קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


אירועים בבריאות הנפש


יה“ל - עמותת איכות בשיקום
בסדנה נתבונן ונאיר את הטוב והחיובי בחיינו ובעצמנו בתוך השגרה וההתמודדות היומיומית קיימים רגעים בהם קשה לנו לעצור או להבחין ביכולות, בכל מה שיש בנו ובסביבתנו. בסדנה נתרגל ונכיר מושגים מהפסיכולוגיה החיובית ונלמד כיצד ניתן ליישם אותם בחיינו למען אורות חיים ותחושת רווחה טובה יותר, נדליק יחדיו נר שני של חנוכה. הסדנה תתקיים במרכז יהל בחדרה.
יה"ל - עמותת... 10/12/2017  

מערכת ממ“נ
לרגל יציאתו לאור של הספר "אנטומיה של מגפה" בעברית מגיע לארץ מחבר הספר, העיתונאי והחוקר עטור הפרסים, רוברט וויטאקר.לראשונה בישראל יתקיים כנס העוסק בביקורת העדכנית על הטיפול הפסיכיאטרי הקונבציונאלי, המבוסס רובו ככולו על תרופות פסיכיאטריות. בנוסף יוצגו גישות עדכניות לטיפול בקהילה ובמשפחה.הכנס יתקיים בתל אביב.
מערכת ממ"נ 2/11/2017  

יספר“א
הכנס השנתי של יספר"א 2017 יעסוק בנושא תרופות פסיכיאטריות בקרב אנשים עם הפרעות פסיכיאטריות קשות : מחקר, ידע מניסיון, גישות ובחירה. הכנס יתקיים באוניברסיטת חיפה.
יספר"א 2/11/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
התקווה היא אחת מהאבנים החשובות בתהליך ההתמודדות. בהרצאה נעמיק בהבנת המושג תקווה, משמעותו וחשיבותו וכן נבין כיצד בונים תקווה! ההרצאה להעיר את ניצוץ התקווה תעסוק גם בפנטזיה, אמונה, אופטימיות. ההרצאה תתקיים בשלוחת יה"ל ברמלה.
יה"ל - עמותת... 21/11/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
בהרצאה המרתקת נברר מהי הפרעת אישיות ? אילו סוגים קיימים ? מה מאפיין אנשים בעלי הפרעות אישיות ? האם זה שונה ממחלה נפשית ? כיצד מטפלים בה ? נרחיב ונתמקד בהפרעת אישיות גבולית. ההרצאה תתקיים בכפר סבא ומיועדת לבני משפחות, מתמודדים ואנשי מקצוע.
יה"ל - עמותת... 23/11/2017  

מערכת ממ“נ
בהרצאה נדבר על האופן בו היחס למחלה השתנה בעשרות השנים האחרונות כתוצאה מהבנת הבסיס המוחי-פיזיולוגי שלה.כמו כן נסקור את התיאוריות המוחיות העדכניות ביותר לגבי המחלה והטיפולים שנגזרים מתיאוריות אלו. לבסוף, נשאל איפה אנחנו רוצים להיות ביחס להבנה והטיפול במחלה בעתיד וכיצד אפשר להתקדם לשם.ההרצאה תתקיים במילם נתניה.
מערכת ממ"נ 21/11/2017  

מערכת ממ“נ
הורים המתמודדים עם בעיות נפשיות מוזמנים לשיח הקפה במרכז "ציפור הנפש" בשרון-מפגשים המאפשרים הזדמנות להכרות ולשיח בין הורים מתמודדים, על הורות ובכלל ולהעשרת הידע בנושאים משפחתיים, הוריים וזוגיים. המפגש יתריים במרכז ציפור הנפש בכפר סבא.
מערכת ממ"נ היום 07:54  

מערכת ממ“נ
במפגש יוצגו שירותי השיקום של עמותת 'אנוש' באשכול רמת גן-פתח תקווה-קריית אונו. המפגש מיועד לבני משפחות של מתמודדים ויתקיים בסניף 'אנוש' ברמת גן.
מערכת ממ"נ 7/12/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
** שמרו את התאריך ** כנס המשפחות הארצי של מרכזי יה"ל יוצא לדרך. הכנס מיועד לבני משפחות בתחום בריאות הנפש. פרטים נוספים והרשמה בקרוב. הכנס יתקיים בנווה אילן.
יה"ל - עמותת... אתמול 08:30  

מערכת ממ“נ
SAVE THE DATE -- יום העיון השנתי של מרכז ייעוץ לבני המשפחה "עזר מציון" בבני ברק "לְהַקְדִים רְפוּאָה לַמַּכָּה?" - סוגיות בטיפול מוקדם בהפרעות רגשיות - מציל חיים. יום העיון ייערך בבני ברק ומיועד לאנשי מקצוע, אנשי חינוך, אנשי מפתח בקהילה ובני משפחה.
מערכת ממ"נ 30/11/2017  

למעלה