קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


אירועים בבריאות הנפש


ממנ אירועים
מרכז יה"ל (יעוץ והכוונה למשפחות בתחום בריאות הנפש) ראשון לציון מקיים את יום העיון השנתי - "שיח משפחתי בצלו של משבר". ביום העיון נהנה מהרצאתו של הרצל כחלון - מטפל זוגי ומשפחתי שמוכר לכולנו מן הטלוויזיה, נלמד ונקבל השראה מבני משפחה שונים בפאנל המשפחתי, נשמע ונחכים מד"ר רבקה מושונוב על התמודדותם של האחים והאחיות ונתרגש כולנו יחד עם קבוצת הפלייבק של מרכז יה"ל.
ממנ אירועים 18/10/2019  

ממנ אירועים
בערב זה יוצגו שירותי סל שיקום באיזור חיפה וזכויות בביטוח לאומי בשילוב סיפורי הצלחה. הערב מיועד למתמודדים, בני משפחות ואנשי מקצוע ויתקיים במתנ"ס חליסה בחיפה. המפגש יתקיים בשפה הערבית.
ממנ אירועים 4/11/2019  

ממנ אירועים
המפגש מתקיים לסיכום שנתיים של פעילות ועדת ההיגוי בנושא "בית מאזן" למניעת אשפוז פסיכיאטרי- מחלום למציאות. המפגש יכלול פאנל עם נציגי הבתים המאזנים הוותיקים והחדשים על הפעילות בבתים: סוגיות כגון פרופיל הדיירים, התמודדות עם אלימות, טיפול תרופתי, חיבור לשיקום והחלמה, הצגות מקרה וסוגיות בפעילות הבית המאזן בהשתתפות נציגי הבתים המאזנים, דיירים/ות ובני/ות משפחה. המפגש יתקיים בירושלים.
ממנ אירועים 25/10/2019  

ממנ אירועים
הכנס השנתי של עמותת בית חם "כל אחד יתן מעט כל אחד יושיט רק יד". הכנס מיועד לאנשי מקצוע מתחום הטיפול והשיקום בבריאות הנפש ויתקיים בתיאטרון ראסל ברמת גן.
ממנ אירועים 13/07/2019  

ממנ אירועים
יריד החשיפה הוא בנושא "נפש בריאה בגוף בריא" - לקידום אורח חיים בריא למקבלי סל שיקום ומשפחותיהם, יכולים להגיע גם מתמודדים שלא מקבלים סל שיקום. יריד החשיפה למתמודדים ובני משפחה מאורגן על ידי צוות סל שיקום במחוז בשיתוף מספר אירגונים, ביניהם מרכז יה"ל. היריד יתקיים בראשון לציון. אנחנו נהיה שם ונשמח לראות גם אותכם. מצורפת ההזמנה,
ממנ אירועים 1/11/2019  

ממנ אירועים
כנס "כשגוף ונפש מתמודדים עם אפליה" לזכרה של פרט שומרי יעסוק בהשפעת הסטיגמה במפגש בין מתמודדים והרפואה הציבורית. הכנס של עמותת ״משפחות בריאות הנפש״ יתקיים בתל אביב.
ממנ אירועים 22/10/2019  

ממנ מודעות
הקורס במסגרת מסלול שפותח על ידי עמותת itworks על מנת לסייע לאנשים עם מוגבלות לפתח את יכולתם לממש את הפוטנציאל האישי שלהם לתעסוקה בהייטק. בקורס יילמדו כלים במסגרת קבוצתית לעבודת צוות, להצגת עצמך לתקשורת בין אישית ודרכים לפתרון בעיות. המסלול ילווה על ידי פסיכולוגית קלינית בעמותת itworks , האחראית על שילוב אנשים עם מוגבלות בהייטק וצוות העמותה אשר מתמחה בגיוון תעסוקתי בהייטק.
ממנ מודעות 21/10/2019  

ממנ אירועים
ערב העיון מתקיים ע"י לשכת עורכי הדין בישראל. ריכוז אקדמי ע"י הסיוע המשפטי במשרד המשפטים. ערב העיון יתקיים בראשון לציון.
ממנ אירועים 23/10/2019  

ממנ אירועים
אירוע ההתרמה השנתי של עמותת אנוש, גם חנוך דאום עם מופע סטנד אפ, גם דני, גידי וחברים, בערב רוק שכולו להיטים וגם תרומה לקהילה. האירוע יתקיים בתל אביב.
ממנ אירועים 6/08/2019  

ממנ אירועים
יום עיון "למענך ובשביל המשפחה" מתקיים על ידי סניף ביטוח לאומי בפתח תקווה ויעסוק בנושא שיקום בן/בת זוג של נכה קשה.
ממנ אירועים 31/10/2019  

למעלה