קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


קורסים והדרכות לאנשי מקצוע


ממנ אירועים
החלה ההרשמה לסמינר מבואי דפ"י (דיאלוג פתוח ישראל) - ספט' 2019! לאחר ההצלחה האדירה בשלושת סמינרי המבוא הקודמים, אנחנו פותחים את ההרשמה לסמינר הרביעי! כששלושה סמינרים מאחורינו, וכן השלמנו את ההרשמה המוקדמת לקורס המלא אנחנו נמצאים בעיצומה של ביסוס הרשת והקהילה של הדיאלוג הפתוח עם ארגונים עצמאיים, בתי חולים פסיכיאטרים ואנשים פרטיים.
ממנ אירועים 29/04/2019  

ממנ מודעות
קורס חדש וייחודי בביה"ס לשיקום - מבוא לפסיכיאטריה: מחלות, תרופות והשפעותיהן.הקורס מיועד לכל המעונין בידע בסיסי ועדכני באפיוני והשפעות מחלות הנפש וכולל למידה בנושאי בסיס בפסיכיאטריה, יום סיור לימודי במחלקה באחד המרכזים לבריאות הנפש, למידה בנושאי שיקום קהילתי. הקורס יתקיים בקריית אונו, באר שבע וחיפה.
ממנ מודעות 10/04/2019  

מערכת ממ“נ
מחקרים מלמדים כי בקרב אנשים עם מוגבלות, % 40-50 הינם אנשים עם יותר ממגבלה אחת. כיום, כמעט ובכל אחד משירותי השיקום חלק ממקבלי השירות הינם אנשים המאובחנים עם יותר ממגבלה אחת, ועל פי רוב- קיים קושי רב לתת לאנשים אלו מענה מקיף התואם את מגוון צורכיהם. הקורס יתקיים בחיפה.
מערכת ממ"נ 20/11/2018  

הקריה האקדמית אונו
לעיונך מידעון הקורסים לשנת הלימודים תשע"ט של בית הספר הארצי להכשרה בשיקום, שילוב והחלמה בבריאות הנפש, בקריה האקדמית אונו. השנה נוספו קורסים חדשים, עודכנו קורסים רבים והשתנו תנאי הקבלה בחלק מהקורסים. אתם מוזמנים לפתוח את המידעון, לקרא, להתרשם ולהירשם דרך הקישור המצורף לקורס המתאים ביותר להתפתחותכם המקצועית בשנת הלימודים הבאה.
הקריה האקדמית... 9/11/2018   | 1 תגובות

מערכת ממ“נ
תכנית להכשרת מטפלים - טיפול אינטגרטיבי במשחק בראשות ד"ר שלמה אריאל וד"ר עודדה פלד ובהשתתפות מומחים מרכזיים בתחום. מטרת התכנית: הכשרת קבוצה מובילה של מומחים בטיפול אינטגרטיבי במשחק(integrative play therapy),שיתמחו במודלים התיאורטיים והיישומיים החדשניים והעדכניים בתחום ויוכלו ליישם אותם בעבודתם הקלינית, להעביר את הידע לאחרים וליזום פרויקטים בקהילה.
מערכת ממ"נ 27/07/2018  

מערכת ממ“נ
הנגשת צדק הוא מקצוע חדש. תפקידו של מנגיש הצדק להתאים את הליך ביצוע ובירור הצדק בחקירות במשטרה ובדיונים בבתי המשפט, בערכאות שיפוטיות ומעין שיפוטיות, עבור אנשים עם מוגבלות כדי שיוכלו להשתתף בו ולהביא לעשיית צדק בעניינם.
מערכת ממ"נ 14/01/2017  

מיל“ם ירושלים
קורס קש"ת להכשרת הורים, בני משפחה ומטפלים, לתקשורת בדרך קוגניטיבית יתקיים בירושלים.
מיל"ם ירושלים 22/08/2016  

מערכת ממ“נ
קורס חדש בחיפה שמיועד למטפלים ובני משפחה המלווים אנשים המתמודדים עם מצבי תודעה המוגדרים בדרך כלל פסיכוזה.
מערכת ממ"נ 24/06/2016  

מערכת ממ“נ
הקורס יתקיים במסגרת בית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן.
מערכת ממ"נ 16/05/2016  

מערכת ממ“נ
הסדנא בנושא קבלת החלטות משותפת בשירותי שיקום בבריאות הנפש, בהנחיית פרופ' שולה רמון, תחשוף את התיאוריה שעומדת בבסיס מודל קבלת ההחלטות המשותפת ותציע לעובדים בשירותים השונים את ההזדמנות לעבוד באופן שיטתי בשיטה זו. הסדנא תתקיים בבית הספר לשיקום בקריה האקדמית אונו.
מערכת ממ"נ 1/12/2015  

למעלה