצים להתמודד לא רק עם המוגבלות אלא גם עם הסטיגמה סביבה, הנובעת מבורות. הניסיון מלמד שהם יכולים להשתלב בחברה במגוון תפקידים, גם מורכבים. איך ניתן לעשות זאת באופן מוצלח ? הכתבה המלאה ב"כלכליסט" לציון יום בריאות הנפש העולמי. .
מערכת ממ"נ 6/10/2018  

מערכת ממ“נ
לפרוייקט תעסוקה מעברית קבוצתית בפדקס פ"ת דרושים מחסנאים.העבודה הינה עבודה פיזית בשעות אחה"צ, הפרוייקט מלווה ע"י מדריך שיקומי בתוך מקום העבודה וצוות מקצועי של "שווים" - שיקום תעסוקתי שמלווה את התוכנית.
מערכת ממ"נ 22/06/2018  

יוזמה דרך הלב
דרוש/ה מלווה מקצועי/ת ל"סוקרי איכות" (חברת יוזמה דרך הלב)- פרויקט ייחודי בתחום השיקום בבריאות הנפש. תפקיד המלווה עוסק במתן כלים מקצועיים ותמיכה רגשית למתמודדים העובדים בהעברת סקר שביעות רצון בקרב מתמודדים המקבלים שירותי שיקום בקהילה.
יוזמה דרך הלב 29/05/2018  

שירותי התעסוקה של אגף בריאות הנפש בעזר מציון, גדלים ומתרחבים בפיתוח מענים לעבודה בשוק הפתוח. המעברית היא עוד נדבך. שירות התעסוקה המעברית יפעל באזור התעשייה קסם במספר בתי עסק העוסקים בתחומי: היצור, המיון, האריזה והמחסנאות.
20/03/2018  

מערכת abiliko
לאנשים עם מוגבלות עם רקע טכנולוגי המעוניינים בסיוע בהשתלבות בעבודה ומוכנים להתחייב לתהליך חצי שנתי של ליווי תעסוקתי ואישי במרכזי אינטל בפתח תקווה או בחיפה ייתכן שהתוכנית היא בשבילכם!
מערכת abiliko 8/03/2018  

מערכת ממ“נ
"לידיד נפש",חברה מובילה בתחום שירותי שיקום, דרושים/ות לדיור מוגן בקהילה למתמודדים עם תחלואות נפשיות, מדריכי/כות שיקום ומתאמי/ות שיקום ברחבי הארץ.
מערכת ממ"נ 8/01/2018  

למעלה