קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


אירועים בבריאות הנפש


מערכת ממ“נ
במפגש נעסוק בשאלות כמו איך מאבחנים מחלה נפשית? מה מהלך המשבר? מהן דרכי הטיפול השונות הקיימות? מה מקומה של המשפחה בהתמודדות? מה עושים מול סירוב והתנגדות לטיפול? המפגש יתקיים במילם נתניה.
מערכת ממ"נ 8/06/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
צוות וחברות ועד יה"ל שמח להזמין בני משפחות של מתמודדים לצאת מהשגרה ולהצטרף לחוויה מיוחדת בשבילכם.
יה"ל - עמותת... 11/06/2018  

מערכת ממ“נ
הרצאה חוויתית ומיוחדת ע"י דורית עוזיאל. ההרצאה תתקיים במילם נתניה.
מערכת ממ"נ 10/06/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
ההרצאה תתקיים על ידי מרכז יה"ל כפר סבא, מרכז ליעוץ והכוונה למשפחות בתחום בריאות הנפש. ההרצאה תתקיים בכפר סבא ומיועדת לבני משפחות, מתמודדים, אנשי מקצוע והקהל הרחב.
יה"ל - עמותת... 29/05/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
יום העיון יעסוק בנושא משמעות וכוח הבחירה בבריאות הנפש.יום עיון המיועד לבני משפחה של מתמודדי נפש, מתמודדים, בעלי עניין ואנשי מקצוע.יום העיון יתקיים בחדרה.
יה"ל - עמותת... 29/05/2018  

מערכת ממ“נ
אחת לשנה אנו מפיקים פסטיבל לאנשים עם צרכים מיוחדים, פסטיבל שבו יש סדנאות הופעות מתחם טיפולים, יצירה, מסיבות ועוד המון. מדובר על 3 ימים בסוף יוני של פעילויות חוויתיות לאנשים עם צרכים מיוחדים.
מערכת ממ"נ 29/05/2018  

NEABPD Israel
הארגון הישראלי החינוכי לטיפול בהפרעת אישיות גבולית פותח קבוצה לתמיכה והדרכה עבור בני משפחה של מתמודדים עם הפרעת אישיות גבולית ב-1.7.2018 בירושלים. הקבוצה תתקיים באנגלית.
NEABPD Israel 26/05/2018  

מערכת ממ“נ
במפגש ננסח יחד נייר עמדה, בו נביא למודעות קובעי המדיניות והגורמים המטפלים את הקשיים והמורכבות בהתמודדות עם מצב, בו בן משפחה מתמודד עם תחלואה הכפולה.מי שאכפת לו, ורוצה לקדם דברים בנושא תחלואה כפולה מוזמן להצטרף. הסדנה תתקיים במילם חיפה.
מערכת ממ"נ היום 07:33  

משפחות בריאות הנפש
הכנס "הזכות לזוגיות" יעסוק בזכות לזוגיות אצל מתמודדי נפש בהתאם לכתוב באמנה לשוויון זכויות אנשים עם מוגבלויות. הכנס מיועד לבני משפחה של מתמודדי נפש, מתמודדים, בעלי עניין ואנשי מקצוע נערך ע"י עמותת "משפחות בריאות הנפש" ויתקיים בתל אביב.
משפחות בריאות... 3/04/2018  

NEABPD Israel
הארגון הישראלי החינוכי לטיפול בהפרעת אישיות גבולית פותח קבוצה לתמיכה והדרכה עבור בני משפחה של מתמודדים עם הפרעת אישיות גבולית ב-4.7.2018 ברעננה. הקבוצה תתקיים באנגלית.
NEABPD Israel 26/05/2018  

למעלה