קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

אהבה בלי מגבלות
עבודה נגישה
המדריך לחופשה נגישה
המומחים של אביליקו


אירועים בבריאות הנפש


מערכת ממ“נ
שיעור ספרות נוסף עם: ציונה פיורקו מורה לספרות. במפגש נסיים את קריאת "פרנהיים" תוך כדי זיהוי ה"לייט מוטיב", ננחש האם הכותב הוא יודע כל, או משתתף. עוד ועוד רמזים ששותל עגנון בין השורות. המפגש יתקיים במרכז משפחות מיל"ם כרמיאל. מומלץ ביותר.
מערכת ממ"נ 17/10/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מועדון המשפחות בראשל"צ מזמין אתכם לצפייה משותפת בסרט הקולנוע המלבישה ודיון בעקבות הסרט : משבר, טראומה, החלמה ומה שביניהם. המפגש יתקיים במרכז משפחות יה"ל בראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 17/10/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
הרצאה זו נוגעת בסוגיה משמעותית ומורכבת ואנו מזמינים אתכם להעמיק ולדון בה. בהרצאה נדבר על מתי נכון לצאת מהבית ? האם ידאגו לבני/ביתי כמוני ? כיצד ישפיע עליי השינוי ? כיצד ישפיע על הבן/ת ? ההרצאה תתקיים במרכז יה"ל בחדרה.
יה"ל - עמותת... 12/10/2017  

מערכת ממ“נ
מית"ל אברבנאל מזמין למפגש משפחות בנושא "למלא את המיכל" - האפשרות לקחת זמן לעצמי בתוך מירוץ החיים שיתקיים באולם גפן בבית החולים אברבנאל בבת ים.
מערכת ממ"נ 19/10/2017  

מערכת ממ“נ
להעלות למודעות הציבורית שדיכאון וחרדה יכולים להיות מצב זמני, ושניתן להתמודד איתם ולהתגבר עליהם. היום מיועד לאנשי מקצוע בקהילת החינוך ובריאות הנפש: פסיכולוגים, יועצים חינוכיים, רופאי משפחה וילדים, פסיכיאטרים, עובדים סוציאליים, פסיכותרפיסטים, סטודנטים ולקהל הרחב. הכנס יתקיים בסינמטק בתל אביב, ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום.
מערכת ממ"נ 23/09/2017  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
שיח בין הורים, אחים, בני זוג וילדים של מתמודדים : כיצד נראית ההתמודדות מנקודות מבט שונות, מה רוצים לדעת ולא מעיזים לשאול ? מה מובן לי מאליו ובעצם אינו כזה כלל ? הזדמנות חשובה להיות לרגע בנעליים של האחר וגם לבקש, להעיר ולהאיר.מפגש מועדון המשפחות יתקיים במרכז יה"ל בכפר סבא.
יה"ל - עמותת... 3/10/2017  

מערכת ממ“נ
הורים המתמודדים עם בעיות נפשיות מוזמנים לשיח הקפה במרכז ציפור הנפש. מפגשים המאפשרים הזדמנות להכרות ולשיח בין הורים מתמודדים, על הורות ובכלל ולהעשרת הידע בנושאים משפחתיים, הוריים וזוגיים.המפגשים מתקיימים במרכז ציפור הנפש בכפר סבא.
מערכת ממ"נ 10/10/2017  

מערכת ממ“נ
הסדנה תעסוק במסע של כל אחד ואחת,לצד ההתמודדות הנפשית של אחיו או אחותו.התבוננות בדרך ובתקופות משמעותיות עבורכם. זו הזדמנות לשתף ולדבר על מה שפחות מדובר – מסע האחים והאחיות.
מערכת ממ"נ 19/10/2017  

מערכת ממ“נ
הנכם מוזמנים לסדנת בוקר במרכז "יחד" למשפחות באשקלון.
מערכת ממ"נ 18/10/2017  

מערכת ממ“נ
בהרצאה זו נתייחס לשאלות כמו: האם יש החלטות שעלינו לקבל היום לגבי הטיפול במתמודד אחרי לכתנו ? אילו פעולות מעשיות כדאי לבצע כבר עכשיו ? איך בונים רשת ביטחון של משפחה וחברים ? איך מתווכים את השיח למתמודד ולבני המשפחה האחרים ? ההרצאה תתקיים במרכז משפחות מיל"ם בנתניה.מרצה : אורית ירושלמי, מתנדבת בארגון "עוצמה".
מערכת ממ"נ 17/10/2017  

למעלה