קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


אירועים בבריאות הנפש


ממנ אירועים
הקורס יסביר את מבנה החוק, את הגישות העומדות ביסודו, ואת הדרכים לתיקון הקלקלות הקיימות בחוק. המפגשים יתקיימו אחת לשבועיים בתל אביב בחסות עמותת לשמ"ה. אשפוז כפוי הינו אחת הצורות הקשות והחמורות של פגיעה בזכויות הפרט לחירות ולכבוד. פגיעתו הרעה של האשפוז הכפוי נמשכת שנים לאחר שהאשפוז התרחש, כטראומה מתמשכת. אשפוז כפוי פוגע בפרט גם כחרב מתהפכת מעל לראשו של מי שאושפז פעם אחת וחי בחשש מאשפוז נוסף.
ממנ אירועים 13/04/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
משפחות, מתמודדים ואנשי מקצוע בבריאות הנפש, מרכז יה"ל חדרה שמח להזמין בני משפחות, מתמודדים ואנשי מקצוע בבריאות הנפש ליום עיון: "מעבר למילים" - התמודדות עם אתגרים במשפחה בדרכים יצירתיות. יום העיון יתקיים בחדרה.
יה"ל - עמותת... 10/04/2019  

ממנ אירועים
הרצאה מרתקת מפי עינת שמל, זמרת ויוצרת אשר מספרת את סיפור חייה לצד בעלה אור המתמודד עם הפרעה דו קוטבית (מאניה דפרסיה). ההרצאה תתקיים ב"קפה טוב" בלוד.
ממנ אירועים 11/04/2019  

ממנ אירועים
ההרצאה תעסוק בנושא בניית זהות של צעירים בבריאות הנפש, הקשיים והאתגרים של מתמודדים צעירים, עקרונות מנחים בתהליך השיקום ומושגים של החלמה בבריאות הנפש. ההרצאה תתקיים במילם נתניה.
ממנ אירועים 10/04/2019  

ממנ אירועים
שמרו את התאריכים !! הנופש השלישי לבני משפחות של :ידיד נפש" יוצא לדרך. בסימן "יחד שותפים לתקווה". הנופש יתקיים במלון יערים, מעלה החמישה. פרטים נוספים יפורסמו בהמשך.
ממנ אירועים 2/04/2019  

למעלה