קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

המדריך לחופשה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה


אירועים בבריאות הנפש


יה“ל - עמותת איכות בשיקום
אחים ואחיות של מתמודדים עם קשיים נפשיים - הנכם מוזמנים למפגש מיוחד – בו תגלו שאתם לא לבד! נכיר, נדבר, נשתף או רק נקשיב. המפגש יתקיים במרכז יה"ל בכפר סבא.
יה"ל - עמותת... 9/07/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
ניפגש בחוף הים של ראשון לציון למפגש מוסיקלי, מהנה וחווייתי. המוזיקה היא כלי הנשמה לבטא שמחה והתרגשות. כאשר מספר כלים יחדיו משתלבים באותו המקצב ומנגנים את השמחה בהרמוניה – העונג גדל והלב מתרחב!
יה"ל - עמותת... 2/08/2017  

milamca
סדנא חווייתית ויצירתית של שימוש באמצעי הקולאז' להתמודדות רגשית. הסדנא תאפשר יצירה בקולאז' ושיח על הכלי כאמצעי טיפולי. הסדנא תתקיים במילם כרמיאל.
milamca 30/07/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מועדון המשפחות ביה"ל כפר סבא מזמין למפגש והפעם – הזכות שלי ליהנות. האם אנו מרשים לעצמינו לצאת לחופשה? לבלות? נקיים רב שיח בנושא וגם פשוט נהנה- סדנת זילוף וקישוט עוגות בשלל צבעים וצורות נרשה לעצמינו להיות יצירתיים וגם לטעום ולקבל רעיונות.
יה"ל - עמותת... 17/07/2017  

מערכת ממ“נ
יום העיון השנתי של מילם תל אביב "לפעמים צריך שלשה לטנגו..." יעסוק בחשיבות השותפים בתהליך ההחלמה. יום העיון מיועד לבני משפחה, מתמודדים ואנשי מקצוע ויתקיים בתל אביב.
מערכת ממ"נ 7/08/2017  

מערכת ממ“נ
"המשפחה שבלב" - תמיכה וטיפול במשפחה במרכז רפואי לבריאות הנפש לב-השרון מזמינים בני משפחות להצטרף לקהילת המשפחות של המרכז.המפגש יתקיים במרכז הרפואי "לב השרון".
מערכת ממ"נ היום 17:28  

מערכת ממ“נ
המפגש מתקיים על ידי פעילי עמותת לשמ"ה - סניף גוש דן ויעסוק בחוק טיפול בחולי נפש – שינוי החוק ועיצוב העתיד, דרכים לפעולה. המפגש יתקיים בתל אביב.
מערכת ממ"נ אתמול 09:56  

מערכת ממ“נ
עמותת "בשביל החיים" מקיימת צעדה שנתית ברחובות המרכזיים של תל אביב, בסמוך ליום הבינלאומי למניעת התאבדויות. המשתתפים צועדים בחשכה על-מנת לבטא את החושך והמצוקה בהם מצויים אנשים עם מחשבות אובדניות. כמו כן, נערכת הצעדה בדממה מוחלטת על-מנת לבטא את השתקת השיח בחברה בנושא התאבדויות. הצעדה מהווה אמירה ברורה לגבי שבירה של הסטיגמה החברתית, שהיא כל כך חשובה לצורך שיקום והתמודדות.
מערכת ממ"נ 9/08/2017  

מערכת ממ“נ
מיינד אנד פיטנס היא תכנית לקידום והטמעה של אורח חיים בריא אצל מתמודדים. התכנית כוללת מספר מיזמים ייחודים ובינם: ליגת כדורסל, מרכז ספורט בתל אביב, תכנית להשמה תעסוקתית של מדריכי ספורט מקצועיים מקרב אוכלוסיית המתמודדים ועוד.. ההרצאה תתקיים בנתניה.
מערכת ממ"נ 2/08/2017  

מערכת ממ“נ
באירוע יופיעו להקת תיסלם והקומיקאי אדיר מילר. כל ההכנסות מהאירוע, יוקדשו לתמיכה במגוון שירותי השיקום, אותם אנו מעניקים למתמודדים עם מגבלה נפשית, לבני משפחותיהם ולמאבקנו בסטיגמה.את הערב תנחה ותוביל, כמו בכל שנה - צופית גרנט, נשיאת אנוש.האירוע יתקיים בהיכל התרבות בתל אביב.
מערכת ממ"נ 2/08/2017  

למעלה