קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


אירועים בבריאות הנפש


יה“ל - עמותת איכות בשיקום
זכור שראשית כל אתה אדם. תווית של בריאות נפש אינה מגדירה אותך, אינך "דכאון" או "סכיזופרניה" או דו קוטבי. אתה א ד ם." (פטרישיה דיגן).הסדנה תתקיים במרכז יה"ל בראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 10/08/2019  

ממנ אירועים
בכנס זה נהפוך את התובנה המחקרית לדרך פעולה! דרך יצירת שלושה חיבורים מצילי חיים – חיבור לידע – סקירה מחקרית עדכנית של מובילי המחקר האקדמי והטיפולי.חיבור לכלים – הצגת כלים מעשיים יישומיים לליווי אדם במצב של קושי ובסיכון אובדני. חיבור לקהילה – הצטרפות למעגל המתנדבים הרוצים לקחת חלק פעיל במניעת אובדנות. האירוע פתוח לקהל הרחב, מטפלים ואנשי מקצוע ויתקיים בתל אביב.
ממנ אירועים 10/08/2019  

ממנ אירועים
יום העיון יעסוק בהשפעות ההדדיות במשפחות שמתמודדות עם קושי נפשי. יום העיון מיועד למשפחות, אנשי מקצוע ומתמודדים ויתקיים בתל אביב.
ממנ אירועים 16/08/2019  

ממנ אירועים
ביום העיון נדון באבחון ובטיפול בדכאון אחרי לידה, תוך הצגת החידושים בתחום בארץ ובעולם. כמו כן, נציג את יחידת טיפול היום האינטנסיבית אם - תינוק לנשים הסובלות מדיכאון אחרי לידה, שנפתחת במרפאת חווה. יחידה זו מהווה שנוי תפיסה בטיפול בנשים הסובלות מדיכאון אחרי לידה , ומהווה לראשונה בישראל , מקום לטיפול יעודי וכוללני, המכוון לטפל בכל המאפיינים של דיכאון אחרי לידה בו זמנית.
ממנ אירועים 24/07/2019  

ממנ אירועים
החלה ההרשמה לסמינר מבואי דפ"י (דיאלוג פתוח ישראל) - ספט' 2019! לאחר ההצלחה האדירה בשלושת סמינרי המבוא הקודמים, אנחנו פותחים את ההרשמה לסמינר הרביעי! כששלושה סמינרים מאחורינו, וכן השלמנו את ההרשמה המוקדמת לקורס המלא אנחנו נמצאים בעיצומה של ביסוס הרשת והקהילה של הדיאלוג הפתוח עם ארגונים עצמאיים, בתי חולים פסיכיאטרים ואנשים פרטיים.
ממנ אירועים 29/04/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
שמרו את התאריך !! מרכז יה"ל כפר סבא ושלוחתו בפתח תקווה בשיתוף סל שיקום - מחוז מרכז צפון, משרד הבריאות מזמינים ליום עיון מרתק ומרגש "מעגל של דאגה ואהבה - הורות בבריאות הנפש". יום העיון מיועד לבני משפחות, מתמודדים ואנשי מקצוע ויתקיים בכפר סבא.
יה"ל - עמותת... 15/08/2019  

ממנ אירועים
שמרו את התאריך !! הכנס השנתי של עמותת בית חם לאנשי מקצוע מתחום הטיפול והשיקום בבריאות הנפש יתקיים בתיאטרון ראסל ברמת גן.
ממנ אירועים 13/07/2019  

ממנ אירועים
אירוע ההתרמה השנתי של עמותת אנוש, גם חנוך דאום עם מופע סטנד אפ, גם דני, גידי וחברים, בערב רוק שכולו להיטים וגם תרומה לקהילה. האירוע יתקיים בתל אביב.
ממנ אירועים 6/08/2019  

יספר“א
לקראת פתיחת הרשמה לכנס העשור של יספר"א עם ד"ר פטרישיה דיגן, אחת הדמויות הבולטות ביותר בעולם בתחום בריאות הנפש בעשורים האחרונים, מחלוצות תנועת ההחלמה המהווה סמל להתמודדות נפשית, מנהיגות ואחריות חברתית. הכנס יתקיים בתל אביב.  
יספר"א 8/08/2019  

למעלה