קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

המומחים של אביליקו
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה
עבודה נגישה


אירועים בבריאות הנפש


יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מועדון המשפחות במרכז יה"ל בראשון לציון מזמין למפגש בנושא טעימות מסדנת הכנה לראיון עבודה – מרצה : אילנה מוניה- "רבדים" מרכז הכוון תעסוקתי.
יה"ל - עמותת... 4/06/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
בסדנא נחווה תהליך של דמיון מודרך ממנו נצא ליצירת מסכות או מנדלות סביב עולמנו הפנימי בהנחיית מוות "עמיתים". נסיים בשיח על התוצר ומשמעותו עבורינו.המפגש יתקיים ביה"ל חדרה.
יה"ל - עמותת... 8/06/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מועדון משפחות במרכז יה"ל בכפר סבא מארח את הגב' תניה ינאי, מנהלת מחלקת שיקום בביטוח לאומי, סניף כפר סבא.
יה"ל - עמותת... 8/06/2017  

מערכת ממ“נ
בדרך להחלמה - יום העיון השנתי של מילם חיפה למשפחות, אנשי מקצוע ומתמודדים.
מערכת ממ"נ 15/06/2017  

יאללה מבלים אחרת
אז מה יהיה לנו ? הרצאה מרתקת וקלילה של מיכאל פינק על זוגיות ואהבה, הופעה מקפיצה של להקת הציפיות, נשנושים שתייה קלה וזמן חופשי בשבילכם לשיח חופשי והכרות. וכל זה באווירה נינוחה ונעימה. האירוע מתקיים בתל אביב.
יאללה מבלים אחרת 12/06/2017  

מערכת ממ“נ
הכנס יתקיים בקרייה האקדמית אונו.
מערכת ממ"נ 16/06/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
בסדנה ניפגש וניתן מקום לקולם של אחים/אחיות למתמודדים עם מחלה נפשית. מוזמנים הורים ואחים/אחיות שמעוניינים לקיים שיח ודיאלוג, להתבונן אלו באלו, להקשיב להשמיע ולהיות יחד. הסדנה מתקיימת ביה"ל אשדוד.
יה"ל - עמותת... 13/06/2017  

מערכת ממ“נ
לשנות עולם - תערוכת סוף שנה של קבוצת בריאות הנפש בביה"ס לרפואה באונ' תל אביב. לאחר מסע מעניין, מרגש, ומאתגר אנו מסיימים שנת פעילות ראשונה של תכנית ״לשנות עולם״ - שותפים בקהילה, ארגונים, סטודנטים ואנשי סגל. אנו שמחים להזמינכם לערב המסכם באוניברסיטת תל אביב, באולם דולפי.
מערכת ממ"נ אתמול 21:47  

משפחות בריאות הנפש
הכנס בנושא ריבוי מוגבלויות ותחלואה כפולה מיועד לבני משפחה של מתמודדי נפש, בעלי עניין ואנשי מקצוע. הכנס יתקיים בסמינר הקיבוצים בתל אביב.
משפחות בריאות... 30/05/2017  

מערכת ממ“נ
הינכם מוזמנים לכנס משפחות, מתמודדים ואנשי מקצוע שיעסוק ביצירת חיים בעלי משמעות אחרי אשפוז פסיכיאטרי, מנקודת המבט של המתמודד, המשפחה ואנשי המקצוע.הכנס יתקיים במית"ל באר שבע.
מערכת ממ"נ 15/06/2017  

למעלה