קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


אירועים בבריאות הנפש


מערכת ממ“נ
הטיול מתקיים במסגרת מועדון המשפחות.
מערכת ממ"נ 18/09/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
בני המשפחות של מרכז יה"ל כפר סבא ומרכז המשפחות טירה יוצאים לטבע. במפגש פעילות משותפת ומגוונת המאפשרת היכרות עם שכנינו על הדומה והשונה.המפגש יתקיים בחורש באזור ראש העין.
יה"ל - עמותת... 8/10/2018  

מערכת ממ“נ
מטרת הכנס בישראל היא העלאת המודעות הציבורית לנושא דיכאון וחרדה, פיתוח ערנות ורגישות לביטויים אלו, עידוד התערבות מוקדמת, פנייה לעזרה, התמדה בטיפול ומניעת הישנות. הכנס מיועד: לאנשי מקצוע, סטודנטים ובוגרים מקהילת החינוך ובריאות הנפש וקהל רחב. הכנס יתקיים בסינימטק בל אביב.
מערכת ממ"נ 13/10/2018  

מערכת ממ“נ
מועדון משפחות מילם תל אביב מזמין למפגש בנושא "ממשבר לצמיחה - חולי של בן משפחה כהזדמנות לצמיחה אישית ומשפחתית". במפגש נדבר על המאפיינים של מחלה פסיכיאטרית אצל בן משפחה ומהן התגובות שהן מעוררות אצל שאר בני המשפחה ? איך נרתום את הפסיכולוגיה החיובית לטובתנו בעת משבר ? ולסיום - שלל עצות פרקטיות להגדלת האושר, דווקא בעת משבר!
מערכת ממ"נ 7/10/2018  

מערכת ממ“נ
מרכז הכשרה לתעסוקה אנוש נתניה בשיתוף עמותת אחת מתשע, שמחים להזמינכן לסדנה בנושא חשיבות הגילוי המוקדם של סרטן השד. בסדנה נדבר על אמונות ומיתוסים סביב המחלה, גורמי סיכון, בדיקות הכרחיות, אורח חיים רצוי ועוד. הסדנה מיועדת עבור נשים בלבד ופתוחה למתמודדות ממסגרות השיקום השונות, בנות משפחה ונשות מקצוע. הסדנה תתקיים בנתניה.
מערכת ממ"נ 7/10/2018  

מערכת ממ“נ
בהרצאה נדבר בין השאר על אשפוז ובדיקה כפויים, על זכויות בתוך מחלקת אשפוז, האם מותר לקשור אותי ? לאיים עלי בבידוד ? ואם חושבים קדימה - מה החזון של ארגון "בזכות" בנושא אשפוז בכפייה. ההרצאה ע"י נציגת ארגון "בזכות" תתקיים במילם נתניה.
מערכת ממ"נ 8/10/2018  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
קורס קש"ת – קידום, שיתוף ותקשורת - קורס ייחודי להכשרת בני משפחה לתקשורת יעילה מיסודה ובהנהלתה האקדמית של ד"ר נעמי הדס לידור. בקורס קש"ת, המבוסס על תורתו של פרופ' פוירשטיין, ניתנת לך ההזדמנות ללמוד לתקשר בתקשורת מיטיבה ומקדמת שמאפשרת לפתור בעיות בחיי היומיום, להיות פעיל/ה ומעורב/ת וליצור שינוי בחייך הפרטיים, המשפחתיים והחברתיים.
יה"ל - עמותת... 7/10/2018  

מערכת ממ“נ
כנס חשוב שיעסוק בבריאות הנפש בקהילת הלהט"ב. הכנס מיועד לרופאות ולרופאים, לפסיכולוגיות ולפסיכולוגים, לעובדים סוציאלים ועובדות סוציאליות ולכל המטפלות והמטפלים שקהילת הלהט"ב חשובה ויקרה לליבם.
מערכת ממ"נ 1/09/2018  

מערכת ממ“נ
הכנס ה- 2 לחרדה חברתית יעסוק בנושא "זוגיות ויחסים בין אישיים בראי חרדה חברתית". הכנס יתקיים בתל אביב.
מערכת ממ"נ 20/09/2018  

מערכת ממ“נ
אירוע ההתרמה לציון 40 שנה לאנוש - ערב חד־פעמי, המשלב מופע סטנד־אפ של אורנה בנאי והופעה של אביב גפן מארח את אגדת הרוק - שלום חנוך. מופע מרגש - שכולו תרומה לקהילה וסיוע למתמודדים עם מגבלה נפשית ! המופע יתקיים בהיכל התרבות בתל אביב.
מערכת ממ"נ 4/08/2018  

למעלה